Dobytí Pevnosti Boyard: 2hod. vstup na zábavnou týmovou hru pro děti i dospělé

350 Kč od 299 Vybrat variantu
4,8/5 Pevnost Boyard (kontakt) Havířov (mapa) 596 zákazníků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte: Jak uplatnit Děti Příplatky Storno podmínky

Radomila Štecová

Dobrý den, mohla bych zakoupit hru pro dva 8mi – leté a dva dospělé? Každý z kluků je jiný, jeden sportovec, druhý přemýšlivý. Mají šanci se zapojit i takto „malé“ děti, když píšete od 10ti let?

Pevnost Boyard

Dobrý den, zavolejte mi na 775 75 69 75 a řeknu vám k tomu více informací.

Zuzana

Dobrý den, chci se zeptat zda můžeme vzít sebou sedmileté dítě , které by se na nás jen dívalo? Děkuji za odpověď Zuzka

Pevnost Boyard

Dobrý den, ano můžete.

Jana

Dobrý den, chci se zeptat, zda je vhodné i pro skupinu dětí věkově kolem 10 let. Děkuji

Pevnost Boyard

Dobrý den, doporučuji vždy nějakou dospělou osobu v týmu, aby jim mohla pomoct. 10-ti leté děti nejsou schopny řešit některé úkoly.

Petra

Dobrý den, prosím kolik se doplácí za prodloženou hru? kupon je na 2 hodiny a když budeme hrát třeba 3,5 hodiny? Děkuji za odpověd Petra .-)

Pevnost Boyard

Dobrý den, pro dospělou osobu je doplatek 3,30Kč/min a pro dítě a studenta 2,30Kč/min. Samozřejmě můžete hru po uplynutí dvou hodin ukončit. Poukazy jsou nastaveny schválně na dvě hodiny hry, protože nejrychlejší časy se takhle pohybují.

Aneta

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, když chci koupit pokaz pro studenty 17 a 19 let – mohu koupit dětský vstup, když při příjezdu ukážou studentské průkazy? Děkuji za odpověď.

Pevnost Boyard

Dobrý den, ano, můžete. Děti a studenti mají stejnou cenu.

Market

Dobrý den, je vhodné pro 10-ti leté dítě? Chtěla bych to yakoupit pro rodinu, dcera 13,syn 10, manžel a já

Pevnost Boyard

Dobrý den, ano, chodí i děti v tomto věku.

Dáša

Navazuji na svůj první dotaz. Ano, to chápu, ale jde mi o to, jestli všichni musí splnit každý úkol, aby postoupili dál, nebo když se to všem nepodaří, stačí, když úkol splní třeba jen jeden? (Např. když v týmu bude někdo ne zrovna fyzicky zdatný, tak aby kvůli němu celý tým neskončil na jednom úkolu… Jsme různorodá skupina, proto to potřebuji vědět). Děkuji.

Pevnost Boyard

Musíte to splnit vždy všichni. Pokud se vám to nepodaří, tak do místnosti můžete jít několikrát a zkoušet to znovu. Je tam celkem 25 místností a abyste se dostali do pokladnice se zlaťáky, tak jich musíte splnit 20, takže máte 5 místností, které můžete nesplnit. Je to právě z toho důvodu, že některé úkoly třeba fyzicky slabší osoby neudělají. Fyzických úkolů tam ale moc není.

Dáša

Dobrý den, chci se zeptat: v plnění úkolů se mohou účastníci střídat, nebo musí splnit všichni všechny?

Pevnost Boyard

Dobrý den, do místností vstupujete vždy všichni najednou a úkoly plníte taky všichni současně.

Aneta

Dobrý den mám dotaz ohledně kuponu na pevnost Boyard. Pokud chci koupit kupón pro 3 dospělé osoby. Musim koupit dva poukazy jeden pro dva a jeden pro jednu osobu? Můžeme se ale zúčastnit poté všichni 3? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Aneto, je to přesně tak, musíte zakoupit 1× variantu pro 1 osobu a 1× variantu pro 2 osoby. Hry se můžete účastnit všichni spolu, jedná se totiž o hru pro 2–5 osob. Hezký den, Gabča. :)

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e‑mail podpora@slevomat.cz nebo volejte +420 222 745 354.

350 Kč
od 299