Oddych na Lipně: pobyt v hotelu či penzionu s jídlem i vstupem do moderního wellness

3 520 Kč od 2 490 Vybrat variantu
4,5/5 Resort Relax****, Hotel Relax (kontakt) Jižní Čechy, Šumava, Lipno (mapa) 611 zákazníků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
Častý dotaz
Lukýn Bendy

Dobrý den,

Jak zjistím, zda je možné v termínu co jsem si vybral, abychom bydleli v hotelu a ne v té vedlejší budově?

Děkuji.

Resort Relax****, Hotel Relax

Dobrý den, kontaktujte prosím recepci hotelu: recepce@hotelresortrelax.cz

Hezký den Bc. Kouba

Markéta Hlavatá

Dobrý den, u nabídky „Kdykoliv“ není možné zakoupit pobyt v obdobi státních svátků 1. a 8.5.? U nabidky je uvedeno, ze nelze využít v období velikonoc, o státních svátcích není zmínka.

Slevomat.cz

Dobrý den, Makréta :) vouchery jsou také omezeny kapacitou hotelu. V tyto termíny tak hotel má již obsazenou kapacitu. Snad si vyberete jiný termín, který Vám bude vyhovovat. Pěkný den Lukáš :)

Petra

Dobrý den, rádi bychom s partnerem zakoupili víkendový pobyt, kde je v ceně 3chodové menu k večeři. Já jsem na veganské dietě, proto se chci zeptat, za je pro mě večeře také možná, zda máte v nabídce i něco pro vegany. Děkuji.

Resort Relax****, Hotel Relax

Dobrý den, ano rádi Vám připravíme i veganské jídlo. Před Vaším příjezdem prosím kontaktujte recepci: recepce@hotelresortrelax.cz.

Hezký den! Bc. Kouba

Recepce

Vendula

Dobrý den, chtela bych se zeptat zda je vstup 90 do welness private? Děkuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, Vendulo :) Vstup na 90 minut je do veřejného wellness. Privátní wellness je možné si přikoupit s 50% slevou tj. 1000Kč/hod. Pěkný den, Lukáš :)

Jitka Svobodova

Dobrý den, mám na Vás 2 otázky, Rádi bychom přijeli víkend 31.1.-2.2. Bohužel se nám tam překrývají varianty last minute a normální. Nelze objednat za žádnou cenu. Můžete mi pomoci. A je v toto datum možnost ubytovat se v hotelu a ne penzionu? Moc děkuji za odpověď. Jitka

Resort Relax****, Hotel Relax

Dobrý den, kontaktujte prosím recepci hotelu: recepce@hotelresortrelax.cz Jistě pro Vás něco vymyslíme ;-) Hezký den Bc. Kouba

Petr

Dobrý den, ještě bych se chtěl zeptat kolik by stál příplatek za wellness po vyčerpání 90 minut co jsou v ceně. Děkuji za odpověď.

Resort Relax****, Hotel Relax

Dobrý den, wellness služby stojí 120,– kč za hodinu pro dospělou osobu. Eva Stýblová

Petr

Dobrý den, kolik stojí privátní wellness s 50 % slevou ? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře :) klasická cena je 2.000,– Kč / 60 min. Tudíž se slevou to bude 1000,– Kč. Pěkný den Lukáš :)

TB

Pokud mám zájem o pobyt v termínu 21–23.2.2020, je možné garantovat ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu (ne penzionu) ?

Děkuji za zprávu TB

Resort Relax****, Hotel Relax

Dobrý den, ano je to možné. Stačí nám napsat poznámku, až si budete rezervovat pokoj, že si přejete být ubytovaní v hotelové budově. S pozdravem, Rolníková Kateřina recepce Hotel Resort Relax

Marie Hájková

Dobrý den,lze na pobyt welnes pro dva na víkend uplatnit benefity z gallerybeta děkuji Hájková Marie

Resort Relax****, Hotel Relax

Dobrý den, z benefitů akceptujeme Benefit Plus nebo Sodexo Flexi Pass. Pro více informací ohledně toho Vašeho nás prosím kontaktujte telefonicky zde na uvedených číslech: 380 731 401 nebo 601 367 508 S p­ozdravem, Dvořáková Kristýna, recepce Hotel Resort Relax

Barbora

Dobrý den, varianta Kdykoliv – last minute 2 osoby, 3 až 8 dní (2 až 7 nocí) obsahuje jen 1× večeři a 1× vstup do wellness? Snídaně je na každý den? Uvedená cena je za kolik nocí a je uvedená cena již za 2 osoby nebo jen za 1 osobu?

Je možné k pobytu přikoupit např. nějakou masáž? Zvažuji zakoupit voucher jako dárek.

