Jednodenní lyžování v oblíbené rakouské oblasti Zell am See / Kaprun

999 Kč 849 Vybrat variantu
4,1/5 CK Vega Tour (kontakt) Kaprun - Rakousko (mapa) 92 zákazníků

Hodnocení podniku CK Vega Tour

4,1/5 (7 211 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anonym

Cenová dostupnost, pohodlný autobus

Čekali jsme na nástupním místě s ostatními spolucestujícími více jak půl hodiny. Při telefonátu delegátce, kde je autobus nám řekla, že sama neví a teprve bude nastupovat zastávku po nás a víc udělat nemůže. Po půl hodině nám volala delegátka, že autobus stojí na jiném místě. Řidiči si tedy až po 30 minutách uvědomili, že všech 20 lidí, kteří měli nastupovat nemají zpoždění. Cesta zpátky byla již bez delegátky, ale ještě více matoucí než cesta tam. Paní delegátka nám nesedla, ale to mohl být jen náš osobní dojem a rozhodli jsme se, že si uděláme exkurzi po městě sami.

Dnes
Ivona

Fajn průvodkyně, pěkné město, bohužel málo času ve městě…

Málo času v Salzburku. Málo místa v autobuse…

Dnes
Eva

Krásné město, krásné adventní trhy … Výborné místní speciality.

Při odjezdu nám paní průvodkyně sdělila, že budeme mít 2 pauzy s tím, že na druhé dostaneme kávu nebo čaj. Bez jakékoliv omluvy či zdůvodnění byla druhá zastávka zrušena. Proč?

Dnes
Dagmar
Dnes
Anonym

Organizace zájezdu

, , Neviditelný" průvodce. Stále jsme ho hledali v davu.

Dnes
Lenka

Vídeň jako taková je krásná, byla jsem již potřetí. Autobus pohodlný, čistý.

Bohužel hodně záleží na průvodci. Chytli jsme pána, který tomu asi moc nerozuměl, výklad o ničem, litali jsme za ním, rychle sem, rychle tam a z památek moc neviděli. Co je horší, nařídil odjezd brzy, takže jsme museli trhy opustit sotva se začínali rozsvěcet…

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 4 hodinami

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Bohužel nepoznáme, z jakého jste byli autobusu a o jakého průvodce se jednalo., abychom mohli objektivně ověřit. Můžete nám napsat na info@ckvegatour.cz. Nicméně žádný z autobusů nejel dříve než bylo v plánu, tedy všechny odjížděli 17:30-18:00. Hezký den, Vega Tour

Dnes
Anežka

V autobuse Vega Tour nebylo funkční WC (teplota při výjezdu z Prahy plus 8 stupňů, dle tech. průvodkyně nestačili doplnit do WC vodu… O přestávce nebyla možnost teplých nápojů, prý není v čem kávu uvařit. CK Vega (Monika) mi na moje písemné námitky (ústně jsem namítala hned v autobuse) odpověděla, že byla možnost pauz na WC na pumpách a nápoje že se poskytují v pauze, nikoliv za jízdy..... Trochu divná odpověď. Nikdo nechtěl po řidiči nápoj v době jízdy, ale právě o pauze. Ale prý není v čem vařit…

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 4 hodinami

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. WC nebylo funkční, to je pravda a za to jsme se také omluvili. Nicméně pokud je třeba jít na wc, pak Vám kdykoli řidiči zastaví. Technická závada při ranním napouštění z důvodu počasí a teplot se stát může, proto na to upozorňujeme. Ohledně nápoje nevíme, nemáme hlášeno a autobus kávovar k dispozic měl, má ho ve výbavě. Je nám líto, ale nemáme co více napsat. Hezký den a klidné svátky, Vega Tour

Dnes
Jakub

cesta, řidiči, ochotná paní průvodkyně, úžasné zázemí v nedalekém hotelu, kde bylo možné využívat toalety i bazén se slanou vodou.

