Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Péče o tělo začíná u rukou: P-shine manikúra i masáž celých rukou

4,1 / 5 Studio Proměn Olomouc (mapa) 25 zákazníků

Hodnocení podniku Studio Proměn

4,1/5 (297 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jitka

Příjemné prostředí a ošetření. Paní byla milá, pečlivá.

7. 2. 2020
Michaela

Lesklé nehtiky, příjemná manikerka

12. 1. 2020
Pete

Dostala jsem poukaz na P-shine manikúru k narozeninám a jedním slovem bych tento zážitek popsala jako neprofesionální.
Byla jsem objednaná na čtyři hodiny, po příchodu jsem ještě 15 minut seděla na chodbě, ačkoliv tam paní neměla žádnou zákaznici přede mnou. Po příchodu a představení paní pokračovala slovy „Mě dneska bolí záda ty vole!“, což mě upřímně poněkud zaskočilo, protože bych takové jednání a styl mluvy nečekala od někoho, s kým se setkávám poprvé (chápu, že paní je možná takto zvyklá mluvit před stávajícími zákaznicemi). Studio na mě působilo poněkud neuspořádaně, na gauči se váleli papíry a sešity, krabička s potřebami na P-shine byla upatlaná, nádoba na olejíček taktéž.
Co se týče samotné manikúry tak naprosto souhlasím tady s jednou negativní recenzí, kdy paní vzala pilník (který nebyl kovový, tudíž se nedal sterilizovat) a pilovala stylem „jak vítr vane“ a přitom vykládala o svém osobním životě a na nehty se ani nedívala. Jsem zvyklá mít nehty krásně zapilované do hladka a do obloučku, ale tady byl výsledek přibližně ve tvaru osmúhelníku s ostrými hranami, které se mi po cestě domů zachytávaly všude za oblečení. Nemluvě o tom, že veškeré zbytky nehtů a prach mi zůstaly pod nehty, paní je ani nevyčistila. Na kůžičku mi nanesla olejíček, ani ho nenechala působit a hned ji začala poměrně brutálním způsobem zatlačovat dozadu. Kůžičku si sama doma pravidelně zatlačuji, ale dělám to opatrně a ideálně po odmočení ve vodě, kdy to jde lehce a nenásilně. Při tomto ošetření moje nehtové lůžko zažilo středověk.
P-shine techniku mi vysvětlila, ale výsledek jsem čekala mnohem lepší nemluvě o tom, že to vydrželo asi tak tři dny a pak už jsem na nehtech nepoznala, že jsem vůbec na nějakém ošetření byla. Následná masáž byla příjemná, kdyby u ní paní opět neustále nemluvila. Během ní za námi přišla její dcera, která dělá kosmetiku hned ve vedlejší místnosti, s jogurtem a banánem v ruce a začala jíst. Myslela si, že už jsme skončili. Na konci mi paní dala poukaz na manikúru a kosmetické ošetření pleti za polovinu, což se rozhodně nechystám využít.
Na manikúru ani pedikúru nechodím pravidelně, ale byla jsem u slečny Lenky Nemravové tudíž mám s kým porovnat a musím říct, že to je opravdu sto a jedna. Ať už se jedná o profesionální přístup a jednání se zákazníkem, tak o vzhled a čistotu studia a nástrojů. Slečna Nemravová má téměř veškeré vybavení v kovu, který následně ihned sterilizuje v přístroji a co nemá v kovu, tak před vámi vybalí nové a nepoužité a následně vyhodí. Máte tudíž jistotu, že nemůžete nic chytit. Nemluvě o provedení samotné pedikúry, vše velice pečlivé a precizní. Po této návštěvě jsem si doma musela nehty očistit a znovu zapilovat, aby vypadaly alespoň trochu normálně.

Vyjádření partnera
Studio Proměn Před měsícem

Milá paní Palová
já sama toto ošetření Japonskou manikůrou považuji za poněkud nešťastné vzhledem k tomu v jaké situaci jsem byla. na každou zákaznici jsem ten den čekala , to abych jí nepřeobjednávala, každá když viděla v jakém jsem stavu sama navrhla přeobjednání. To, že jste musela čekat bylo tím, že jsem se chvilinku před vaším příchodem vrátila z injekce- bylo mi zle a nebyla jsem schopná vás vzít předem - ale až v těch 16 hod. jak jste byla objednaná.
Přišla jste na proceduru ve chvíli mé náhle akutní indispozice, kdy jsem zůstala se zablokovanými zády a nechtěla jsem už rušit domluveny termín., neboť jsem si myslela, že injekce je všemocná a ihned zabere....já okamžitě uklidím rozházené vouchery a sedět na židli budu jako by se nic nedělo. Hned po vás jsem znovu absolvovala cestu pro léky. Je potřeba si uvědomit , že i my profesionálové jsme pořad jenom lidi a ne roboti. Pro mne z toho plyne poučení v takovém případě příště nekompromisně domluvené termíny zrušit a přeobjednat na jiné datum.
Druhá polovina hodnocení ve mne budí hluboký dojem potřeby udělat reklamu konkurenci a to byl nejspíš také účel celého úsilí ...
V každém případě vám děkuji za toto Vaše hodnocení , které mi otevřelo oči a znovu mě upozorňuje na nastavení jakýchsi ,,pravidel" chování.
přeji Vám v roce 2020 jen samou spokojenost a nám všem dohromady - ať dostaneme dvojnásobek toho co sami dáváme.

