Balíček 3 populárních Jóga speciálů časopisu Kondice s DVD a láhví na pití

4,6/5 VLTAVA LABE MEDIA Doprava zdarma 115 zákazníků

V ceně:

Dárkové balení 3 populárních Jóga speciálů + DVD + láhev Tescoma

 • 3 Jóga speciály
  • Formát: 21.5 × 27.0 cm
  • Počet stran: 84 
 • 3 DVD
  • Stopáž: 116 – 150 minut
 • Stylová láhev na pití Tescoma 

Doručení:

Česká pošta
Zdarma (12 prac. dní)

Doručuje obchod:

vlmedia.cz
www.vlmedia.cz
casopisy@mojepredplatne.cz
+420 272 015 020

moc pěkný dárek :-)

Radka

Ať je jóga tvůj lék!

Udržujte se ve formě a začtěte se do časopisu Kondice. Dnešním nákupem získáte přepychový vánoční balíček, který obsahuje 3 nej­populárnější jóga speciály časopisu Kondice včetně DVD a navíc také stylovou láhev na pití. Jedná se o originální dárek pro milovníky jógy a zcela bez práce – tak dejte tip Ježíškovi, ať ví, co dát pod stromeček.

Balíček vám bude zdarma doručen Českou poštou rovnou do schránky.

Speciály podrobně

 • JÓGA MINDFULLNES: Honíte termíny, stíháte deset věcí naráz a diář máte plný na půl roku dopředu? Možná je na čase zpomalit a začít se soustředit na to, co je tady a teď. Pusťte si do života principy mindfulness a naučte se svůj život prožívat vědomě a naplno. Speciál Kondice Jóga Mindfulness vám krok za krokem ukáže, jak na to. Začněte vnímat přítomný okamžik, jak jíst bez výčitek a s radostí.
 • JÓGA DOMÁCÍ PRAXE: Jóga Harmonie pro každý den. Naučte se se zkušenou lektorkou Zuzkou Klingrovou sestavit svoji vlastní lekci, inspirujte se jejími cviky na ranní a večerní jógu. Na DVD se také dozvíte, jak zvládnout správnou techniku základních pozic.
 • JÓGA HUBNUTÍ – AJURVÉDA PRO KAŽDÉHO: Pokračování unikátní řady speciálů zaměřených na jógu, opět doplněná praktickým DVD s oblíbenou a renomovanou lektorkou Zuzkou Klingrovou. Tentokrát se detailně zaměřuje na to, jak díky józe a ajurvédě dosáhnout ideální váhy. Prastarý indický systém totiž nabízí řešení pro každý tělesný typ a konstituci. Zjistěte, které principy potřebujete k ozdravení a nakopnutí metabolismu právě vy! Součástí jsou samozřejmě také cvičební sestavy a jídelníčky. A pro milovníky jógy také soutěže a novinky, které by je neměly minout.

Nahlédněte do stránek časopisu

Adresa pro případné vrácení zboží:

VLTAVA LABE MEDIA a.s., U Trezorky 921/2, 158 00 Praha 5 - Jinonice

399 Kč
299