V červnu na Sardinii: zájezd s dopravou, průvodcem, ubytováním v bungalovu

10 980 Kč 10 690 Prohlédnout nabídku
4,6 / 5 CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. (kontakt) Sardinie Itálie (mapa) 4 zákazníci 6 zbývá

Hodnocení podniku CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

4,6/5 (642 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Alexandra

Já jsem si pobyt užila:) Krásná místa a s dlouhou cestou jsem počítala.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 3 měsíci

Děkujeme moc za Vaše hodnocení zájezdu Silvest v Paříži 👍👍👍. Velmi nás těší , že jste si zájez užila 😊👍

12. 1. 2020
Kristýna

S cestovkou jsme jeli již potřetí, s tou jako takovou problém vůbec není. Průvodkyně Kateřina byla příjemná a výřečná osoba. Dvoupatrový autobus měl celkem dost místa na nohy.

Bylo nás hrozně moc, cca 90 lidí ve skupině je prostě hodně. Průvodkyni jsme téměř neslyšeli, pokud jsme se nenacpali úplně dopředu. V Paříži jsem byla již v létě před pár lety, bylo to mnohem lepší než v období Silvestra – všude bylo mnoho lidí, ale obrovské množství, fronty strašně dlouhé a i přes dost dlouhé osobní volno nebylo možné vystát fronty např. do Louvru, na Eiffelovku.. to nás mrzelo nejvíce (napříč tomu jsme mrzli venku, protože nebylo kam jinam jít) všude opravdu šílené, nekončící fronty. Průvodkyně nám vždy jen řekla, ať si najdeme někoho s oranžovou vestou patřícího k památce a ten nás nasměruje, bohužel musela předem vědět, že se skoro nikam nelze ve stanoveném čase dostat.. opravdu takové fronty jsem ještě nezažila, takže z programu jsme moc neměli a také víme, že v zimě už na žádný poznávací zájezd nepojedeme, není pro nás mrznout celý den venku, příště raději v teple :)

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 3 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení zájezdu do Paříže na Silvestr na jednu noc.

Jsme moc rádi, že jste využili služeb naši CK již potřetí 👍👍👍. Také nás těší, že se vá líbila práce naši průvodkyně 😊 a autobus 😊.

Co se týče množství lidí v památkách, to bohužel žádná CK nedokáže ovlivnit, ty jsou v´posledním všude, jelikož zájem turistů neustále roste. Překvapuje nás, že jste se jak píšete nedostali do Louvre, zde totiž byly minimální fronty a času na prohlídku jste měli dostatek - téměř celé odpoledne.

N návštěvu Eiffelovy věže jste měli dostatek času i když zde bylo turistů hodně. Zájemci měli od cca 13 hodin volno, což byl dostatečný čas na to, aby si Eiffelku do 21.hodin užili se vším všudy.
Průvodkyně organizovala pro kliety, kteří věž nechtěli navštívit, další nadstandardní program. Bylo tedy na každém co si vybere. Pokud jste dali přednost jinému programu, nelze se divit, že jste návštěvu věže nestihli.

Myslíme si, že zájezd měl své kouzlo. Oslavy na Champs Elysée byly velkolepé.

7. 1. 2020
Peťula

Autokar s WC, který prý nemá tak velkou kapacitu, takže stejně jsme museli stavět na placených WC…

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 3 měsíci

Děkujeme za vaše hodnocení zájezdu. Mrzí nás, že je postaveno pouze na použití WC 🙃

Každý autobus s WC má bohužel omezený obsah nádoby, do které se shromážďují exkrementy cestujících. Proto je WC v autobuse primárně určeno pro akutní případy.

Nicméně během zájezdu bylo WC celou dobu k dispozici👍👍👍

Zastávky během cesty jsou povinné z bezpečnostních důvodů. Při té příležitosti řidiči zastaví vždy na velkém dálničním motorestu, aby se cestující mohli občerstvit a využít tento čas také na hygienu.

Za toalety se platí všude - od vlakového nádraží v Praze nebo ve Studénce, výjimkou nejsou ani motoresty na dálnicích 😉.
Kdyby řidiči zastavili v lese, kde lze vykonat potřebu zdarma, hrozilo vám třeba napadení divou zvěří 🙉 nebo snad jiné dobrodružství jako třeba “znásilnění migrantem” 🙀😲🤭


Přinejmenším by však cestující mohli donést do busu na svých podrážkách rezultát🙊🙈, který zde zanechala jiná česká skupina ve snaze ušetřit 0,5€ za použití toalety 🙄🤔. Cestující by tak cestou byli nuceni dýchat nemilé aroma🤭😫😣

Tímto děkujeme všem cestujícím, že se během zájezdu chovali zodpovědně a WC v autobuse bylo možné používat opravdu, kdy bylo třeba... v samotné Paříži, při cestě tam i zpět 👍👍👌.

