Blaho pro celé tělo: 60minutová terapeutická masáž celého těla

750 Kč 699 Prohlédnout nabídku
4,7 / 5 masáže Irena Treu (kontakt) Praha (mapa) 77 prodejů 3 zbývá

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

Jako vždy mi paní masérka pomohla od bolesti zad. Chodím sem opakovaně a srdečně doporučuji.

Olga
Varianty (1)
Můžete využít až do 31. 8. 2020

Termín

Platnost do 31. 8. 2020. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

60minutová terapeutická masáž celého těla

  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Termín si domluvte předem na tel. 775 383 871. Nahlaste jméno, telefonní kontakt a kód voucheru. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

  • horečka
  • těhotenství

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

750 Kč 699 Kč

Co by měl umět novodobý hrdina? Zatočit se stresem, vyhnat z těla bolest, uvolnit svaly, navodit pohodu. Tak moment, tohle už přece někdo umí. Kdo? Masérka!

Zavřete oči a uvolněně vydechněte: čeká vás 60 minut relaxace pro úlevu celého těla. Kde? No přeci v salonu Masáže Irena Treu

Terapeutická hloubková masáž je velice účinná a  zaměřená hlavně na manuální korekci páteře a odstranění napětí svalstva celého těla. Jelikož je každá osoba individuální, přizpůsobuje se masáž vždy konkrétním problémům. 

750 Kč
699