Relaxace pro dva: masáž pro páry i kamarádky s výběrem z 5 druhů

850 Kč 699 Prohlédnout nabídku
4,0/5 Studio Anabella (kontakt) Ostrava - Poruba (mapa) 37 zákazníků 13 zbývá

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

Vše super. Děkuji za profesionální masáž!

Zdrazilova
Varianty (1)

Termín

Platnost do 15. 5. 2020. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

60minutová masáž pro 2 dle výběru:

 • relaxační masáž zad a šíje + třezalkový zábal na regeneraci meziobratlových plotének
 • masáž zad a šíje lávovými kameny
 • relaxační masáž zad, šíje a chodidel
 • relaxační masáž zad, šíje a hlavy
 • celková masáž (tělo zezadu)

Masáž probíhá společně v jedné místnosti. 

 • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
 • Otevřené vouchery: Termín si domluvte e‑mailem na studio.anabella@seznam.cz nebo na tel. 733 242 000 ve všední dny, v čase 9–13 hod.
  • Při rezervaci je nutné nahlásit kód voucheru.
  • V případě, že se nedovoláte, zanechte vzkaz v podobě SMS nebo e‑mailu. Masérka se vám ozve, jakmile to bude možné. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na e-mailu podpora@slevomat.cz či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

 • infekční onemocnění
 • onkologická onemocnění

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

850 Kč 699 Kč

Ve dvou se to nejen lépe táhne, ale i ve svalech to potom netáhne! Stačí se jen uvolnit – dvojhlasné vrnění blahem má taky něco do sebe.

Jestli máte pocit, že jste si v létě nestihli dostatečně odpočinout a zasloužíte si víc, na nic nečekejte a pojďte do toho. A klidně rovnou ve dvou. Ve studiu Anabella se krásně uvolníte a ještě stihnete probrat všechno podstatné. Nebo můžete jen mlčky hodinu sdílet blažené pocity z masáže, kterou si vyberete podle momentální nálady.

Na kterou padne vaše volba?

Dotek léčí nemocnou duši, uklidní roztěkanou mysl, dodá sílu unavenému tělu a rozproudí vám v žilách teplo a energii. Nechejte se hýčkat přírodními oleji, jemnými vůněmi a pohlazením. Od­počiňte si s partnerem nebo kamarádkou při relaxační hudbě a poznejte na vlastní kůži blahodárné účinky masáží.

850 Kč
699