Jízda ve Ferrari, Lamborghini, Nissanu, Aston Martinu nebo Porsche a simulátor Škoda Fabia WRC

1 980 Kč od 999 Vybrat variantu
4,3 / 5 Racing Motors (kontakt) Hradec Králové (mapa) 64 zákazníků

Hodnocení podniku Racing Motors

4,3/5 (100 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
A

Nejel jsem porsche boxster 981

Vyjádření partnera
Racing Motors Před 16 dny

Dobrý den, z technických důvodů to nebylo možné a proto jsme Vám dali jako náhradu vůz vyšší kategorie - tedy dražší a rychlejší a to bez doplatku rozdílu této cenové kategorie. Hezký den.

21. 6. 2020
Anonym

předlouhé čekání nám zpříjemnil kupon zdarma na rally simulátor. Prostředí hezké, chválím možnost se občerstvit, použít wc, ..

bohužel jsem měli asi velkou smůlu a jinak třeba probíhá vše v pořádku…registrace proběhla ok, ikdyž se nám řeklo, že časově to nesedí a budeme muset čekat…nakonec přes dvě hodiny… (jedno auto začalo hořet, neměli sorbent, tak jeli někam shánět, pak došel benzin, takže odjeli do města načerpat…). Jinak asi může vše sednout a být ok, ale nám se to holt nepovedlo… :-/

Vyjádření partnera
Racing Motors Před 21 dny

Dobrý den,
jak jste již zmínil, zpoždění bylo způsobeno nehodou, což nedokážeme předvídat. Tankování během akce je běžné a máme na to vyhrazeny časové rezervy. Pokud ale jinak vše bylo ok, pak nás mrzí, že naši akci nedoporučujete. Hezký den.

15. 6. 2020
Standa

ochotný personál a instruktoři, špičková auta

Vyjádření partnera
Racing Motors Před 23 dny

Děkujeme :)

14. 6. 2020
Marcela

Poukaz byl dárek pro manžela k 50. narozeninám, byl velmi spokojen a jen litoval, že nemá více okruhů (měl 5)…

Trošku vázla organizace, ale vše dopadlo OK.

5. 10. 2019
Stefano

The experience for him was complete disappointment, here the reasons:
– when booking he was told by the circuit owner that none of the supercars on the voucher title (ferrari, lamborghini or McLaren) are actually available. He chose a Nissan
– When he arrived at the circuit he asked by on the voucher they list Ferrari if they don't have one. The circuit staff told him they do have a Ferrari but they don't let people with Slevomat voucher drive it
– when he arrived at the circuit he was asked to pay 900 CZK for insurance, this price is not mentioned on the voucher. So he had to pay to enjoy his present (the voucher)
– When he finally rode the car they there were other slower cars on the track. The co-pilot and instructor told him he could not overtake them because it's a rule of the circuit. The other cars were going 60 km/h , very slow.

So after I spent 2899CZK my friend had a bad experience.

Vyjádření partnera
Racing Motors Před 8 měsíci

Dear customer, the information you wrote here is not true.
1) Your friend chose Nissan, because he did last time reservation and only Nissan was available. His reseration was made on 18.9.2019 so it was only 4 days before our last event in this season. Your voucher was bought on 3.1.2019 so you had lot of time to use this voucher. As you can see in our terms and conditions, we do not guarantee all available vehicles within 14 days prior to the expiry date of the voucher.
2) Additional insurance is voluntary and it is not necessary to buy it. Your friend paid only 790 CZK and he also bought a video. This is stated in his contract.
3) Slevomat customers are not limited!

Racing Motors

4. 10. 2019
V
24. 9. 2019
Jita

Přístup všech lidiček. Je vidět, že svoji práci milují.

Vyjádření partnera
Racing Motors Před 10 měsíci

Děkujeme :)

24. 9. 2019
Martin

velká rozmanitost aut

krátká rovinka, nelze plně využít možnosti aut

Vyjádření partnera
Racing Motors Před 10 měsíci

Dobrý den,
vždy upozorňujeme, že se nejedná o testovací jízdu a pokud chcete zkusit max. možnosti, pak je třeba využít nějakou předváděcí akci prodejců těchto vozů. Nicméně v Česku a na Slovensku není možnost testovacích jízd u těchto značek, jak je nám známo a už vůbec ne za ceny, jaké nabízíme při jízdě na okruhu. Hezký den.

23. 9. 2019
MONIKA

Instruktoři stále upozornovali, kdy má řidič brzdit, vlastně se řidič mohl rozjet pořádně jen na 1 rovince, o zatáčce ani nemluvím, se zážitkové jízdy byla jen vyhlídková projížďka za dost pěněz. Připlatil jsem pojištění, které bylo opravdu k ničenu, když jsem musel jet pomalu, stále upozorňován na pomalou jízdu. Auta super, ale se zážitkem nic společného.

