5* pobyt v historickém centru Prahy: krásné pokoje, VIP wellness a večeře u Karlova mostu

5 030 Kč od 3 090 Vybrat variantu
4,8 / 5 HOTEL REPUBLIKA & SUITES***** (kontakt) Praha (mapa) 144 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Nákup dovolené v Česku je u nás bezpečný. Pokud by se hotely v rámci preventivních opatření ve vašem termínu znovu uzavřely, voucher vám prodloužíme.

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
Dušková Romana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat.. při koupi poukazů na dvě noci s večeří..je jedna večeře u Vás na hotelu a druhá v Charles Bridge? Chápeme nabídku správně? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, ano je tomu přesně, jak píšete. Další večeře jsou poté dvouchodové podávané přímo v hotelovém Bistru Republika. Pěkný den :)

Misullex Misull

Dobrý den, máme zakoupený pobyt s večeří. Chci se zeptat zda rezervaci máme v restauraci automaticky nebo si ji musíme udělat? Děkuji za odpověď M.Janáková

HOTEL REPUBLIKA & SUITES*****

Dobrý den paní Janáková, rezervaci v restauraci pro Vás zařídíme my, stačí nám jen dát vědět, v kolik hodin byste na večeři rádi dorazili. Stačí dát vědět při příjezdu, v restauraci pro nás stoly vždy mají. Pěkný den a těšíme se na viděnou! Hotel Republika Team

Lucie Kordová

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, jak je to myšleno s polopenzí u varianty s ubytovanim v pokoji Republika Suite? Měli bychom zájem se u Vás ubytovat celkem na 3 noci. Měli bychom tedy nárok na 3 večeře nebo pouze na jednu večeři v restauraci Charles Bridge? Moc děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie :) v ceně voucheru je jedna pouze večeře v restauraci Charles Bridge. Pokud máte pobyt na více nocí jsou zajištěny poté dvouchodové večeře v hotelovém Bistru Republika pro každý další den. Pěkný den, Lukáš :)

Lucia Rubasova

Dobry den, chtela bych si rezervovat termin na vikend 20.6.-21.6., jak je to s rezervaci wellness? Rezervuje se az pri prijezdu?

HOTEL REPUBLIKA & SUITES*****

Dobrý den Lucio, děkujeme za Váš dotaz. SPA je možno rezervovat telefonicky, či písemně i před příjezdem do hotelu. Prosím, dejte nám vědět na čísle 605288458 nebo na emailu reservations@hotelrepublika.cz, na kolikátou hodinu budete chtít SPA rezervovat. Samozřejmě je možné rezervovat i při příjezdu. Přeji krásný den, Michaela, Hotel Republika Team

Dominika Kolmanová

Dobrý den, měla bych dotaz. Pokud si vybírám voucher, zadám termín a zaplatím, je termín v hotelu již registrován a hotel vidí, že jsem ho zarezervovala? Nebo musím zavolat přímo do hotelu a termín zarezervovat zvlášť?

Předem děkuji za odpověď.

HOTEL REPUBLIKA & SUITES*****

Dobrý den Dominiko, děkujeme za Váš dotaz. Jakmile si vyberete termín, na recepci v hotelu jej ihned vidíme a evidujeme Vaši rezervaci jako potvrzenou. Není tudíž potřeba s námi termín rezervovat telefonicky či emailem. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obracet. S pozdravem a přáním krásného dne! Michaela, Hotel Republika Team

Ludmila

Dobrý den. Chtěla bych jet se synem(9 let) , tedy 2 osoby. Jaká by byla, prosím, cena za 3 noci v červenci? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ludmilo :) nabídka je koncipována minimálně pro dvě osoby. Cena by tedy zůstala stejná i pokud byste jela vy se synem. Ceny včetně volných termínů, naleznete přímo v nabídce. Pěkný den, Lukáš :)

Beata

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na velikost balkónu v nabízeném apartmánu Superior Suite (45 m²).

Předem děkuji za odpověď. S pozdravem a přáním hezkého dne Beata

HOTEL REPUBLIKA & SUITES*****

Dobrý den Beato, děkujeme za Váš dotaz. Balkon má velikost cca 2 m2. Přejeme Vám pěkný zbytek dne! S pozdravem, Hotel Republika & Suites Team

Monika Sedláčková

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli je u vás v hotelu možnost bezplatného parkování?

Předem děkuji za odpověď

S pozdravem Monika Sedláčková

HOTEL REPUBLIKA & SUITES*****

Dobrý den Moniko,

děkujeme Vám za dotaz.

Bohužel, na Praze 1 je všude vedená modrá zóna. Našim hostům doporučujeme do Prahy cestovat spíše bez auta, už třeba jen kvůli lepšímu požitku města.

Parkování je možné např. v OC Palladium (5 minut chůze od hotelu), nebo jsou zde dále venkovní parkoviště v okolí AN Florenc (5 minut chůze od hotelu).

Přejeme Vám pěkný zbytek dne!

S pozdravem,

Tým Hotelu Republika & Suites

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

5 030 Kč
od 3 090