Poklad na Stříbrné mělčině: únikovka v potápěčské jámě pro 1 nebo 2 osoby

od 2 399 Vybrat variantu
4,9 / 5 Divers Direct (kontakt) Čestlice (mapa) 9 zákazníků 31 zbývá

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Roman Burda

Dobrý den, chtěl bych se zeptat co je přesně náplní této akce potápění+únikovka? Dočetl jsem se že akce trvá cca 3 a půl hodiny..ale samotná hra jednu hodinu a přitom se nehraje v kuse ale zase se člověk může kdykoliv vynořit a zase ponořit . . To jako do potápěčské výstroje, pak třeba na 15 min pod vodu, pak na hladinu (přerušení) pak zase na chvíli pod vodu plnit úkoly? Nebo co bude náplní těch 3 a půl hodiny? Akce to může být zajímavá a přemýšlíme o ní. Díky moc za odpověď R.B.

Divers Direct

Dobrý den, nejprve s vámi instruktor projde teorii k potápění, naučí vás používat výstroj a seznámíte se s potápěním ve vodě. Následně začne samotná únikovka. Můžete strávit celou dobu pod vodou, nikdo vás nebude nutit se vynořovat. Záleží už jen na vaší šikovnosti. :)

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e‑mail podpora@slevomat.cz nebo volejte +420 222 745 354.

od 2 399