Vlakem do Drážďan: nákupy v Primarku i centrum města s průvodcem

599 Kč od 329 Vybrat variantu
4,6/5 CA Futura (kontakt) Drážďany - Německo (mapa) 58 zákazníků

Přehled nabídky

Destinace

Drážďany
Ceny voucherů se liší dle věkových kategorií
Atraktivní víkendové termíny
Individuální program na nákupy či prohlídku města
1 osoba • 1 den (0 nocí)

Termín

V období 28. 10. – 30. 11. 2019, vyberte si termín.

Doprava: Vlakem

  • doprava vlakem z Prahy do Drážďan a zpět

Nástupní místa

  • Praha - hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Holešovice - 07:00
  • Praha - Podbaba - 07:03
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:43
  • Lovosice - 08:00
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 08:16
  • Děčín - hlavní nádraží - 08:41

Ostatní služby

  • doprava tramvají do historického centra Drážďan
  • prohlídka města
  • Průvodce / technický dozor

Omezení

Uplatněte voucher do 25. 10. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e‑mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, jména účastníků a u zlevněných voucherů věk, nástupní místo, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů. 
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy směřujte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 5,99 let zdarma.
  • Děti a mládež do 18 let a studenti do 26 let mají zlevněný voucher.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč – hradí se průvodci při odjezdu)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

Vyberte z 5 termínů
Můžete zakoupit max. 6 voucherů na osobu.
599 Kč 329 Kč

Termín

V období 28. 10. – 30. 11. 2019, vyberte si termín.

Doprava: Vlakem

  • doprava vlakem z Prahy do Drážďan a zpět

Nástupní místa

  • Praha - hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Holešovice - 07:00
  • Praha - Podbaba - 07:03
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:43
  • Lovosice - 08:00
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 08:16
  • Děčín - hlavní nádraží - 08:41

Ostatní služby

  • doprava tramvají do historického centra Drážďan
  • prohlídka města
  • Průvodce / technický dozor

Omezení

Uplatněte voucher do 25. 10. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e‑mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, jména účastníků a u zlevněných voucherů věk, nástupní místo, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů. 
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy směřujte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 5,99 let zdarma.
  • Děti a mládež do 18 let a studenti do 26 let mají zlevněný voucher.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč – hradí se průvodci při odjezdu)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

Vyberte z 5 termínů
Můžete zakoupit max. 6 voucherů na osobu.
699 Kč 389 Kč
Ceny voucherů se liší dle věkových kategorií
Atraktivní víkendové termíny
Individuální program na nákupy či prohlídku města

Nákupy, nebo výlet? A co takhle obojí!

Vyrazte si s CA Futura vlakem do Drážďan – postarají se nejen o dopravu tam a zpět, ale také  o zajímavou prohlídku historického centra. Parádní nákupy v barokních kulisách saské metropole. 

„Nákupy jsme si s kamarádkou skvěle užily. Pan průvodce byl milý. Byl to pěkný výlet.“  Ivana 9/2019 

Drážďany mají přezdívku Labská Florencie a ne náhodou jsou čtvrtým nejnavštěvovanějším městem v Německu. Nenechte si ujít barokní historické centrum Zwinger či Semperovu operu, spoustu obchodních galerií i muzeí, množství parků i romantických zákoutí. 

Dobré vědět: Pro děti a mládež od 6 do 18 let, studenty do 26 let a seniory nad 65 let jsou v nabídce vouchery se sníženou cenou.

Program výletu

  • Odjezd vlakem z Prahy ze stanice Hlavní nádraží v 6:51.
  • Možnost nástupu po trase (Praha, Kralupy, Roudnice, Lovosice, Ústí, Děčín).
  • V 8:32 příjezd do Děčína. V 8:41 odjezd vlakem do Bad Schandau.. Přestup na vlak do Drážďan.  Překrásný průjezd Českosaským Švýcarskem podél Labe 
  • V 9:58 příjezd do Drážďan.
  • Tramvají do historického centra a pěší prohlídka vedená průvodcem do cca 12 hodin – Theaterplatz se Semperovou operou, barokní komplex Zwinger, Hofkirche, Brühlova terasa, Frauenkirche.
  • Volno na oběd, nákupy.
  • Odjezd z Drážďan HBF v 17:59, návazné přestupy v Děčíně a v Bad Schandau. Příjezd do Prahy na blavní nádraží v 21:10. Možnost výstupu po trase. 

599 Kč
od 329