4* dámská jízda v centru České Lípy: plná penze a wellness procedury

11 888 Kč 4 290 Prohlédnout nabídku
4,5 / 5 Hotel Morris **** - Česká Lípa (kontakt) Severní Čechy, Liberecký kraj (mapa) 136 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Nákup dovolené v Česku je u nás bezpečný. Pokud by se hotely v rámci preventivních opatření ve vašem termínu znovu uzavřely, voucher vám prodloužíme.

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
Zdena

Dobrý den, bylo by možné zakoupit pouze na jednu noc pro 2 osoby? Děkuji Zdena

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeno :) tuto variantu bohužel v nabídce nemáme. Můžete zkusit kontaktovat přímo hotel (info@hotelmorris.cz, +420 487 829 761) nebo se podívat zde, kde jsem pro Vás připravil naše nabídky na jednu noc: https://www.slevomat.cz/cestovani?filtry%5Btermin%5D=%7C%7C2-2%7C&list=1&noindex=1#1683234 Pěkný den :)

Martina

Dobrý den, byla by možnost pro 3 osoby, např. pokoj s přistýlkou? Případně jaká by byla cena pro 3? Moc děkuji.

Hotel Morris **** - Česká Lípa

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ano, pobyt pro 3 osoby možný je, třetí osoba doplácí na místě 50% z ceny voucheru. Hezký den :)

Bencová

Dobrý den, lze využít i víkendový termín ? Děkuji

Ivana Bencová

Slevomat.cz

Dobrý den, ano, voucher jde využít i o víkendech. Volné termíny najdete přímo v nabídce v online kalendáři. Pěkný den :)

Milada Štětinová

Dobrý den,

s kamarádkami uvažujeme, že bychom k Vám pravděpodobně v termínu 28.-30.7. 2020 v počtu 5 osob přijely.

Koukala jsem na Slevomat, kde máte výhodný balíček pro 2 osoby na 3 dny (2 noci) v hodnotě 4 290 Kč. A jelikož nás s kamarádkami pojede místo 4 osob možná 5.

Tak jsem se chtěla zeptat, jestli by byla možnost, že i ta pátá osoba by měla možnost tohoto zvýhodněného balíčku, s tím, že by platila 2 145,– (částka za 1 osobu) + přistýlka, kterou by měla u nás v pokoji.

Nebo, jestli je možná pro 5 osob nějaká lepší varianta? Koukala jsem, že třílůžkové pokoje nemáte…

Děkuji za odpověď.

Štětinová

Hotel Morris **** - Česká Lípa

Vážená paní Štetinová, v termínu 28.-30.7.2020 Vám rádi nabídneme volné pokoje. Můžeme Vám nabídnout 1× dvoulůžkový pokoj + 1× dvoulůžkový pokoj s přistýlkou. Osoba na přistýlce by doplácela 50% z ceny balíčku vč. stravy a procedur. Doplatek byste uhradila při Vašem příjezdu na recepci. V případě zájmu o rezervaci nás neváhejte kontaktovat na naši e-mailovou adresu info@hotelmorris.cz. S přáním příjemného dne, hotel Morris****Čes­ká Lípa.

Martina

Dobrý den ,lze pobyt koupit na 4–5 dní pro dvě osoby ??
Velice děkuji a přeji krásné léto a spokojené klienty .
Martina

Hotel Morris **** - Česká Lípa

Dobrý den, Ano ,máme balíčky i na 5 dní.Podívejte se prosím na https://www.slevomat.cz/akce/1671720-pobyt-v-ceske-lipe-s-wellness-procedurami-a-jidlem

Martina

Dobrý den,je možné jet i ve třech? A pokud ano,na kolik by to vyšlo? Děkuji

Hotel Morris **** - Česká Lípa

Dobrý den, pokud byste chtěli jet 3, není to problém. Zakoupíte voucher na pobyt pro 2 osoby. Při rezervaci poté nahlásíte, že budete 3. Třetí osoba poté hradí 50% z ceny voucheru a v rámci doplatku má ubytování s Vámi v pokoji, stravování a procedury v rámci voucheru. Doplatek se hradí na recepci hotelu při Vašem příjezdu. Recepce hotelu

Michaela

Dobrý den, je třeba si procedury, které jsou v ceně balíčku dopředu rezervovat, případně jak dlouho dopředu. Je možné, že bychom jich za dobu pobytu nestihly využít?

Hotel Morris **** - Česká Lípa

Dobrý den, procedury v rámci pobytu i ty, které byste si chtěly dokoupit nad rámec pobytu, je možné rezervovat 14 dní před Vaším příjezdem emailem na email adrese info@hotelmorris.cz. Rádi Vám sestavíme harmonogram dle Vašeho přání a obsazenosti hotelu. Pokud se rozhodnete si procedury neplánovat, naplánujeme Vám je my a vypracovaný harmonogram obdržíte při Vašem příjezdu. Tím se předejte tomu, že byste se na některé procedury nedostali. Recepce hotelu.

Micharla

Dobrý den, je prosím v ceně balíčku vstup do vířivky a sauny, nebo si vstup musíme zaplatit? A jaká by byla cena? Děkuji.

Hotel Morris **** - Česká Lípa

Dobrý den, zvýhodněný wellness (po předchozí domluvě s hotelem a dle volných kapacit): Privátní vířivka pro 2 osoby: 399 Kč (55 min.), rezervace nutná předem. Wellness není součástí balíčku.

Renata Hodanová

Je možné tento pobyt absolvovat pouze v 1 osobě děkuji

Hotel Morris **** - Česká Lípa

Dobrý den, ano, za jednolůžkový pokoj zaplatíte 75% z uvedené ceny pobytového balíčku.

Miluše Novotná

Jeden voucher za 4290kč,platí pro dvě osoby?

Hotel Morris **** - Česká Lípa

Dobrý den, ano – uvedená cena je za 1 voucher pro 2 osoby na pobyt na 2 noci vč. stravování a služeb, které jsou uvedené u nabídky.

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

11 888 Kč
4 290