Nabídku Botulotoxin pro okamžité vyhlazení vrásek mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Botulotoxin pro okamžité vyhlazení vrásek v oblasti očí, čela, nebo glabely

4,3 / 5 Body & Face clinique Praha - Chodov (mapa) 34 zákazníků 46 zbývá

Nenechte si ujít nové nabídky podniku Body & Face clinique

Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla.

Upozornit na nové nabídky

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Hodnocení podniku Body & Face clinique

4,3/5 (71 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anonym

Snažila jsem se tam dovolat několikrát, než se mi to podařilo. I po ošetření pleti, které mělo být hloubkové jsem si doma smývala make-up.

11. 3. 2020
Alena

Prijemny personal, velice ochotny a profesionalni.

28. 10. 2019
Ludmila

Paní doktorka působila dobře a profesionálně.

Bohužel, efekt žádný, jdu ještě na kontrolu po měsíci, tak jsem zvědavá!

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 6 měsíci

Dobrý den, pokud bude aplikace neúspěšná, samozřejmě provdeme korekci. Pokud jste u nás byla poprvé, pak lékařka vždy aplikuje tzv. s rozumem a popřípadě provede korekci. U nových klientek je to obvyklý postup. U botoxu je důležitá správná aplikace s případnou korekcí nežli vytvoření nehybného obličeje. V Body&Face clinique preferujeme přirozenost a zachování mimiky obličeje. Pokud docházíte na botox, pak doporučuji využití služeb jednoho lékaře, který zná Vaši reakci na tento preparát a bude umět odhadnout správné množství, které se nikerak nedá zobecnit. Mohu Vás ujistit, že uděláme vše k Vaší spokojenosti nicméně v tomto případě je třeba trpělivosti. Děkuji za pochopení, Mgr. Pavlína Blažek, majitelka kliniky

6. 10. 2019
Monika

Bohužel nemůžu hodnotit jinak. Z břicha nezmizela jediná tuková buňka. Dokonce jsem si i přikoupila injekci, aby byl úspěch zaručen. Mám štíhlou postavu (170 cm, 58 kg), až na vypouklé bříško. Denně cvičím, ale na břicho to nepomáhá, proto jsem zkusila tuto možnost. Poctivě jsem řídila všemi pokyny a výsledek 0. Vyhozené peníze…

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 6 měsíci

Dobrý den. velmi mě mrzí, že nejste spokojena.

Musím ale bohužel opakovaně konstatovat to, co jste četla v informovaném souhlase, který jste podepsala a dále vás o tom informovala ošetřující dermatoterapeutka, a to skutečnost, že v případě této metody rozhodně jedna aplikace nestačí. A to ani tehdy, kdy popisujete, že jste štíhlá. Metoda je založena na několika sezezních, ve vašem případě rozhodně alespoň dvě.

Víte, ono je to jako se cvičením, jedna návštěva ve fitcentru vám k dokanlé postavě také nepomůže. Klientky, které mají s docházkou trpělivost jsou obvykle spokojené s viditelnými výsledky již po druhé aplikaci. První aplikace výsledky také přináší ale obvykle jsou opravdu zanedbatelné.

Tvrzení, že vám z bříška nezmizela ani jedna tuková buňka, se nezakládá na pravdě, pouze jich bylo méně, nežli jste zřejmě očekávala. Přikoupení další dávky preparátu nebylo pro zaručení úspěchu, jak píšete ale pro rozložení dávky do oblasti, kterou jste žádala ošetřit. I v tomto případě jste byla precizně informována (informovaný souhlas + sdělení) k čemu tato další dávka slouží.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den,

Mgr. Pavlína Blažek

26. 9. 2019
Marcela

příjemný personál, odborná aplikace

po aplikaci mi naskáklaly asi tři puchýře, což je individuální reakce

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 6 měsíci

Dobrý den díky za vaše kladné hodnocení. Je mi líto, že vaše pleť takto specificky reagovala, je to bohužel velmi individuální. Nejedná se ale o typické puchýře ale o tzv. mikropapule, resp. technika, kterou jste byla ošetřena. Věřím, že nyní je již všechno v pořádku a jste spokojena s výsledkem.

Přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek

17. 9. 2019
Karolína

Prijemna pani, profesionalka.

12. 9. 2019
Veronika

Naprosto super. Hned jsem objednala další zákrok. jdu na dermální výplň.

10. 9. 2019
G

Ochota personálu, prostředí

8. 9. 2019
Klára

Výsledek perfektní

8. 9. 2019
Srazimova

vše ochota profesionalita personal

1. 9. 2019
Petra

Pouzivana velmi kvalitni kosmetika vhodna i pro mou citlivou plet
Kazde osetreni bylo vzdy uzpusobeno dle aktualniho stavu me pleti
Dukladne vycisteni pleti
Stav pleti se velmi zlepsil

Obcasne cekani oproti dohodnutemu terminu

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 8 měsíci

Dobrý dem, velmi děkuji za pozitivní hodnocení, kterého si moc vážím.

