4* relax v Praze pro pár nebo rodinu: snídaně i večeře, wellness a fitness neomezeně

2 160 Kč od 1 290 Vybrat variantu
4,7 / 5 Clarion Congress Hotel Prague (kontakt) Praha (mapa) 2360 prodejů

Hodnocení podniku Clarion Congress Hotel Prague

4,7/5 (343 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jana

Líbilo se nám, že hned vedle hotelu je zastávka metra, personál byl vstřícný. Hotel je propojen s nákupním centrem, což je super. Výtahy na kartu, parkoviště bezva. Pokud si přejete uklidit pokoj, musíte dát na dveře cedulku. Což si většina lidí nepřečte a pak si stěžuje, že nemá uklizeno. Není to chyba hotelu. Není co vytknout. Rádi hotel doporučíme 🙂👍

Včera
Kristýna
Včera
KB

Pobyt v hotelu hodnotím opravdu velmi kladně. Velmi milý přístup recepčních. Skvěý, čistý a moc hezký pokoj. Snídaně bezchybné, obrovský výběr všeho. Pokud si někdo z nabídky není schopen vybrat, nechápu co snídají doma. Nabídka od studené kuchyně až po teplou. Výběr sladkého, slaného, ovoce, zelenina, rúzné druhy pečiva. Jedním slovem luxus. Obsluha u snídaní se nezastavila. Neustále uklízeli a čistili stoly, odnášeli použité nádobí a doplňovaly chybějící jídlo. Pokoje klidné, v podstatě nebylo nic slyšet. Četla jsem tu stížnost, že nebyl uklizen pokoj. Stačí pověsit na kliku dveří z venku listek s textem žádosti o úklid, který se nachází v pokoji a není problém. Je potřeba se dívat, nebo informovat. Taktéž okna se dají otevřít, sice jen na ventilaci, ale dají. Perfektní přístup do města, stanice metra přímo pod hotelem a zastávka tramvaje vedle. Pobyt byl opravdu skvělý a bonus navíc byl, že je hotel zapojený v kampani V praze jako doma. Dostali jsme vouchery s body a tak jsme měli vstupy do muzeí a památek zdarma, což při počtu čtyř lidí, je v peněžence poznat. Ještě jednou děkuji za skvělý zážitek. Máme v plánu to zopakovat.

Včera
Jakub

Přístup a jednání veškerého personálu. Kvalita a chutnost stravy.

Včera
Anonym

Úklid pokoje během 6 dní ani jednou. V den odjezdu, kdy je odhlášení do 12 hodin, nám v 8.30 zběsile bouchala uklízečka na dveře.

Včera
Lenka

Krásný, čistý a voňavý hotel. Ochotný a příjemný personál.

Není co vytknout.

12. 7. 2020
Miroslava

Vše bylo perfektni.

Vše bylo perfektní.

12. 7. 2020
Zdenda

Hotel celkově, personál, čistota

12. 7. 2020
Karel

Rychlé vyřízení ubytování, čisté a nově vybavené pokoje, dobrá dostupnost lokality.

V pokoji nelze otevírat okna (pouze klimatizace). Wellness takové jednodušší (menší prostory, chybí ochlazovací bazének), v sobotu večer naplněná kapacita.

12. 7. 2020
Milan

Byli jsme maximálně spokojeni a proto už jsme si zajistili repete 👍

11. 7. 2020
Martin

Hezké prostředí, ochotný personál 🙂

11. 7. 2020
Iva

Výhodná poloha, dobrá dostupnost do centra. Hotel je komfortní a dobře vybavený. Čistý.

Nelíbil se mi přístup recepční při příjezdu. Neochota a arogance. Předložený doklad dítěte se jí jevil jako nedostatečný. Museli jsme složitě zajistit sken cestovního pasu, jinak by nás neubytovala, a to již byl pobyt uhrazen. Doklady dítěte do 15 let po mě nikdy v hotelu v ČR nepožadovali. Přičemž mailový kontakt na mě měli a mohli upozornit, že chtějí za dítě doložit průkaz…

11. 7. 2020
Michal

Krásný luxusní hotel, čisté a voňavé pokoje. Jako v jednom z mála hotelů jsem se nebál do koupelny bez pantoflí. Snídaně vynikající a velký výběr. Fitness a wellness teda na takový hotel malinké, ale ve správný čas tam nebylo moc lidí. Potěšilo parkování v podzemní garáži zdarma. Určitě doporučuji a rád se vrátím.

Během 4 dní nám nikdo nepřišel uklidit pokoj, ne že by to bylo potřeba, ale museli jsme si i volat o toaletní papír.

11. 7. 2020
Jan

Příchod suchou nohou rovnou z metra, pěkným obchoďákem, rovnou do luxusního prostředí recepce. Usměvavý personál nás ochotně odbavil, poradil, a i nasměroval naše kroky po Praze. Stravování komfortní, rychlá, velice příjemná obsluha. Celkový dojem mně, řidiče autobusu, a mé ženy poštovní doručovatelky – jako bychom byli prezidentský pár.

Moc rychle to uteklo.

11. 7. 2020
Ondřej

Příjemný personál hotelu, pěkné wellness

V restauraci je trochu problém dočkat se číšníků

10. 7. 2020
Xenie

Cesta s hotelu do welness přes restaurace v Obchodním centru Fénix.

10. 7. 2020
Kateřina

Krásný čistý hotel, výborná snídaně, vstup do metra přímo v budově.

9. 7. 2020
Jana

Prostředí, zařízení hotelu, strava. Přímo pod hoteleme metro, takže ideální poloha. S pobytem jsme byli spokojeni.

9. 7. 2020
Hana

vše bylo perfektní .

9. 7. 2020
Andrea

Vše bylo perfektní. Krásné čisté pokoje, vstřícný personál, bohaté snídaně.

není nic

9. 7. 2020
2 160 Kč
od 1 290