Jezděte na silnicích bezpečněji: oblíbená škola smyku pro začátečníky i pokročilé

3 900 Kč 1 989 Vybrat variantu
Škola smyku v Pardubicích (kontakt) Pardubice a na dalším místě 338 zákazníků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Bartosz

Hello, possible lesson in English for few people?

Škola smyku v Pardubicích

Hello, it´s best call me. Number 777 227854. Than­k You

Doudová

D.den, pořádá ÚAMK skolu smyku i v Praze n.pobliz Prahy??

Slevomat.cz

Dobrý den, tento voucher můžete využít pouze v Pardubicích. Hezký den, Gabča. :)

JU

Dobrý den, V jakou hodinu kurzy začínají? Nejsme z Pardubic, abychom vstanuli, a pak neusínali za volantem. Děkuji

Škola smyku v Pardubicích

Dobrý den, některé kurzy začínají od 8:30, jiné po obědě. Záleží na Vás a konkrétní nabídce. Pokud chcete, můžete mne kontaktovat telefonicky. Hezký den, Ing. Aleš Hruška

M.

Dobrý den, ráda bych koupila voucher jako dárek pro svého muže, zkušený řidič s ŘP mnoha skupin… váhám mezi voucherem pro začátečníka a pokročilého… nějaké zkušenosti má; ne přímo se školou smyku..

Sáhnu vedle s voucherem pro pokročilého? Může absence teoretické části pokazit zážitek z jízdy? Obsah kurzů dle popisu stejný není, samotnou mě více láká varianta pro pokročilé, ale nechci sáhnout vedle. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den :), určitě je lepší kontaktovat přímo školu smyku a domluvit se s profesionálními instruktory, jaký voucher bude pro Vašeho muže nejideálnější vzhledem k jeho zkušenostem :). Zde přikládám kontakty. :) skolasmyku@centrum.cz +420 777 227 8­54. S přáním krásného dne Janča

LS

Dobrý den, jaký kurz je vhodný pro řidiče kamionu s 10 letou praxí? Pro začátečníky nebo pokročilé? Děkuji LS

Slevomat.cz

Dobrý den, kurz pro začátečníky má navíc teoretickou část, pokud tedy se školou smyku nemá řidič zkušenosti, je lepší zakoupit variantu pro začátečníky. Hezký den, Gabča. :)

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e‑mail podpora@slevomat.cz nebo volejte +420 222 745 354.

3 900 Kč
1 989