7. 1. 2020
Ivulinka

Perfektní řídiči, průvodce, zájezd se nám moc líbil

Hotel byl nový na přespání dostačující ;-) jen nás zaskočilo, že sprchy a wc byly na chodbě společné, ale vše čisté. Zaplatili jsme si u cestovky i snídani 518Kč pro 2 osoby. Pokud někdo neměl mohl si koupit na míště v ceně 4,50 Euro v přepočtu 2 osoby 9 Euro x 25 = 225Kč. Jinak spokojenost

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 3 měsíci

Děkujeme krásně za Vaše hodnocení zájezdu Silvestr na Francouzské riviéře 👍😊👍 a velmi nás těší, že se Vám zájezd líbil 👍😊

6. 1. 2020
STANISLAV

Velice profesionální a přátelský personál, skvěle rozvržený program a pohodlný autobus…

Kvalita a lokace ubytování, bohužel nebyla možnost si připlatit za něco lepšího…

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 3 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení zájezdu na Silvestr na Francouzské riviéře 😊
Velmi nás těší, že se Vám líbil program zájezdu😊 i samotná organizaze 😊. Také jsme moc rádi, že oceňujete náš nový pohodlný autobus a profesionální práci našeho průvodce a řidičů😊 .

Co se týče typu hotelu a lokality ubytování zcela odpovídala ceně zájezdu. Jednalo se o moderní jednoduchý a čistý hotel, který prošel celkovou rekonstrukcí. U tohoto zájezdu jsme aleternativu jiného typu ubytování nenabízeli, jelikož se jednalo pouze o jeden nocleh. Hotel s lokalizací v centru města by zájezd neúměrně prodražil.

5. 1. 2020
Adéla
5. 1. 2020
Luděk

Zkušená paní průvodkyně, nabídla další možnosti i mimo program, hezké ubytování.

Snídaně – připlatili jsme si lepší snídani, ale nikdo z personálu nehlídal lístky na snídani, ani časový rozvrh, tak se nasnídali i klienti, kteří neměli snídani zaplacenou, chyběla káva, automat byl rozbitý, tak nebyla ani teplá voda na čaj, chybělo pečivo, personál vše hodně pomalu doplňoval. Tím, že jsme měli pevný čas odjezdu, tak jsme se ani nestihli pořádně nasnídat, čaj a kávu jsme si v mnoha případech vařili narychlo na pokoji.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 3 měsíci

Ďekujeme za Vaše hodnocení zájezdu 👍.

Jsme moc rádi, že se Vám líbilo ubytování v hotelu a služby naši průvodkyně.

Jednalo se o zájezd s jedním noclehem, tedy s 1 snídaní. Je ná moc líto, pokud došlo k poruše přístroje na přípravu kávy. Každopádně byla k dispozici ještě překapávaná káva ve skleněných nádobách. Nicméně nás moc těší, že jste využili možnosti, a to rychlovarnou konev + kávu a čaj, které byly k dispozici na pokojích.


Snídaně využívali pouze klienti, kteří snídaně řádně zaplatili. Byli zde další 2 skupiny, proto Vám mohlo připadat, že na snídaně chodí hodně lidí.

5. 1. 2020
Veronika

Všechno bylo na výbornou! Silvestrovský zájezd ještě předčil naše představy. Cesta ubihala rychle a v rámci možností pohodlně s pravidelnými zastávkami. Služby průvodce Michala byly naprosto vyhovující, kdo chtěl, mohl se připojit k procházkám po městě se zajímavým výkladem, i po nich bylo stále dost osobního volna. Kdo chtěl, stihl návštěvu památek, muzeí, jiný zas třeba nákupy, někdo koupání, oběd, posezení v kavárně, procházku i kombinaci řečeného. Program skutečně variabilní. Ubytování odpovídalo ceně, bylo čisté a útulné. Snídaně formou bufetu (pouze sladké). Navíc nám krásně vyšlo počasí, takže zážitek skutečně bez chyby.

Nevadilo by mi, kdyby se odjíždělo ještě o něco později. Takto byl návrat do Prahy v pět hodin a autobus ještě pokračoval, tak chápu, že stihnout dlouhou cestu je pro řidiče stresující. Mně osobně by však nevadilo dorazit i pozdě v noci za cenu více času v Nice (a i více času dopoledne v Cannes).

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 3 měsíci

Ďekujeme mnohokrát za nádherné a výstižné hodnocení zájezdu Silvestr na Francouzské riviéře👍👍👍.

3. 1. 2020
Thu Phuong

Paříž, průvodce

strašně malá koupelna

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 4 měsíci

Děkujeme 👍😊

3. 12. 2019
Kata

Jsem naprosto nadšená! Tento zájezd dostali rodiče k narozeninám. Hned na začátku se mi líbila komunikace s cestovní kanceláří. Na letišti na ně čekal pan delegát Petr, který byl velmi sympatický, ochotný, příjemný a milý. V úvodu představil celý zájezd. Pro mé rodiče, kteří letěli poprvé a nevěděli vlastně, co je na letišti čeká, byl pan Petr spása. Vše vysvětlil a poradil a já jsem věděla, že předávám rodiče do správných rukou.
Samotný zájezd se našim velice líbil. Řím byl okouzlující, hotel krásný v centru Říma, lidé byly už odbaveni, takže vše šlo snadno.
Výklad ke všem památkám byl tak ohromující, že naši byli uchváceni.
Vše naprosto perfektní. Nemohu nic jiného než doporučit! A moc bych chtěla poděkovat panu Petrovi, který ukázal rodičům lásku k Římu a létání.
Určitě zakoupením takového zájezdu nebudete litovat, protože já rozhodně nelituji!

