Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Privátní relax: sauna a vířivka pro dva i romantický balíček s občerstvením a masáží

4,7 / 5 Relax v Praze Praha (mapa) 72 zákazníků

Nenechte si ujít nové nabídky podniku Relax v Praze

Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla.

Upozornit na nové nabídky

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Hodnocení podniku Relax v Praze

4,7/5 (64 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Michal

Pěkná a čistá vířivka plná pěny, čerstvě napuštěná.

Chybí soukromí, zdi jsou jak z papíru, z chodby je slyšet každé slovo. Masáž byla naprostá katastrofa, ačkoli v nabídce je „fyzioterapeutická nebo relaxační masáž“, pán na začátku masáže sdělil, že „dělá takovou relaxační“, kdy šlo o zcela amatérské hlazení (a nepřeháním, skutečně prakticky bez přítlaku, na relaxačních masážích jsem byl mnohokrát). navíc po celou dobu masáže popotahoval nosem a třikrát na mě něco studeného káplo… Přítelkyni se masáž líbila, proto dávám aspoň jednu hvězdičku navíc. Při ceně kolem 3 000 Kč bych od talíře s ovocem čekal trochu víc než hroznové víno a dva neoloupané banány.

Vyjádření partnera
Relax v Praze Před 2 dny

Dobrý den,
mrzí nás , že jste byli nespokojeni s našimi službami, snažíme se , aby se u nás klienti cítili , co nejlépe...bohužel každému se nezavděčíte. Na talíři s ovocem jste měli hroznové víno, banány ( samozřejmě , že neoloupané) jahody a navíc jste dostali i misku s se slanými brambůrky. Co se týče masáže , je potřeba nespokojenost s masáží řešit během masáže , ne 3 týdny po uskutečnění služby.
Děkujeme
Relax v Praze

21. 2. 2020
Lucie

Nedostali jsme vodu s citrónem a pomerančem, jak bylo uvedeno v nabídce a župan ani sůl do koupele k dispozici nebyly. Podnik jsme po tmě špatně hledali, žádné viditelné označení na dveřích nebylo.

Vyjádření partnera
Relax v Praze Před 6 dny

Dobrý den,
za vodu se velmi omoluváme, byla to chyba personálu. Sůl a pěna se automaticky dávají do vířivky, pokud jste byli ve velké vířivce , tam se pěna nedává.
Před týdnem , když byla ta menší vichřice , odneslo nám to reklamní panel z plotu. Zadali jsme do výroby novou reklamu.
Děkujeme a doufáme, že jinak jste byli spokojeni.
Relax v Praze

19. 2. 2020
Jana

Krasne prostredi osvicene pouze svickami

Zvenku to je stary barak, ve kterem je tato wellness mistnost. To nas trochu zarazilo. Jinak ale bylo vse v poradku.

Vyjádření partnera
Relax v Praze Před 6 dny

Dobrý den,
děkujeme za vaše hodnocení. Co se týče fasády domu , máte pravdu. Urgujeme to u majitele objektu, přislíbil , že to bude letos.
Hezký den
Relax v Praze

19. 2. 2020
Josef

Opravdu moc hezké a čisté prostředí. Příjemná obsluha, která nám vše skvěle vysvětlila. Určitě to budoucnu zopakujeme. Děkujeme

Vyjádření partnera
Relax v Praze Před 7 dny

Moc vám děkujeme za vaše hodnocení :-)
Relax v Praze

19. 2. 2020
Jasch

Hlavně to, že masáž je skutečně pro oba současně (2 maséři).

Kolísající teplá voda ve sprše, v jednu chvíli dokonce jakoby přestala téci, možná to mají schválně, protože se máte po sauně schladit :))

Vyjádření partnera
Relax v Praze Před 9 dny

Dobrý den,
děkujeme a vážíme si vašeho hodnocení. Kolísající teplá voda ve sprše může být způsobena tlakem v řádu. Je možné , že se v té samé chvíli napouštěla druhá vířivka a v tom případě je v celém vnitřním okruhu nižší tlak.
Omlouváme se , ale věříme , že celkový zážitek předčil toto nedopatření.
hezký den
Relax v Praze

17. 2. 2020
Blanka

Prostředí, čistota , vstřícnost, příjemná obsluha

Vyjádření partnera
Relax v Praze Před 9 dny

Děkujeme za vaše hodnocení :-), budeme rádi , když nás opět navštívíte.
Relax v Praze

17. 2. 2020
Josef

Masér manželku osahával.

