Vyhlídková plavba na prosklené lodi a rautová večeře pro 1 nebo 2 osoby

1 490 Kč od 1 199 Vybrat variantu
4,4/5 Prague Boats s.r.o. (kontakt) 793 zákazníků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Iveta Tichá

Dobrý den, mám dotaz jak je to s bezlepkovou dietou. Kromě bezlepkového pečiva? Př. strouhanky, zahuštěné omáčky aj? Děkuji.

Prague Boats s.r.o.

Dobrý den,

myslím si, že raut je natolik bohatý, že i osoby s těmito dietami si v něm vyberou, jelikož spousta jídel neobsahuje takové položky, které by Vás limitovali.

Těšíme se na Vás. Tým Prague Boats

Martin

Dobrý den,

plavba lodí se uskuteční a na lodi, která je ve fotogalerii? Nebo je možné, že na plavbu bude jiný typ lodi?

Děkuji za odpověď a přeji hezký den

Prague Boats s.r.o.

Dobrý den,

plavba se uskuteční na některé z lodí – Agnes de Bohemia, Bohemia Rhapsody či Grand Bohemia s tím, že všechny jsou uvedeny ve fotogalerii.

Těšíme se na Vás. Tým Prague Boats

Ani

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak je to s nabídkou bezmasých jídel (četla jsem samozřejmě o sýrech a salátech, ale jestli třeba ještě něco neskrýváte :)). Najíme se u Vás bez masa? Mockrát děkuji za odpověď :)

Prague Boats s.r.o.

Dobrý den,

děkujeme za Váš zájem o tuto plavbu. Troufnu si tvrdit, že bohatý raut, který na této plavbě nabízíme, osloví i vegetariány a tudíž si myslím, že se u nás příjemně najíte i v tomto případě.

Těšíme se na Vás.

S pozdravem, tým Prague Boats

Vašek M.

Dobrý den,

chci se zeptat zda-li je možné vrátit peníze u tohoto zážitku pokud by to byl nevhodný dárek.

Děkuji.

Prague Boats s.r.o.

Dobrý den,

ohledně tohoto dotazu kontaktujte Slevomat na přímo. Děkujeme za pochopení. Tým Prague Boats

Hana Vlastová

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak dlouho dopředu je potřeba objednat termín plavby a které dny v týdnu se platby konají nebo to je různé? Kde se tedy případně dozvím termíny plavby např. na měséc květen. Děkuji Hana Vlastová

Prague Boats s.r.o.

Dobrý den,

plavbu plujeme celoročně každý den a to buď v čase 19:00 či v 19:30 v závislosti na sezóně. V květnu plujeme tuto plavbu v 19:00. Rezervace je možná i jeden den před plavbou, avšak vždy samozřejmě záleží na dostupnosti, která se nedá odhadnout.

Těšíme se na Vás. Tým Prague Boats

Prague Boats s.r.o.

Dobrý den,

rád bych ještě opravil kolegy, kteří mylně uvedli, že tuto plavbu plujeme v květnu v čase 19:30. Těšíme se na Vás.

Prague Boats

Libuše Morávková

Dobrý den, potřebovala bych nutně a rychle vyčerpat FKSP. Vaše nabídka voucherů na plavbu lodí mě velmi zaujala. Je možné si objednat voucher pro 6 dospělých?

Prague Boats s.r.o.

Dobrý den,

děkujeme za Váš zájem o tuto plavbu. Předpokládám, že v tomto případě se jedná o specifické účetní vyrovnání a proto je zapotřebí kontaktovat Slevomat resp. jejich zástupce, aby s Vámi danou problematiku vyřešil. Děkujeme za pochopení.

Team Prague Boats

Marta

Dobrý den, můžete mi poslat poukaz poštou jako dárkový poukaz a ne e-mailem? Děkuji.

Prague Boats s.r.o.

Dobrý den,

ohledně tohoto dotazu kontaktujte, prosím, Slevomat na obecné bázi. Děkujeme za pochopení.

Prague Boats

Lucie Pluhařová

Dobrý den,

Mám zájem si zakoupit 5 voucherů na plavbu, jako dárek pro mou rodinu. Ráda bych se zeptala jakou lodí se pluje? Viděla jsem že máte v nabídce několik prosklených lodí.

Také by mě zajímalo jak to funguje s místy na sezení, kdo je kam usazen?

Děkuji za odpověď a pěkný den,

Lucie Pluhařová

Prague Boats s.r.o.

Dobrý den,

všechny naše klienty se snažíme usadit do části s prosklenou střechou. V minimálním procentu případů se stává, že jsou hosté umístěni na špičce lodi. Přesná místa se rezervovat nedají, svým způsobem je to záležitost štěstěny. Na každý pád však můžeme garantovat, že všechny místa na lodi jsou výjimečná. Plavba je uskutečněna na lodi Agnes de Bohemia, Bohemia Rhapsody či případně na lodi Grand Bohemia. Lodě jsou nasazovány námi a nelze si tudíž vybrat.

Těšíme se na Vás. team Prague Boats

Lenka

Jak je to s místy na sezení? Děkuji

Prague Boats s.r.o.

Dobrý den,

všechny naše klienty se snažíme usadit do části s prosklenou střechou. V minimálním procentu případů se stává, že jsou hosté umístěni na špičce lodi. Přesná místa se rezervovat nedají, svým způsobem je to záležitost štěstěny. Na každý pád však můžeme garantovat, že všechny místa na lodi jsou výjimečná.

Těšíme se na Vás. team Prague Boats

Lul

Dobrý den mám dotaz, jaké je šance, že budeme sedět v prosklené části lodi. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, při zamluvení termínu plavby, které prosím proveďte na e‑mailu info@pragueboats.cz rovnou zažádejte o místa k sezení, které budou pro Vás nejideálnější :) S přáním krásného dne Janča :)

I.Zítková

Dobrý den,mám dotaz ohledně plavby s rautovou večeří,zdali je možné a vhodné,aby rodina jela i s dětmi 4 a 7 let,nebo je plavba pouze pro dospělé. A dítě 12 let je možné vzít a cena bude jako dospělý? Děkuji za odpověď.

Prague Boats s.r.o.

Dobrý den,

myslím si, že plavba je pro děti od 4 let vhodná s tím, že dětský lístek je v rozpětí 3–11 let, lístek pro dospělého pak od 11 let.

Děkujeme a těšíme se na Vás. S pozdravem, Prague Boats

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e‑mail podpora@slevomat.cz nebo volejte +420 222 745 354.

1 490 Kč
od 1 199