Postavte se hurikánu: let ve větrném tunelu Hurricane Factory

od 1 500 Vybrat variantu
5,0/5 Hurricane Factory (kontakt) Praha - Letňany (mapa) 3395 zákazníků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
Zdenda

3 minuty do dvou vstupů. To znamená jeden let 90 vteřin. Dá se vůbec za tak krátkou dobu něco užít? Mám z toho pocit, že než se rozkoukám a dokážu vnímat zážitek, je konec. Je možné větrný tunel jen tak navštívit a na vlastní oči předem vidět jak tu ubíhá čas a ochutnat atmosféru? Díky za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den Zdendo, za tento čas si větrný tunel stihnete užít. Můžete se přijít podívat na jiné osoby, jak lítají v tunelu a vidět tedy, jaký zážitek Vás čeká. Hezký den, Gabča. :)

Pavla

Dobrý den.Kdyz koupím 2× vstup 3 minuty za těch 1500 kč.Mohu to využít společně s 8letym synem?tzn.ze vyčerpán celý voucher.A druhá otázka,je,zda je možnost být se synem,i když jsme začátečníci oba dva.Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlo :) voucher za 1500,– je určen pro jednu osobu tudíž oba vstupy do tunelu musí podniknout jedna osoba. Pěkný den Lukáš :)

Mary

Dobrý den, Chtěla bych zakoupit voucher jako dárek pro přítele.. ale on neumí vůbec česky.. umí instruktoři německy?

Slevomat.cz

Dobrý den, Mary :) v Hurricane Factory je možné se domluvit pouze česky případně anglicky. Pěkný den Lukáš :)

Vašek Lomič

Z odpovědi na předešlý dotaz nejsem moudrý. Do 31.12.2019 se voucher musí objednat (a zaplatit) nebo provést rezervace termínu nebo uskutečnit let (to by ale byla blbost kupovat, když předem neznám volné termíny)? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den Vašku, do 31.12.2020 (tedy následující rok) je nutné voucher využít, tj. navštívit větrný tunel. Hezké svátky, Gabča. :)

Bozena Rosenbaumova

Dobrý den, když koupím voucher teď, mohu ho využít i v lednu, děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den Boženo, ta to akce je platná do 31.12.2020. Ohledně volných termínů, přejděte na stránku https://praha.hurricanefactory.com/voucher-zadani – zadejte kód voucheru, následně budete vpuštěni do rezervačního systému, kde si zamluvte termín. S přáním krásného dne Janča :)

Linda Roudenská

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda bude možnost zakoupení poukazu i v lednu? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den Lindo, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Čím dříve zakoupíte, tím lépe. Hezký den, Gabča. :)

Lucie Hrabovska

Dobrý den, mohou jít dva lidé zároveň? Tedy když koupím 2 x voucher, mohou se dva objednat na stejný čas nebo musí jít každý zvlášť v jinou hodinu? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den Lucie, zkušených letců může být ve větrném tunelu až 6 najednou. Začátečník je vždy v tunelu jen s instruktorem. Pokud se k budete vracet a začnete ovládat své pohyby v proudu vzduchu, je možné létat např. ve dvou či více letcích.
Letci se však mohou střídat, je tedy možné objednat více lidí na jeden čas, pokud bude místo. Hezký den, Gabča. :)

Pavla

Dobrý den, chci se zeptat ,jak tady píšete o dvou vstupech na 3minuty , nedá se ten jeden vstup využít na 6 minut létání? Nedovedu si představit 3 minuty letu, zda se mi to krátké.

Slevomat.cz

Dobrý den Pavlo, to záleží jestli jste začátečník či jste již létala. Před samotným vstupem do tunelu, je instruktáž kde se domluvíte na všem přímo s instruktorem. S přáním krásného dne Janča :)

Petra

Dobrý den, v diskusi výše píšete, že ve variantě za 1500kč jsou 4minuty, ale zde v nabídce jsou 3 minuty, co tedy platí?

