4* polské Krkonoše pro pár i rodinu: polopenze, wellness, sauny a aquapark

od 4 599 Vybrat variantu
4,7/5 Blue Mountain Resort (kontakt) Krkonoše - Polsko (mapa) 225 zákazníků

Hodnocení podniku Blue Mountain Resort

4,7/5 (306 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Martin

Krásný apartmán, naprosto vynikající jidlo, skvělá poloha hotelu. Hotel je do posledního detailu zaměřen na děti ať už díky obrovské herničce nebo díky hotelovému aquapark za který by se nemuselo stydět malé město. Zatím nejlepší ubytování které jsem na Slevomatu zakoupil. Pokud máte obavu z jazyků tak nemějte – všechny základní procesy jsou automatizované nemusíte říct ani slovo a máte v ruce klíč od pokoje. Zbytek zvládnete s češtinou.

Jediné minus beru na svoji hlavu. Kdybych věděl jaké to bude určitě bych zvolil delší variantu pobytu. Dva dny úplně v pohodě zabijete hotelovým aquparkem, bary, hernami a hernickami pro nejmenší.

7. 9. 2019
Kateřina

Luxusní ubytování v prostorném apartmánu, skvělý bazén a sauny, vše moderní, udržované a čisté. Strava na slušné úrovni, personál ochotný. Pobyt předčil očekávání.

6. 6. 2019
Karolína

Vše splnilo očekávání, krásné ubytování i s kuchyňkou, výborné jídlo, super wellness a aquapark.. Ideální pro děti. Doporučuji též navštívit ve všední dny, kdy bylo v bazénech, herničce atd. téměř prázdno.

17. 11. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.
od 4 599