Zvýrazněte svou krásu: úprava a barvení obočí ve studiu v centru Prahy

490 Kč 299 Prohlédnout nabídku
4,6 / 5 Pure up Prague (kontakt) Praha - Nové Město (mapa) 16 zákazníků

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

Všechno super, krásné prostředí, milý personál, dobře odvedená práce.

Martina
Varianty (1)
Můžete využít až do 30. 6. 2020

Termín

Platnost do 30. 6. 2020. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

  • Úprava tvaru obočí
  • Barvení obočí
  • Zákaznická karta (po 5. návštěvě máte 20% slevu na služby, po 10. návštěvě slevu 30% slevu na služby) 
  • Otevřené vouchery: termín si můžete zamluvit na tel. 739 001 036 nebo přes online formulář (do poznámek zadáte kód voucheru).
  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

490 Kč 299 Kč

Krásně upravené obočí? Za tím se každý otočí!

Máte pocit, že vašemu obočí k dokonalosti ještě něco chybí? Stačí zajít do Pure Up studia do specializovaného Brow Baru, kde vám upraví tvar obočí a sladí barvu tak, aby krásně ve vaší tváři vyniklo. Výsledek bude působit přirozeně a vydrží cca 2–3 týdny. Navíc to do studia nebudete mít nijak složité, je to je pár minut od zastávek I. P. Pavlova a Štěpánská.

Tip: Mrkněte i na druhou nabídku salonu a nechte si vykouzlit třeba večerní makeup a účes. 

490 Kč
299