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 5 měsíci

Děkujeme za nádhernou pochvalu. Nesmírně si vážíme Vašich slov, které budou motivací pro naši další práci😊. Spokojený klient je pro nás tou největší odměnou 👍👍👍

15. 11. 2019
Miroslav

Výborný průvodce, pěkné ubytování v centru, velmi dobrá organizace.

Kvalita snídaně neodpovídala ceně.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 5 měsíci

Děkujeme mnohokrát za krásné hodnocení zájezdu Řím - letecky 👍😊👍

13. 11. 2019
Tomáš

V termínu 28.10–1.11.2019 Jsme se zúčastnili poznávacího zájezdu do Paříže s průvodcem Michalem . Velká spokojenost viděli jsme opravdu maximum . Nebyla otázka nejen o Pařiži na kterou by průvodce Michal neuměl odpovědět . Za 3 dny s nami nachodil po Paříži pěšky 43 Km což jen ukazuje jeho velkou snahu a ochotu ukázat a říct nám maximum . Ubytování v pořádku a s autobusem jsme byli spokojeni . Všem můžu jedině doporučit jak zájezd do Paříze tak celou Ck Wisnar.

Dlouha cesta autobusem , ale to jsme čekali .

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 5 měsíci

Děkujeme mnohokrát za nádherné a výstižné hodnocení zájezdu 👍👍👍. Jsme poctěni, že jste byli spokojeni se všemi službami 😊

3. 11. 2019
Reny

vrátila jsem se domů nadšená. Stihli jsme toho tolik :-) Paříž je nádherná a průvodce Petr je opravdu člověk na pravém místě.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 5 měsíci

Děkujeme za nádhernou pochvalu, kterou si moc vážíme 👍😊👍

31. 10. 2019
Dana

Výborný program, vynikající pan průvodce:)) Navíc jako velký bonus považuji okružní cestu Paříží s komentářem průvodce – úžasné:))

Počasí poslední den bylo nepříjemné.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 5 měsíci

Děkujeme za krásné hodnocení zájezdu👍👍👍 , těší nás, že jte byli spokojeni😊

31. 10. 2019
Anna

Památky Paříže. Průvodce – excelentní!

Fronty na snídaně, přesto, že jsme obdrželi „časenku“, museli jsme čekat déle než 10 min. Vše chybělo, pečivo, juice, místo kávy mi z automatu překapala voda.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 5 měsíci

Děkujeme za hodnocení 👍.

Mrzí nás, že na snídani byla fronta, ale bohužel mezi naše klienty se vmísila jiná česká skupina.

I když se naše CK vždy snaží vytvořit systém, aby nedocházelo k problémům s doplňováním jídla, nenadělá nic, když jiná česká skupina nerespektovala řád a do prostoru jídelny vtrhla jako migranti do Evropy :)

31. 10. 2019
Aneta

Skvělý a znalý průvodce, na konec října nádherné počasí a dechberoucí prostředí historické Paříže, co více si přát?

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 5 měsíci

Děkujeme za milá slova a krásné hodnocení 👍😊👍

30. 10. 2019
Barbora

Vše proběhlo v pořádku. Není opravdu co vytknout. :)

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 5 měsíci

Děkujeme krásně 👍😊👍

29. 10. 2019
Markéta

Úžasný, vše co jsme navštívili, bylo to hektické, ale stálo to za to. Ubytování skromné, ale stačilo…

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 6 měsíci

Děkujeme mnohokrát za Vaše hodnocení👍😊👍

15. 10. 2019
Marcela

Líbil se mi celý zájezd. Byl náročný, ale krásný. Nemalou míru na tom měla i naše pani průvodkyně, která nám podávala vyčerpávající informace, včetně historických „drbů“. Za to ji patří velký dík.

Špatné počasí v Londýně a Edinburghu, které nikdo nemůže ovlivnit, přesto i tak to byly pěkné zážitky.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 6 měsíci

Děkujeme za výstižné hodnocení zájezdu do Skotska, které nás nesmírně potěšilo👍👍👍

3. 10. 2019
Eva

Velice hezký a pestrý zájezd, také zásluhou výborného průvodce Petra. Časově vše klapalo, program byl dobře naplánovaný, osobního volna také dost a počasí krááása. Již jsem s cestovkou jednou byla v Paříži a opět nezklamali. Celá naše dámská jízda byla naprosto spokojená.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 6 měsíci

Děkujeme za krásné hodnocení zájezdu na Azurové pobřeží 👍😊👍. Jsme moc rádi, že vaše dámská jízda byla spokojená 😊.

3. 10. 2019
10 980 Kč
10 690