Nabídku Tantrické kurzy pro muže, ženy i páry mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Kurz tantrické masáže pro jednotlivce i páry, které k sobě chtějí mít blíž

1 800 Kč od 1 299 Vybrat variantu
4,4 / 5 Tantra masáže Praha (kontakt) Praha - Smíchov (mapa) 4 zákazníci

Hodnocení podniku Tantra masáže Praha

4,4/5 (47 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Matis

Keďže iné moje hodnotenie sa tu už neobjavuje, vraj kvoli tomu, že neobsahuje žiadne slovné hodnotenie, tak nebudem popisovať mojú skúsenosť, len v skratke vám odkážem, že peniaze si ušetrite alebo navštívte iné štúdio.

18. 6. 2019
Svobodovaverus

Velmi příjemné prostředí a personál 👍👍👍👍👍👍👍👍👍

20. 4. 2019
Izdeneek

Příjemné vystupováni a citlivý přístup masérky. Doporučuji

24. 3. 2019
Petr

Určitě doporučuji. Měl jsem masérku Evu a vše probíhalo nad mé představy. Eva byla příjemná a vše mi předem vysvětlila a zajímaly ji i mé otázky.
Líbilo se mi, že se Eva zaměřovala hlavně na uvolnění energie a celková masáž tak byla nezapomenutelná. Takovou energii, jakou jsem cítil při masáži jsem ještě nikdy necítil. Také mě překvapilo harmonické naladění duší se sladěným výkyvem emocí a pocitů a samozřejmě celková masáž těla :)

16. 3. 2019
Pavel

Prostředí, příjemný personál.

Ujala se mě velmi příjemná a milá mladá slečna Kristýna, která měla hezký a otevřený přístup ke mně, jako ke klientovi. Celý průběh je příjemný a asi tak, jak pravá tantra má být, pokud ale vyžadujete ve finále uvolnění ve formě orgasmu, musíte se obrátit jinam, zde se pracuje opravdu hlavně s tantrickou energií a stimulace intimních partií je velmi, velmi minimální. Prostředí krásné, přístup profesionální, ale pro mně tantra bez vyvrcholen není úplná..

11. 3. 2019
Jan

Prostředí, atmosféra, profesionální přístup v recepci a masérky.

Nemám co vytknout..

7. 3. 2019
Martin

vzletlý popis masáže a celkového prístupu vôbec nezodpovedá skutočnosti (napísané v skratke).

Vyjádření partnera
Tantra masáže Praha Před rokem

Dobrý den, pokud se vám masáž nelíbila, moc rádi bychom se dozvěděli, co bylo špatně. Většina našich klientů masáže u nás velmi chválí. Prosím napište mi na m.torstenova@tantramasaze.com co bylo špatně a pokud došlo z naší strany k nějakému pochybení, samozřejmě vše napravíme, abyste byl spokojený.

Michaela Lynnette Torstenová

2. 3. 2019
Anonym

Příjemná domluva termínu masáže s vybraným masérem. Klidné, uvolněné a velmi pěkné prostředí s duchovní energií. Zážitek byl umocněn citlivým přístupem pana maséra a masáží jen při svitu svíček. Určitě to nebyla jen má první a poslední návštěva. Doporučuji na vyladění duše s tělem.

Nemám žádné připomínky. Mohu nový zážitek jedině doporučit.

30. 1. 2019
Anonym

Prijemne naladene ciste prostredi. Za me podnik s velkym P. Velika spokojenost.

28. 1. 2019
Kristýna Klobučník

Nakonec nám museli vrátit peníze. Ani na pátý pokus nebyli schopni dodržet domluvený termín.

Vyjádření partnera
Tantra masáže Praha Před rokem

Dobrý den, bohužel jste si pro masáž s partnerkou vybrali období chřipkové epidemie a měli jsme dost lidí nemocných, což se nedalo ovlivnit. Tím, že jste si přáli dvě konkrétní masérky jste nám nedali příliš mnoho flexibility. Kdbyste přistoupili na změnu, samozřejmě by se masáž uskutečnila hned v prvním termínu. Situace nás samozřejmě mrzí a rádi vás uvidíme někdy příště.

13. 12. 2018
Lenadrtil

Naprostá spokojenost se vším

I dvě hodiny byly málo, příště dýl

12. 11. 2018
jan

Uzasna maserka Marie.

20. 9. 2018
Anonym

Profesionalita maséra, skvělá masáž.

Prostředí masérny na Staropramenné ulici – nevyhovovalo mi z důvodu umístění ve sklepních prostorách – bylo tam cítit vlhko a chlad. Příště bych volila pouze hlavní pobočku – Na Čečeličce :)

10. 8. 2018
Petr231

Krásné prostředí a velmi citlivý přístup. Děkuji

28. 7. 2018
Petr

Masáž byla příjemná, poctivě provedená a zároveň až nečekaně samozřejmě důvěrná. Mou masérkou byla Marie a její přístup byl velmi milý. Komunikace ze strany recepce ohledně rezervace probíhala profesionálně, včetně domluvy na nepředpokládané změně masérky.

19. 7. 2018
Roman

Pokud se masérce nezalíbíte, tak žádná masáž nebude, A aniž masáž provedou, přesto voucher vyúčtují…

Vyjádření partnera
Tantra masáže Praha Před 2 roky

Dobrý den, jsme tantrické centrum s více než 10 letou tradicí a naše klienty provázíme skutečnými tantrickými zažitky. Základním kamenem tantry je přijetí přijímajícího takového, jaký je. Masérka masáž odmítá pouze v případě, kdy po ní klient i přes vysvětlení požaduje erotické služby...

18. 7. 2018
Psotkovam

Jsem velice mile překvapena!! Ochota personálu, naprosto profesionální přístup maséra, hezké prostředí. Nemám žádných výhrad a určitě se do salónu vrátím.

29. 4. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.
1 800 Kč
od 1 299