Přístrojové omlazení očního okolí a pozvednutí horních víček

1 500 Kč od 299 Vybrat variantu
4,8 / 5 Beauty Lab (kontakt) České Budějovice (mapa) 13 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lucie

Dobrý den, chci se zeptat, jak dlouho trvá omlazený efekt po kůře 3 ošetření, prosím? Je mi jasné, že je to hodně individuální, ale nemám vůbec představu, zda se jedná o týdny, měsíc, půl roku…? Děkuji, hezký den.

Beauty Lab

Dobrý den, efekt omlazení budete pocitovat po dobu celé kůry tedy 3–4 týdny. 70% kliententu pocítí zmenu po prvnim ošetření. Pěkný večer

Jana

Dobrý den, jakým přístrojem se provádí omlazení očního okolí,prosím? Dě­kuji

Beauty Lab

Dobrý den, pristrojem s tremi technologiemi(pod­tlak, radiofrekcence a modrá terapie) pěkný večer! Beauty Lab

Pavla

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda je mozne, pri zakoupeni 3 osetreni se ,, o ne rozdelit,, napr. s nekym z rodiny? Dekuji.

Beauty Lab

Dobrý den, lepší je podstoupit celou kůru tedy 3 ošetření aby jsme dosáhli požadovaného efektu Děkujeme za dotaz. Pěkný den!

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e‑mail podpora@slevomat.cz nebo volejte +420 222 745 354.

1 500 Kč
od 299