Vyjádření partnera
Racing Motors Před 10 měsíci

Dobrý den,
příplatek za pojištění Vás neopravňuje k tomu, abyste se choval k vozidlu nezodpovědně s vědomím, že jej můžete bez problémů poškodit. Instruktor zákazníkovi dovolí jízdu dle jeho schopností a je velmi tolerantní, pokud je přesvědčen, že zvládáte alespoň základní problematiku řízení na okruhu. Pokud jste přesvědčen, že Vás úmyslně brzdil, můžeme pomocí záznamu z kamer analyzovat Vaši jízdu, rychlost a ideální stopu pří průjezdu zatáčkami.

17. 9. 2019
Aps2

vse

Vyjádření partnera
Racing Motors Před 10 měsíci

Děkujeme :)

17. 9. 2019
Jitka

Organizace a ochota personálu. Možnost vlastního focení či nahrávání, možnost si vůz podrobně prohlédnout, jen tak se posadit. Nabídka pro děti jako spolujezdce.

Zvláštní druh pojištění a rychloformuláře proti poškozeni. Vyzkoušeli jsme i jiné vozy u jiných zážitkových společností a byli jste první, kde se na okruhu údajně nevztahuje pojištění proti poškození, navíc každé pojištění má platnost od půlnoci. Člověk si to samozřejmě z obav uhradí, ale kazí to dojem.

Vyjádření partnera
Racing Motors Před 10 měsíci

Dobrý den,
jen pro upřesnění. Připojištění je pouze doplňkovou službou. Je to z toho důvodu, že v České republice neexistuje žádná pojišťovna, která poskytuje havarijní pojištění pro okruh a letištní plochy. A ani žádná konkurenční společnost nemá takové pojištění uzavřeno. Proto nabízíme tuto doplňkovou službu.

17. 9. 2019
Lubor-m

profesionální přístup

Vyjádření partnera
Racing Motors Před 10 měsíci

Děkujeme :)

16. 9. 2019
Daniela

Auto :)

Bylo to moc kratke :(

Vyjádření partnera
Racing Motors Před 10 měsíci

Dobrý den,
vždy se dá jízda prodloužit zakoupením dalších kol :)

15. 9. 2019
Anonym

Velký výběr z vozového parku

Na některých vozech je vidět velké opotřebení ale to chápu.
Nejhorší je krátký okruh v HK

13. 8. 2019
Vitmajerova

Přístup zaměstnanců okruhu, občerstvení, jízda…

Vyjádření partnera
Racing Motors Před 11 měsíci

Děkujeme

6. 8. 2019
Lenka

Vše super, manžel byl nadšený.

Vyjádření partnera
Racing Motors Před 11 měsíci

Děkujeme :)

5. 8. 2019
Václav

dlouhé čekání a kecání do řízení

Vyjádření partnera
Racing Motors Před 11 měsíci

Dobrý den,
o víkendu nám počasí úplně nepřálo a tak jsme museli několikrát akci pozastavit a tím vzniklo zpoždění. Bohužel počasí neovlivníme. Instruktor Vám tzv. "kecá" do řízení, pokud si je vědom Vašich chyb a nedostatků v případě řidičských schopností. Není to záměr, aby znepříjemnili zážitek. Právě naopak Vám chtějí napovídat z pozice profesionálů. Vědí dobře, kde brzdit, kde přidat a jak jet správnou stopou.
Hezký den.

5. 8. 2019
Lenka

dlouhe cekani na zapsani na auto. Na radu jsme prisli o hodinu pozdeji nez jsme meli

Vyjádření partnera
Racing Motors Před 11 měsíci

Dobrý den,
o víkendu nám počasí úplně nepřálo a tak jsme museli několikrát akci pozastavit a tím vzniklo zpoždění. Bohužel počasí neovlivníme.
Hezký den.

4. 8. 2019
Jana

Všechno

Vyjádření partnera
Racing Motors Před 12 měsíci

Děkujeme :)

19. 7. 2019
Adéla

Milý personál, který Vám sdělí spoustu informací k autům, skvělý zážitek, úžasná auta, dobré občerstvení, hezké zázemí.

Přístup – zrušení rezervace z důvodu „poškozeného polygonu“ nám dali vědět den před rezervací ve 23:00 emailem. Webové stránky tuto informaci sice obsahovali, ale člověk se k ní musí poměrně složitě proklikat. Člověk by očekával, že pokud o zrušení rezervace organizátor ví týden předem, dá Vám za ty peníze vědět dřív než pár hodin před zážitkem. Dále se mi nelíbila organizace – na přepážku k registraci před samotnou jízdou jsme se dostali hodinu po čase, na který jsme měli rezervaci. Samotná jízda (především v Nissanu) byla, ale zážitkem, který za to stál.

Vyjádření partnera
Racing Motors Před 12 měsíci

Dobrý den, celkem jsme zasílali dva emaily. První v 9.7. a druhý s připomenutím, že se akce nekoná dne 12.7., dále jsme poslali sms na všechna čísla v rezervačním systému. Snažili jsme se dát včas vědět o změně a posunu o týden.
Za hodnocení zážitku velmi děkujeme.
Hezký den.

17. 7. 2019
1 980 Kč
od 999