Vyjádření partnera
Relax v Praze Před 7 dny

Dobrý den,
děkujeme za vaší připomínku, pokud vaší manželce připadalo , že ji masér osahával, bylo možné to řešit na místě.
Masér prováděl relaxační masáž , kde jde o velmi jemnou , olejovou masáž a prováděné techniky jsou pomalé. Během masáže se ptal vaší manželky , zda je vše v pořádku. Po skončení masáže , kdy jste odcházeli a pán se s vámi loučil , jste neměli jedinou připomínku a byli jste se vším spokojeni.
Děkujeme vám za návštěvu . Relax v Praze
vyjádření maséra:
Dobrý den,
jak již jsem se vyjádřil u recenze pana Tomka, masíruji 20-30 krát do týdne . Jediné , co si pamatuji jsou bezprostřední reakci po samotné masáži. Ty jsou vždy pozitivní. Ani v jednom případě mi žádná žena neřekla , že nebyla s masáží spokojená. Během samotné masáže se každé ženy ptám , zda je vše v pořádku a zda jí není např.zima. Nikdy jsem neslyšel žádnou připomínku. Moje masáž je velmi jemná , olejová , řekl bych až přímo hýčkací. Myslím , že převážné většině žen chybí v jejich osobním životě obyčejný dotek , či pohlazení a podle toho k ženám přistupuji. Snažím se předávat pozitivní energii , aby se žena pokusila na tu krátkou dobu zahodit všechny starosti , stresy a vnímala pouze mé doteky , hudbu , okolní vůně apod. Moje masáž není klasická ani sportovní , je čistě relaxační , na uvolnění těla a mysli. Velkým zadostiučiněním je mi vždy po masáži krásný úsměv na tváři žen a jejich poděkování za úžasný zážitek. Nevybavuji si manželku od pana Josefa , ale vím , že mi během masáže ani po ní nebylo řečeno , že by jí masáž byla nepříjemná. V žádném případě nemám v úmyslu někoho osahávat, já se jen snažím do své masáže dát veškerou lásku a krásnou,pozitivní energii.. ...velmi mě mrzí , když potom celou moji snahu , o krásný pozitivní zážitek shrne pan Josef do věty " masér manželku osahával". Se všemi se na konci , loučím , podávám jim ruku a ptám se , zda si odpočinuli a užili si relax. Doposud jsem nedostal zápornou odpověď. Děkuji

16. 2. 2020
Tomek

Příjemné a čisté prostředí s milou a vstřicnou obsluhou. Výřivka a sauna spolu v občerstvením neměly chybu. Uvítal bych možnost uzamknout si prostory pro lepší soukromí. Mohu doporučit.

Masáž. Zatímco já jsem si masáž užil bez jediné výtky a určitě bych po své zkušenosti doporučil, má přítelkyně zažila pravý opak. Dle jejích slov jí pan masér masíroval téměř intimní partie, což jí bylo velmi nepříjemné a v duchu si odpočítavala, kdy už konečně hodinová masáž skončí. Tato skutečnosti ji zkazila nejen celý zážitek z relaxačního pobytu, ale i celý valentinský večer.

Vyjádření partnera
Relax v Praze Před 7 dny

Dobrý den,
děkujeme vám za připomínku. V naší nabídce máte možnost si vybrat mezi jemnou , relaxační olejovou masáží nebo klasickou masáží s prvky fyzioterapie.
Vaší přítelkyni bylo dopředu řečeno , že se jedná o jemnou , olejovou masáž. Během masáže se masér ptá , zda je vše v pořádku a to samé při vašem odchodu. Ptáme se vás , zda jste si užili u nás relax včetně masáže a z vaší strany bylo řečeno , že jste si tři hodiny romantického balíčku velmi užili a byli spokojeni. Ale i tak vám děkujeme za vaší připomínku.
Zde vyjádření maséra:
Dobrý den pro všechny , kteří čtou tyto recenze. V salonu masírují od jeho otevření v září 2019, při počtu 20-30 masáží týdně si nemohu pamatovat všechny ženy , které jsem masíroval , ale pana Tomka a jeho přítelkyni si pamatuji dobře. Celé jejich chování se zdálo býti divné již od samého počátku. Jednak jsme po skončení jejich balíčku zjistili , že sprcha zůstala nepoužitá a osušky netknuté, za to vířivka byla dosti špinavá. Co se týče samotné masáže, když si slečna lehla na masážní lehátko, byl jsem zděšen. Rovnou jsem se zeptal , kolik slečna váží a její přítel nám sdělil , že 35 kg i s postelí. Vážně jsem zprvu nevěděl , jak tuto masáž pojmout. Na stole ,s prominutím, leželo tělo desetiletého dítěte a ne dospělá žena. Měl jsem strach se jí dotknout , jelikož byla kost a kůže. Sama masírovaná při masáži sdělila , že vážila při porodu 0,5kg. Snažil jsem se být , co nejjemnější ,jelikož jsem měl obavy, že bych ji mohl ublížit. Během masáže si potřebovala odskočit na toaletu, po které se opět vrátila. Pokud tedy , jak tvrdí u masáže trpěla, mohla jí okamžitě ukončit...Po skončení masáže vůbec nejevila pocity , že by jí masáž vadila , či byla nepříjemná, spíše naopak. Potom , co pár odešel se převléknout , byl z jejich prostor slyšet strašný řev smíchu. Tuto recenzi od pana Tomka bych považoval spíše jako provokaci , než reálné vyjádření pocitů po masáži.

