Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Den pro princeznu: balíčky s masáží a maskou, aroma lázní i kosmetikou

4,4 / 5 Royal Jasmine Spa Praha - Nové Město (mapa) 149 prodejů

Hodnocení podniku Royal Jasmine Spa

4,4/5 (1 752 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jiří
20. 4. 2020
Milan

Voucher jsem koupil pro manželku. Ta se dne 20.2. objednala na den 26.3. v 18.00 hod. V tu dobu již voucher využít nemohla kvůli nouzovém stavu. Do provozovny se od té doby nedovolala, ani z personálu se jí do dnešního dne nikdo neozval. Doufám, že ji bude nabídnout náhradní termín, jakmile to bude možné, v opačném případě žádám o vrácení peněz.

2. 4. 2020
Katerina

Příjemné prostředí. Paní na masáž byla vynikající!

Při masáži nejde o samostatnou místnost, ale pouze uzounký prostor oddělený paravany. V prostoru se pohybuje více lidí, přicházejí, odcházejí, součástí je i kuchyňka, není tedy úplný klid. Následovala manikúra, kdy mi pán rozstříhal lůžka do krve a nehty zapiloval, že jsem si je nemusela 3 týdny stříhat. Neustále si s někým telefonoval, což jsem poprvé řekla, že mi to nevadí, ať si hovor vyřídí. Netušila jsem, že se tímto stylem ponese 20 minut ze 30. Při tomto výkonu jsem měla nohy v bublající nádobě coby relaxační aroma lázeň. Na konci procedury mně byla předložena nabídka několika cca hodinových masáží s „normální“ cenou kolem 3 500 Kč, pro mě speciálně zlevněných na cca 1 000 Kč. Nevěřím, že jsou ty masáže tak normálně drahé. Masáž byla skvělá, ale jinak jsem si hýčkání neužila.

1. 4. 2020
Zdeněk

pěkné prostředí, milí personál uplně ta nejlepší pedikura super masáž určitě přijdu znova, již mám zakoupen voucher primo v provozovně moc dekuji byl to příjemný relax

neni co vytknout

8. 3. 2020
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.