Dnes
O

Koordinace odjezdu

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 hodinami

Dobrý den, je nám líto, že jste nenapsali více, jelikož opravdu nevím, kde "selhala" koordinace zájezdu a čeho se Vaše výtka týká... Když tak jsme Vám k dispozici na telefonu nebo emailu stejně jako jsme vždy před zájezdem i během zájezdu na SOS lince. Pokud tedy vzniknou nějaké situace, které hodnotíce nekoordinovaně, můžete se na nás obrátit s žádostí o pomoc :)

Hezký den, Vega Tour

Dnes
Kazachenko

Pruvodce – dedek 80+, ktery nebyl schopny ani spocitat spravne pocet lidi, hrozne zorganizovany zajezd, meli jsme zpozdeni z vyjezdu z Prahy o 45 min.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 3 hodinami

Dobrý den, prosím, nenazývejte staršího člověka dědkem, není to slušné a pan průvodce s letitými zkušenostmi si to opravdu nezaslouží. Ano, zájezd byl opožděn a vyskytly se problémy, nicméně se paní ředitelka osobně hned v sobotu ráno všem písemně omluvila a nabídla hned několik kompenzací včetně slevy ze zájezdu. Chyby se bohužel občas mohou stát, ale my jim čelíme ihned a vždy se zohledněním pocitů klienta. I právě proto byla všem vrácena 30% z ceny zájezdu ;)

Hezký den, Vega Tour

Dnes
Pet

Mesto bylo fajn, pruvodkyne mila. Na spolecnou prohlidku jsme nesli, 80 lidi na 1 pruvodce je masakr. Ridici byli fajn, jizda byla v pohode a bezpecna.

Presli jsme asi 10 restauraci, vsude plno, lidi cekali venku, skoro nikde nebrali platebni karty. Ale za to CK nemuze, mozna by stacilo informovat lidi aby si vzali vice svaciny ;)

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 4 hodinami

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, i když nás mrzí jen 2 hvězdičky, byť jsme vlastně nic špatně neudělali :( příště zohledníme info o svačinách :-)

Pohodové svátky a hezký den, Vega Tour

Dnes
David

Sraz byl v 5:15 a plánovaný odjezd v 5:30. Autobus přijel až v 5:40 a smrděl zatuchlinou. Cca 2/3 účastníků čekaly na jiném parkovišti, protože cestovka dala do pokynů omylem mapku na parkoviště, které bylo o kus dál. Než všichni cestující nastoupili tak autobus odjížděl až v 6:10, tedy o 40 minut déle než bylo v plánu. Dále pak autobus udělla dvě nesmyslné zastávky, které následovaly 20 minut po sobě. Toto všechno nás okradlo

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 4 hodinami

Dobrý den, jízdu dle popisu výše nemáme nikde hlášenou a to jsme o víkendu všichni na SOS lince. Volání o zpoždění atd. neevidujeme. Můžete nám na email info@ckvegatour.cz napsat více včetně čísla autobusu? Tohle bychom si opravdu rádi prověřili. Ani pauzy nám nesedí, a to autobusy sledujeme...

Předem děkujeme a přejeme hezké dny, Vega Tour

Dnes
lapackova

Doprava, průvodce, ochota, 😊

Není co. ☺

Dnes
Jiřina

Program, průvodkyně, samotná Wroclaw s trpaslíky – zkrátka všechno:-))

Dnes
Taťána

Skvela pruvodkyne, opravdu pani na svem miste

Dnes
Jiří

Vánoční atmosféra

Není co

Dnes
Iveta

Moc příjemná paní průvodkyně, která nám toho hodně pověděla. Jízda autobusem perfektní.

Dnes
Marie

pohodlná cesta, velice příjemná a hodná paní průvodkyně, krájení obrovské štoly, milí lidé

nemám žádný špatný zážitek

Dnes
Zuzana
Včera
Ilona

Nákupy

Špatná organizace, zpoždění, zmatky, nesplněno co bylo ve voucheru

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 4 hodinami

Dobrý den, za vzniklé ranní komplikace, které nastaly, jsme se omluvili hned ráno a nabídli nemalou kompenzaci. Jsme si vědomi, že pokud někde nastane chyba, i když ne naší vinou, což klienta nezajímá, tak jí musíme čelit :-)

Hezké svátky, Vega Tour

Včera
999 Kč
849