16. 2. 2020
Kolator

Profesionální zaměstnanci a příjemné prostředí. Čisté a příjemné prostředí. Rozhodně doporučuji.

Vyjádření partnera
Relax v Praze Před 13 dny

Děkujeme za vaše hodnocení a rádi vás u nás opět přivítáme. :-)
Relax v Praze

13. 2. 2020
Vandamu

Prostředí, čistota, vstřícnost.

Meli jsme objednane 2 masáže najednou, bohužel byl druhý masér nemocný a měli jsme je postupně, což zkratilo společný čas.

Vyjádření partnera
Relax v Praze Před 13 dny

Děkujeme za vaše hodnocení a ještě jednou se omlouváme za to , že byl v danou chvíli k dispozici pouze jeden masér.
Relax v Praze

9. 2. 2020
Yvona

Krásné prostředí, ve vířivce nádherné tepla voda, paní byla velmi vstřícná. Všem vřele moc doporučuji. Rádi se opět vrátíme.

Při objednání se mate dle jejich rady řídit kalendářem. Naprosto nesouhlasí s realitou, což je velká skoda.

Vyjádření partnera
Relax v Praze Před 20 dny

Děkujeme za vaše hodnocení:-)
Vaší připomínce ohledně kalendáře nerozumíme.
Hezký den
Relax v Praze

5. 2. 2020
Martin

S priateľkou sme boli na 120 minut privátní wellness – výrivka, infrasauna a masáž. Boli sme maximálne spokojní. Veľmi príjemné prostredie, skvelá a milá obsluha. Určite doporučujeme, a radi pôjdeme znovu.

Vyjádření partnera
Relax v Praze Před 20 dny

Děkujeme za vaše hodnocení, budeme rádi , když nás znovu navštívíte. :-)
Relax v Praze

5. 2. 2020
Evahubacova1

Vše bylo super

Vyjádření partnera
Relax v Praze Před 22 dny

Děkujeme za hodnocení :-)
Relax v Praze

3. 2. 2020
Zuzana

Večer jsme si opravdu užili – personál byl moc příjemný a prostředí bylo krásné a čisté! Rozhodně se rádi vrátíme, byl to luxusní relax :)

Vyjádření partnera
Relax v Praze Před 24 dny

Děkujeme za vaše krásné hodnocení a budeme se těšit na vaší další návštěvu. :-)
Relax v Praze

2. 2. 2020
Romana

Vynikající přístup majitele. Ve vsem nam vyšel vstříc. Masáž stála za to. Dvě hodiny pohody!

Vyjádření partnera
Relax v Praze Před měsícem

Moc děkujeme za vaše hodnocení a rádi vás tu opět uvidíme:-)
Relax v Praze

20. 1. 2020
Ivana

Nemělo to chybu. Krásné prostředí a masáž byla skvělá 😊. Balzám na duši.

Vyjádření partnera
Relax v Praze Před 2 měsíci

Moc děkujeme a přejeme krásné a pohodové vánoce :-)
Relax v Praze

23. 12. 2019
Ivana

Profesionální přístup personálu, milé prostředí, dokonalý relax 😊

Vyjádření partnera
Relax v Praze Před 2 měsíci

Děkujeme za vaše krásné hodnocení :-)

15. 12. 2019
Aidan

What an incredible experience. I can’t say enough. Everything was perfect! Clean, relaxing, romantic. I highly recommend.

Vyjádření partnera
Relax v Praze Před 3 měsíci

Thank you very much for your feedback :-)

9. 12. 2019
Ilona

Velmi mila a prijemna pani. Vsechno v poradku a velika spokojenost.

Vyjádření partnera
Relax v Praze Před 3 měsíci

Moc vám děkuji za hodnocení . Veronika :-)

1. 12. 2019
Gabriela

Nejlepší wellness! Paní byla úžasná, vstřícná a milá. Určitě doporučujeme masáž! Děkujeme a brzy na viděnou!

Vyjádření partnera
Relax v Praze Před 3 měsíci

Moc děkujeme za vaše hodnocení :-)

29. 11. 2019