Polský relax u Baltského moře: pobyt v lázeňském komplexu s jídlem a wellness

4 566 Kč od 4 190 Vybrat variantu
Grand Laola Spa (kontakt) Baltské moře - Polsko (mapa) 25 zákazníků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
Radka

Dobrý den,je polopenze uvedená u nabídky pro měsíc červen celá formou bufetu,nebo jsou večeře servírované,pokud ano, je alespoň výběr z několika jídel, důvodem dotazu je potravinová alergie. Děkuji.

Grand Laola Spa

Dobré ráno v červnu se podává snídaně formou bufetu a večeře formou bufetu. S pozdravem, Karolina Sadowska

Jana Karolína Motúzová

Dobrý den. Chtěla bych se optat,na kolik by vyšel pobyt na víkend pro dva s wellnes a jestli se jednotlivé procedury platí zvlášť, nebo jestli jsou v ceně.
Předem moc děkuji za odpověď .

Grand Laola Spa

Dobré ráno všechny procedury se platí zvlášť. S pozdravem, Karolina Sadowska

Věra Rusínová

Dobrý den, polopenze, nebo plná penze ? Konkrétně v červnu. Pořád v nabídce trochu zmatené.

Grand Laola Spa

Dobré ráno, máme snídani a večeři v červnu. S pozdravem, Natalia Zgud

Jan Blaha

Dobrý den, strava je formou bufetu, nebo servírovaná? Je možnost bezmasé stravy? Děkuji

Grand Laola Spa

jídla jsou formou bufetu. Bezmasá strava musí být oznámena předem S pozdravem Magda Stajszczak

Zbyněk

Tak to se omlouvám ale pokud dobře počítám tak mě vyjde 4 noci dva dospělí plus dvě děti v pokoji se dvěmi pristylkami a polopenzí na 13000Kc za pokoj dospeli ale doplatek za děti 4×324PLN+4×540PLN je v přepočtu skoro 20000kč? Tak to se fakt vyplatí děkuji.

Grand Laola Spa

Dobré ráno toto je cena Slevomatu. Doporučujeme rezervovat dva klasické apartmány, cena bude příznivější. S pozdravem, Karolina Sadowska

Zbyněk

Jednalo by se o datum 3 až 7.7. A byli by jsme dva dospělí a dvě děti to by mi měl přeci stačit pokoj klasik? A v případě pokoje komfort by byl doplatek 900PLN dítě noc tedy 1800PLN noc za obě?

Grand Laola Spa

cena: v klasickém aparátu za příplatek dítě 11 let: 324 PLN / noc, dítě 14 let 540 PLN / noc, v komfortním apartmá extra dítě 11 let 540 PLN, dítě 14 let. Klasický byt má 32 m2 a komfortní byt 44 m2. S pozdravem, Karolina Sadowska

Zbyněk

Prosím jen pokud pojedu na pokoj 2 + 2 pristylky kolik bude doplatek za dvě děti 11 a 14 let včetně polopenze jinak cca 15000 chápu za pokoj jen ten doplatek pokud to není zahrnuto?

Grand Laola Spa

Musíte si objednat Comfort Suite, pak příplatek pro děti je jako pro dva dospělé. Nevím, co je zvláštní platba, protože jste neuvedli datum, které chcete rezervovat. S pozdravem, Karolina Sadowska

JanaGoll

Dobrý den, když si zaplatím pokoj Classic, budu ještě připlácet něco na místě za dítě 14let? Děkuji Jana

Grand Laola Spa

Je čtrnáctiletá druhá nebo třetí osoba? Pokud jste druhá osoba, již jste zaplatili, v případě třetí osoby musíte deklarovat touhu po přistýlce a zaplatit na místě. S pozdravem, Karolina Sadowska

Natalie Zaičenko

Jestli je možnost dětské postýlky (dítě 9 měsíců) v pokoji Standard a kolik to bude stát? Děkuji.

Grand Laola Spa

Dětská postýlka stojí 100 PLN / týden. Platíte na místě. S pozdravem, Karolina Sadowska

Zbyněk

O letních prázdninách děkuji

Grand Laola Spa

Promiň, nerozumím. Máte rezervaci?

Zbyněk

Dobrý den prosím kolik by byl doplatek na dvě děti ve věku 11 a 14 let s polopenzí na 4 noci v pokoji se dvěma pristylkami děkuji.

Grand Laola Spa

Dobré ráno Nerozumím té otázce. Ve standardních pokojích nejsou žádné přistýlky. S pozdravem, Karolina Sadowska

JosefPovolný

Chtěli bychom přijet se 3 dětmi ve věku 10,15,17 let. Chápu přirážku za apartmán pro 6 osob, ale jak je potom s jejich stravováním a zda se něco připlácí.

Děkuji

Grand Laola Spa

Dítě od 4 do 11,9 let na přistýlce se stravou (ceny za apartmány Classic a Comfort): Únor a březen – 136,5 PLN/noc a 150 PLN/noc Duben a květen – 195 PLN/noc a 222 PLN/noc Červen a září – 240 PLN/noc a 324 PLN/noc Letní prázdniny – 324 PLN/noc a 540 PLN/noc

Děti od 15 let a 17 let platí jako dospělí. Standardní pokoj může být max. 2 osoby, klasický byt max. 2 osoby, komfortní byt max. 4 osoby.

pozdravy Karolina Sadowska

Grand Laola Spa

Dobré ráno 2 standardní pokoje byly vyhrazeny pro 2 osoby. Pokud chcete přijít s dětmi, musíte si rezervovat ještě jeden pokoj Standard, protože v těchto pokojích nejsou žádné přistýlky. S pozdravem, Karolina Sadowska

Natalie Zaičenko

Dobrý den, Prosím Vás o upřesnění informaci: v dubnu je plná penze nebo polopenze? V záhlaví je napsáno: Duben (plná penze) a květen (polopenze), a v popisu naopak.

Slevomat.cz

Dobrý den, Natalie. Velmi děkujeme za upozornění na chybu, která je v tuto chvíli již opravena :) Pěkný den, Kristýna

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e‑mail podpora@slevomat.cz nebo volejte +420 222 745 354.

4 566 Kč
od 4 190