Udělejte skvělý dojem: profi business portrét pro pracovní i osobní účely

1 198 Kč 599 Prohlédnout nabídku
4,6 / 5 Fotoateliér s úsměvem (kontakt) Pardubice (mapa) 6 zákazníků 44 zbývá

Hodnocení podniku Fotoateliér s úsměvem

4,6/5 (31 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jana

Opravdu profesionální přístup a prostředí .Bylo to velmi příjemné. SUPER

24. 7. 2019
Tomáš

Maximální spokojenost. Určitě se moc radi vrátíme. Personál byl úžasný, profesionální a milý. Naše dcerka si je hned oblibila a krásně se spolupracovalo. Vřele všem doporučuji. Jeste jednou moc dekujeme.

6. 2. 2019
Anonym

Ochota při rezervaci a příjemné chování během focení.

Vše proběhlo velice rychle a honem. Přijde mi divné, že paní fotografka si vybírá fotografie, které vám pošle upravené. Většinou to chodí tak, že si vybíráte vy s náhledů. Vybrané fotografie se nám moc nelíbily a na většině fotek jsme byli smutní nebo se neusmivali a v náhledech pak byly fotky, které by pro nás byly hezčí a výraz v obličeji veselejší. Přišlo nám to jako naschvál, aby si člověk zaplatil za ty hezčí ještě navíc. Navíc za další náhled fotek 90Kč, nejsou poslány všechny náhledy, ale jen část a za další si zaplaťte… To mi přijde také divné. A pití či káva nebyly ani nabídnuty.

Vyjádření partnera
Fotoateliér s úsměvem Před rokem

Dobrý den,
velice nás mrzí Váš názor a to, že nevíme, o které konkrétní focení šlo, protože doposud jsme od všech našich zákazníků měli jen kladnou zpětnou vazbu.
Avšak některé Vámi uvedené informace bychom rádi uvedli na pravou míru.
Již v ateliéru naše klienty informujeme, že právě newborn a těhotenské focení je velmi náročné na úpravu a výběr fotografie vhodné k úpravě, což je i důvod proč si paní fotografka spolu s asistentkou vybírají ty nejlepší fotografie, které následně upraví a posílají zákazníkům. S čistým svědomím tvrdím, že jde o fotografie nejlepší, kde není např. stín, rozmazaný detail či nepěkné výrazy jako jsou např. přivřené oči apod.
Dále pak není pravda, že by byla cena 90 Kč za další náhled fotek. Ten se posílá spolu s upravenými a vybranými fotografiemi a zákazník si z náhledů fotografií, jenž nejsou upraveny může a nemusí, svobodně vybrat další, které našim týmem byly vyhodnoceny jako vhodné k úpravě-ne bohužel u každé fotografie lze upravovat a provádět korekci, protože laickým okem se zdá v pořádku, ale ne vždy tomu to tak je a při přehlédnutí detailu, který paní fotografka vidí okamžitě, je jasné, že tuto fotografii nelze upravovat..
Cena 90 Kč je za další upravovanou fotografii. Příklad: Zaplaceno máte voucherem 10 ks foto newborn. Ty Vám přijdou, upravené a ve vysoké grafické kvalitě. Dalším emailem se souborem náhledů přijde např.20 fotografií, které paní fotografka vyhodnotí jako vhodné k úpravám a z těch si lze dovybrat, doúprava 1 ks fotografie = 90 Kč.
Všechny fotografie, které byly nafoceny nezasíláme, stejně tak neposkytujeme ke stažení. Neupravené fotografie nedá z rukou žádný profesionální fotograf.
Poté, co je paní fotografka s asistentkou projdou, odmažou nepovedené/rozmazané apod., pečlivě vyberou ty nejlepší, které následně upraví a zašlou zákazníkovi. Jsou-li některé "navíc" zasílají je náhledem, tak, jak informujeme při každém fotografování.
Káva, čaj a voda skutečně zdarma a k dispozici jsou, pokud Vám nebyly nabídnuty, omlouváme se, jelikož se skutečně snažíme tuto část voucheru připomínat a nabízet.
Co se týče času a rychlosti, u těhotenských fotografií se nafotí předem domluvená série či přání a nápady nastávající maminky a u newborn ani spěchat nelze, fotí se tak, jak miminko dovolí.
Časy fotografování na sebe nenavazují tudíž je vždy mezi zákazníky dostatečný prostor a rezerva.
Jelikož jsme zaznamenali tento negativní komentář pouze zde a nikoliv při komunikaci a předávání fotografií a je zřejmé, že se jedná již o uzavřenou zakázku, mrzí nás to avšak nemáme možnost situaci nijak řešit či nabídnout jiné možnosti ku spokojenosti obou stran.
Za Váš názor i tak děkujeme.
S pozdravem Foto s úsměvem.cz :-)

20. 11. 2018
Anonym

vše – celková spokojenost

27. 10. 2018
Karolinatruhlarova

Supr přístup, skvělá atmosféra. Moc jsme si to užili. :)

6. 10. 2018
Jindřich

Příjemné vystupování fotografky, rychlost a kvalita zpracování fotek

1. 10. 2018
Len

Moc děkujeme fotografce Saše Kosenko za krásné newborn fotografie, příjemný přístup a pohodové prostředí. S paní fotografkou byla skvělá domluva a moc jsem ocenila její citlivý přístup, a to nejen k našemu novopečenému miminku. Za mě nejlepší volba a s klidným srdcem všem tento ateliér doporučuji.

4. 7. 2018
Janastraska

Velmi mila fotografka, hezke prostredi, moznost zaparkovat primo u atelieru

7. 5. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.
1 198 Kč
599