Slevomat.cz

Dobrý den Petro, 4 minuty byly akční nabídka platná v listopadu. V prosinci je Vánoční balík kde jsou 3 minuty a video záznam na USB z letu k tomu. S přáním hezkého dne Janča :)

Petr Jandal

Mate nejaky rodinny balicek pro 4 osoby?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře :) Je mi líto, ale v tuto chvíli nabízíme zde pouze balíčky pro jednu osobu :) Pěkný den

Lenka

Mám stejný dotaz, jako Dita před 3 dny: "dobrý den můžete nastínit informaci. 1,5h h zábavy a 4 minuty lety co je ta hodina?? instruktáž či jak si mám přeložit tu 1,5h zábavy. Vím, že musí být instruktáž ale i let spočítám,jen se ptám a děkuji!

Váš popis zní: Hurricane – celkem 1,5hodinový zážitek v Hurricane Factory pro 1 osobu4 minuty letu rozdělené do 2 vstupů.

Takže 2+2 minuty a kde je ta hodina a 26 minut?

Slevomat.cz

Dobrý den Lenko, Ano probíhá tam instruktáž, kdy se převléknete do kombinézy, řeknete si s instruktorem signály, které budete používat a obecně jak se v tunelu pohybovat. Díky tomu je zážitek celkem 1,5 hodiny. S přáním krásného dne Janča :)

dita

dobrý den můžete nastínit informaci. 1,5h h zábavy a 4 minuty lety co je ta hodina?? instruktáž či jak si mám přeložit tu 1,5h zábavy. Vím, že musí být instruktáž ale i let spočítám,jen se ptám a děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den Dito, Ano probíhá tam instruktáž, kdy se převléknete do kombinézy, řeknete si s instruktorem signály, které budete používat a obecně jak se v tunelu pohybovat. Díky tomu je zážitek celkem 1,5 hodiny. S přáním krásného dne Janča :)

Markéta Štefancová

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda máte v nabídce také přímo pro pár ( tedy dvě osoby na jeden voucher) děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den Markéto, takovou akci bohužel nemáme, avšak věříme, že Vás zaujme alespoň tato nabídka. Hezký den, Gabča. :)

Bedřiška Kašpárková

dobrý den, chci se zeptat zdali toto může absolvovat člověk s operacema pateře

Slevomat.cz

Dobrý den, u takto specifického dotazu kontaktujte přímo zadavatele na emailu či telefonním čísle: praha@hurricanefactory.com
+420 273 132 0­56 Ještě bych doporučila to to konzultovat s vaším lékařem,aby jste si zážitek mohl užít bez obav :) S přáním krásného dne Janča :)

Lucka Sali

Dobrý den, nějak se nemohu dopočítat výhodnosti druhé varianty na 4 lety za 2500 Kč. Minuta letu vychází o dost více. Proč?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko :) Cena je vždy stanovena prodejcem, proto se s tímto dotazem můžete obrátit přímo na něj :) Pěkný den

Zdenka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, Vaše nabídka Vánočního letu trva jak dlouho? V nadpise máte napsáne 2 lety, takze to je celkem 8 minut a celkem oba stoji1500?

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdenko :) Jsou to 4 minuty letu rozdělené do dvou vstupů ( například po 2 minutách) a oba tyto lety stojí 1500,– :) Pěkný den

Marcela

Prosím, čekám na odpověď, kterou položila Kateřina již před 4 dny, zdali si můžeme vzít s sebou partnera jako diváka. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den Kateřino, okolo tunelu je galerie pro diváky, kde se můžete usadit do gauče a pozorovat ostatní letce. Tato galerie je přístupná i pro ty, co nelétají či pro doprovod letců. Vstup je zdarma. Hezký den, Gabča. :)

Marcela

Opravdu, jak je vidět i z dotazů – ten text je velice nesrozumitelný. Zajímalo by mě, proč u levnějšího typu je uvedeno, že se jedná o vánoční a u dražšího uvádíte, že je možno čerpat kdykoliv. Znamená to tedy, že vánoční je určen pouze jako vánoční dárek, nemůže se čerpat kdykoliv, jen v období vánoc? Já bych koupila i dražší jako vánoční dárek. Mám ale obavy, jak to bude s hledáním termínů, do kalendáře nelze nahlédnout, pokud nemám číslo voucheru.

