20% sleva na celý nákup v e‑shopu Knihy Dobrovský

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Děti
libor sabat

Dobrý den, nákup budu chtít platit pomocí benefit plus, což využívám. Mohu při této platbě použít 20% slevu? Děkuji ls

Knihy Dobrovský

Dobrý den, to je možné. Samozřejmě je nutné akceptovat, že tyto typy plateb často nelze využít na jiný sortiment než jsou tištěné knihy. Za KD, Adam.

Hana H.

Dobrý den, platí sleva i na audioknihy? Děkuji.

Knihy Dobrovský

Dobry den, ano platí.Za KD, Adam.

K.

Dobrý den,

momentálně máte na webu uvedeno, že při objednávce nad 300 Kč je doprava zdarma. Jakmile zadám slevový kód, který mám ze Slevomatu, tak nelze využít dopravu zdarma nad 300 Kč? Nelze kombinovat?

Děkuji, s pozdravem, K.

Knihy Dobrovský

Dobrý den, slevy lze kombinovat. Je možné, že Vám slevový kód snížil hodnotu objednávky pod 300 Kč a proto nebylo možné dosáhnout na dopravu zdarma. Ta se vždy počítá z reálné hodnoty nákupu a nikoliv jeho hodnoty před slevou. ZA KD, Adam.

Klotilda

Dobrý den, prosím kod voucheru nemůžu najít?

Slevomat.cz

Dobrý den, Klotildo, kód voucheru zasíláme vždy po doručené platbě na Váš e-mail. Zkuste se podívat taky do složky Spam nebo Hromadné. Najdete ho také ve svém účtu na Slevomatu v sekci Mé nákupy. Pod tímto profilem však žádný takovýto nákup nevidíme. Pěkný den

Klára

Dobrý den, objednala jsem 12.3. s tím, že zboží bude k vyzvednutí v pátek 13.3 po 15 hodině (vše jsem vybírala úmyslně skladem na pobočce Letňany, obj.#2 100 073). Potvrzující sms o možnosti vyzvednout do večera v pátek nepřišla. Na infolince k objednávka v sobotu nikdo není i když by dle internetu měli být. Jak to teď s objednávkou bude, když byl vybrán osobní odběr?? Měla jsem spousty knih pro syna, aby se doma zabavil…

Knihy Dobrovský

Dobrý den, situace nás velmi mrzí, ale bohužel se dotýká celá ČR. Naše podpora je plně k dispozici i na telefonu. Bohužel volá obrovské množství zákazníků, takže je delší doba čekání. Doporučujeme napsat na poradime@knihydobrovsky.cz. Osobní odběr na Vás počká tak dlouho, jak bude potřeba. Případně Vám můžeme dát nový slevový kód a můžete si objednat knížky s doručením domů. Za KD, Adam.

Lucie

Dobrý den, jak dlouhou platnost má voucher na slevu? Do kdy je potřeba ho využít, aby nepropadl?

Slevomat.cz

Dobrý den Lucie, voucher je možné využít do 31. 3. 2020. Přeji krásný den, Karel

Petra Burianová

Dobrý den,

mohu se zeptat, zda je možné si koupit slevu a ještě uplatnit i slevu na isic?

Děkuji a přeji pěkný den

Knihy Dobrovský

Dobrý den, sleva platí pouze na e-shopu, kde není možné ISIC uplatnit. Za KD, Adam.

Ilona

Dobrý den, vždycky mi přišlo zvláštní kupovat si slevu na něco. Člověk by musel nakoupit opravdu za hodně peněz, aby se mu to vyplatilo, a i tak kdybych nakoupila např. za 1.000,–, bude mě to stát 800,– + zdejší sleva za 39,– + nějaká doprava a konečná sleva mě vyjde možná na cca 100,–, nezdá se mi, že by se to nějak výrazně vyplatilo. A pokud si např. koupím jen jednu knížku za 219,–, tak ta sleva se v podstatě ani neprojeví a ještě na tom ztratím.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ilono, děkujeme za Váš příspěvek. Myslíme si, že jakákoliv sleva na literaturu je skvělá, protože kniha je přeci nezměrná studnice vědomostí! :) Poštovné nelze započítávat do ceny knih, jelikož se hradí v každém případě a navíc při objednávce nad 899 Kč máte zcela poštovné zdarma. Za nás se každá ušetřená koruna počítá! :) Pěkný den

Knihy Dobrovský

Dobrý den, máte pravdu, že se tato sleva vyplatí hlavně u větších objednávek. Je specifická tím, že jí lze využít opravdu na veškerý sortiment a to včetně akcí. Pak se může vyplatit velice. Za KD, Adam.

Ra. Du

Dobrý den, můžu použít dva slevové kupony na jeden nákup?

Knihy Dobrovský

Dobrý den, na jeden nákup lze využít jeden voucher. Za KD, Adam.

Irena

Dobrý den, kolik voucherů může být nakoupeno na osobu?

Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den Ireno, na osobu 10 Ks. :) Přeji krásný den, Karel

Anna Borovičkováá

Dobrý den, platí sleva i na deskové hry?

Knihy Dobrovský

Dobrý den, ano platí na celý sortiment e-shopu. Za KD, Adam.

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e‑mail podpora@slevomat.cz nebo volejte +420 222 745 354.