Resort Relax****, Hotel Relax

Dobrý den, paní Barboro. Balíček je vždy pro 2 osoby a se snídaní. Cena se mění v závislosti na počtu objednaných nocí. Balíček obsahuje vždy 1× večeři pro 2 osoby a 1× vstup na 90 minut do wellnesu. Jakákoliv služba mimo tuto nabídku se platí extra během pobytu. Pro bližší informace nám prosím zavolejte na uvedené telefonní čísla: 380 731 401 nebo 601 367 508 S p­ozdravem, Dvořáková Kristýna, recepce Hotel Resort Relax

monika růžičková

Dobrý den. Možnost psa sebou? Děkuji Monika

Slevomat.cz

Dobrý den Moniko, ano pejska můžete mít sebou. Domácí zvířata: 250 Kč/noc. S přáním krásného dne Janča :)

Monika

Dobrý den, je volný ještě nějaký termín v lednu o víkendu(pobyt pátek až neděle)? Děkuji za odpověď 🙂

Slevomat.cz

Dobrý den Moniko, nejrychlejším způsobem, jak si ověřit dostupné termíny, je kontaktovat přímo hotel na e-mailu recepce@hotelresortrelax.cz nebo na tel. +420 601 367 5­08. Hezký den, Gabča. :)

Kristýna Pecková

Dobrý den, chci se zeptat, pokud bych si zakoupula variantu 2 noci (od patku do neděle), v kolik chodin je nástup na hotel a do kolika hodin se má hotel opustit, děkuji.

Resort Relax****, Hotel Relax

Dobrý den, Standartní doba nástupu do pokojů (check-in) je od 16:00 hodin. Přijet do resortu však můžete kdykoliv během dne. V případě, že bude Váš pokoj připravený dříve můžeme Vás ubytovat i před touto hodinou. V časové prodlevě můžete navštívit naši restauraci, wellness s bazénem nebo se jen tak projít po okolí.

Standartní odjezdy (check-out) je do 10:00 hodin, ty pozdější jsou možné dle dohody během pobytu s recepcí a mohou být i zpoplatněny.

S pozdravem a přáním pěkného dne,

Kristýna Dvořáková recepční

Lucie K.

Dobrý den, ráda bych zakoupila voucher na víkend 3.-5.1.2020, tato varianta nemá online rezervaci. Můžete mi prosím potvrdit, zda je v hotelu volno? Byli bychom 4 (2 dospělí a 2 děti, 3+9 let). Děkuji.

Resort Relax****, Hotel Relax

Dobrý den Lucie, v tomto termínu ještě máme volné kapacity. Kontaktujte nás prosím přímo na recepce@hotelresortrelax.cz

Hezký den

Bc. Kouba recepce

Tomáš

Dobrý den, náleží k variantě na 3 dny / 2 noci opravdu jen 1× večeře a 1× vstup do wellness nebo tento počet platí pro základní variantu na 1 noc? Logické i cenově odpovídající by mělo být 2 noci = 2× večeře + 2× vstup do wellness…

Resort Relax****, Hotel Relax

Dobrý den, balíček pro 2 osoby na 2 noci opravdu obsahuje:

  • jedenkrát 3-chodovou večeři pro 2 osoby
  • jedenkrát vstup do wellnessu na 90 minut pro 2 osoby

S pozdravem, Dvořáková Kristýna Recepční HRR

Romana

Dobrý den, je možné tento pobyt hradit z příspěvku od zaměstnavatele? Děkuji.

Resort Relax****, Hotel Relax

Dobrý den, ano, kontaktujte nás prosím na recepce@hotelresortrelax.cz

Hezký den Bc. Kouba recepce

Lenka Leitlova

Dobrý den, potřebovala bych dárkový poukaz pro tento pobyt, ale aby už bylo v ceně zahrnuto i 10-leté dítě. Je to možné?

Slevomat.cz

Dobrý den Lenko, dítě se bohužel dokupuje až na místě, mimo naši nabídku. Je ale možné kontaktovat hotel a zkusit se domluvit na individuální nabídce, např. na zaplacení pobytu za dítě předem přes účet. Hotel kontaktujete na e-mailu recepce@hotelresortrelax.cz nebo na tel. +420 601 367 5­08. Hezký den, Gabča. :)

Kateřina Šrámková

Dobrý den, je wellnes privátní? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den Kateřino, ten co je v nabídce bohužel není. Pokud však zatoužíte po soukromí,tak po rozkliknutí nabídky v dolní části, máte uvedenou 50% slevu na privátní wellness (privátní sauna, vířivka).

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e‑mail podpora@slevomat.cz nebo volejte +420 222 745 354.

3 520 Kč
od 2 490