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo :) Vánoční hurikán můžete čerpat kdykoliv, ne jen během vánoc :) Vánoční hurikán lze čerpat do 30.11.2020 kdykoliv dle dostupných termínů, druhou variantu voucheru lze čerpat do 31.12.2020 :) Pokud máte zájem o informace ohledně dostupných termínů, kontaktujte prosím přímo poskytovatele na tel. +420 273 132 056 či e-mailu praha@hurricanefactory.com :) Pěkný den

Iveta

Dobrý den, je možné voucher využít i o víkendu? Předem díky za info.

Slevomat.cz

Dobrý den, Iveto :) U nabídky není omezení využití pouze na všední dny, takže by neměl být problém využít voucher kdykoliv vzhledem na volné kapacity :) Pěkný den

Lenka

Dobrý den, voucher za 1500 je nazván jako vánoční hurikán. Jeho platnost je ale až do konce listopadu následujícího roku. Je to tak v pořádku?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko :) Ano, platnosti je skutečně do 30.11.2020, aby mohl být voucher i jako například vánoční dárek :) Pěkný den, Týna

ceny voucherů/ 2 a 4 lety

Dobrý den, u voucheru za 1500 uvádíte 2 lety – 4 minuty = jeden let je 2 minuty. U voucheru za 2500 uvádíte 4 lety – ale jen 6 minut což je zavádějící Buď je zde chyba v délce času a má tam být 8 minut nebo by zde mělo být označení 3 dvouminutové lety …

Slevomat.cz

Dobrý den :) Chyba v textu není. V ceně voucheru za 1500 Kč jsou 4 minuty, které jsou rozdělené do dvou letů (1 let = 2 minuty). V ceně voucheru za 2500 Kč je 6 minut, rozdělených do 4 letů (1 let = 1,5 minuty). Krásný den, Míša :)

Kateřina

Dobrý den, chtěla bych to zakoupit příteli, ale chci se zeptat jestli mohu s ním jako divak zadarmo?

Slevomat.cz

Dobrý den Kateřino, okolo tunelu je galerie pro diváky, kde se můžete usadit do gauče a pozorovat ostatní letce. Tato galerie je přístupná i pro ty, co nelétají či pro doprovod letců. Vstup je zdarma. Hezký den, Gabča. :)

Kateřina Procházková

Dobrý den, takže může i 25kg dítě?

Slevomat.cz

Dobrý den Kateřino, nabídka je limitovaná pouze věkem. Větrný tunel může navštívit kdokoliv, komu bylo alespoň 5 let. Hezký den, Gabča. :)

Michaela

Dobrý den, čím je výhodnější akce na slevomatu oproti nabídce na vašich stránkách? Nevidím slevu/rozdíl…

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo :) Ne vždy je u nás vše o slevách :) Výhodou nákupu přes Slevomat je například to, že na nákup zážitku můžete využít zaměstnanecké benefity či využít například naši garanci spokojenosti :) Pěkný den

petka

asi to nechapu: je to pro jednu osobu na 4/6 min? je mozne to rozdelit mezi 2 osoby? 2×3min?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petko :) Voucher platí pro 1 osobu. Pokud máte zájem o individuální čerpání voucheru, kontaktujte prosím přímo poskytovatele na tel. +420 273 132 056 či na e-mailu praha@hurricanefactory.com :) Pěkný den, Týna

Michaela

Dobrý den, je u zážitků nějaký váhové omezení?

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo :) Jak jsme doplnili přímo do nabídky do „Omezení“, je zde váhový limit 150 kg. Děkuji a přeji Vám krásný den, Míša :)

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e‑mail podpora@slevomat.cz nebo volejte +420 222 745 354.

od 1 500