Co se týče občasného časového skluzu, pak se za něj předem omlouvám i do budoucna. Na jednotlivé zákroky máme samozřejmě vyhrazeny obvyklé časy, ale slovo "obvyklé" bych ráda zdůraznila, neboť se často stává, že řešíme individuální požadavky nebo postupy, které si vyžádají vyšší časovou náročnost. Jsme zdravotnické zařízení, kde nepraktikujeme jen klasická kosmetická ošetření ale vždy se snažíme klientovi pomoci od problému individuálním postupem. To se ale předem nedá odhadnout.

Přesto pevně věřím, že i nadále budete s našimi službami spokojena a pokud už dojde k časovému skluzu, nebude nikterak dlouhý.

Děkuji a přeji pekný den,

Mgr. Pavlína Blažek majiteka Body&Face clinique

26. 8. 2019
Kateřina

Při vstupu do ordinace ihned vyžádan doplatek.

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 8 měsíci

Dobrý den, velmi mne mrzí, že jste nebyla spokojena. Každopádně se vaše indormace nezakládá na pravdě. Žádný doplatek na zákrok, který jste si zakoupila Vám účtován nebyl ale byla vám účtována akční cena za další dávku preparátu, který jste si sama objednala po vzájemné dohodě s ošetřující, která vám tuto další dávku na základě konzultace nabídla. Dokupy dalších dávek jsou zcela běžné, zvlášť, pokud se jedná o ošetření větší oblasti. Na tuto skutečnost upozorňujeme v textu nabídky. Považuji přinejmenším za nefér sdělovat ostatním potencionálním zákaznicím, že žádáme doplatky už při vstupu do ordinace, zvlášť pokud se o typický doplatek nejedná a už vůbec ne při vstupu do ordinace, bez konzultace, což bych osobně považovala za hulvátství, které v Body&Face clinique rozhodně nepraktikujeme.

Děkuji za pochopení, Mgr. Pavlína Blažek, majitelka Body&Face clinique

24. 8. 2019
Renata

Profesionální přístup pana doktora.

14. 8. 2019
michal

Příjemná paní, příjemné prostředí.

Zákrok je docela bolestivý..

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 7 měsíci

Dobrý den, děkuji za Vaše kladné hodnocení, kterého si velmi vážím. Je mi samozřejmě moc líto, že jste měla dyskomfotní pocity, které souvisí s mikroinjekční částí ošetření. Pro vysvětlení uvádím, že v tomto případě jsme nebabízeli anestezii, neboť je v daném případě naprosto nevhodná a dokonce by poměrně značně snížila účinnost právě mikroinjekčního ošetření.
Proto pevně věřím, že výsledek ošetření plně naplnil Vaše očekávání a zastníil ony nepříjemné pocity z této části zákroku.

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu kliniky, Mgr. Pavlína Blažek, majitelka Body&Face clinique

12. 8. 2019
Iveta

Doporučuji jít k panu doktorovi. Má zlaté ruce a ví co dělá. Hledala jsem tímto směrem novou kliniku, protože jsem se přestěhovala a jsem max.spokojená. Pan doktor velice příjemný a sympatický člověk.

Jednou jsem na kliniku jela zbytečně. Neměli na klinice botox, ale jako omluvu mi dali jednu aplikaci zdarma. Takže se zachovali velice solventně.

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 7 měsíci

Dobrý den, velmi děkuji za Vaše kladné hodnocení, kterého si moc vážím. Také děkuji za omluvení vzniklé situace. V případě botoxu skutečně došlo k mírmému výpadku ze strany dodavatele. Botox je preparát, který je jedinečný a který se nedá nahradit žádnou alternativou a proto, pokud k výpadku dojde, nejsme schopni zajistit perfektní odbavení služeb.
Nyní je vše v naprostém pořádku a pevně doufám, že se situace nebude opakovat. V takovém případě je pro nás však naprostou samozřejmostí, nabídnout klientce kompenzaci podle jejího výběru.

Ještě jednou děkuji za pochopení a budu se těšit na Vaší další návštěvu kliniky.

Mgr. Pavlína Blažek, majitelka Body&Face clinique

9. 8. 2019
Marketapraskova

Ochotna personálu i pana doktora vyborna. Mohu jen doporucit.

9. 8. 2019
Andrea

prostředí, odborný a citlivý přístup, očekávaný efekt

25. 7. 2019
Lenka

Obličej byl prijasnenejsi, vyziveny…ovsem jedna procedura nikoho nezachrání, bylo by fajn chodit každý měsíc…

Chladno v ordinaci

25. 1. 2019
Anonym

Příjemný, vstřícný personál

16. 12. 2018
Anonym

Bezvadný přístup, vše vysvětlí předem a velmi milý personál.

14. 12. 2018