11. 1. 2020
Yveta

Úžasný zážitek na celý život, kouzelné prostředí, nádherné nehty, příště zas. Doporučujeme!💅👍🦇

10. 11. 2019
Raduzah

Moc příjemné prostředí a povídání, doporučuji!

31. 10. 2019
Ludmila

Pohodová atmosféra, místo masáže mi byl na mé suché ruce proveden zábal, za což moc děkuji. Ráda opět přijdu.

3. 6. 2019
Jitka

vstřícný přístup

nic nelze vyknout

27. 3. 2019
Tpbc4

Paní je naprostá jednička. Luxusní jednání, pěkné prostředí, naprostý profesionální přístup.

19. 3. 2019
Blanka
10. 3. 2019
Michaela

Příjemná pani.nehty krásné lesklé 😊

15. 2. 2019
Zuzana

Paní moc nehtům nevěnovala pozornost, rozebírala šarlatánství, mystiku apod..kdyby to bylo na očistu organismu, duši, starosti, tak byla super..

Vyjádření partnera
Studio Proměn Před rokem

děkuji za hodnocení které mě vede na cestu svobody. ....Japonskou manikůru jsme udělaly poctivě ....složení pasty jsem jistě popsala, jak vypadá nehet taky...kdysi před časem jsem vyprávěla lidem i o Japonsku ...o rodině která po staletí chrání tuto jejich rodinnou recepturu...ale nezajímalo je zkrátka to co nejde vidět...takže spoustu ze zákaznic to nebralo.....a já zase nestíhala sledovat poslední výstřelky módy. nebo bonmoty pana prezidenta atd....tak mi přišlo přínosné, že se lidi dozví něco o sobě a o svém těle, místo bezbřehého tlachání o věcech který nejdou změnit ....ale to by znamenalo práci na sobě - vystoupit ze své zóny pohodlí atd ...už jste jedna z posledních kterým jsem věnovala svoji energii tímto směrem zdarma...je mi totiž stále líto lidí, kteří spí a netuší, že vše souvisí se vším a zrovna nehty jsou zrcadlem pro celé tělo a právě proto jim vždycky věnuji víc pozornosti, než je třeba. tj. než je na papíře který zní na
P-shine.
Přeji vám jen vše dobré a ať se v novém roce znásobí vše co jste dala .

17. 12. 2018
Gabriela

Krásné prostředí, milá paní kosmetička, cítila jsem se moc dobře. Vřele doporučuji

13. 12. 2018
Dana

Velmi dobrá dostupnost, příjrmné prostředí, bezproblémová domluva termínu, paní vysvětlila podstatu manikúry a masáže. Odcházela jsem spokojená.

30. 11. 2018
Maruška

Paní nechty pěkně upravila a umožnila mi vyměnit 2 další vouchery na manikůru za ošetření pleti.
Co nemusí každému vyhovovat je, že paní je dost otevřená a nabízí produkty nezmiňované kosmetiky. Nemusíte si je koupit, ale chápu, že pro někoho to může být nepříjemné. Já jsem si to vyslechla, nevadilo mi to.

Vyjádření partnera
Studio Proměn Před rokem

Ano , tak to je ....akorát, že já nic nenabízím, ani neprodávám ... ale doporučuji ......jak se starat o pleť atd ...a je snad logické, že doporučuji ty produkty, kterým důvěřuji a mám je vyzkoušené .
A taky to chápu, že někdo o mé poradenství ,,zdarma" nestojí .
Proto to už nedělám a připravuji se na tzv.placené konzultace .

27. 11. 2018
Irča

nakonec rychlý termín objednání

V pátek jsem volala paní manikérce, jestli náhodou nemá volno v pondělí či úterý. Její reakce po zvednutí telefonu mne naprosto dostala, cituji : No to si děláte prdel. Nakonec po druhém zopakování této věty nalezla termín na pondělí. Po příchodu okamžitě začala s pilováním nehtů – bez nabídky umýt si ruce či desinfekce. Tvar jak vítr fouká – šikmo k jedné straně, doma jsem musela tvar upravit. Nehty vydržely lesklé 2 dny a po týdnu se polovina ulámala. Paní je zarytá prodejkyně jedné nejmenované firmy, výrobky tlačí snad v každé větě, po upozornění, že mne to nezajímá se lehce zmírnila. Masáž rukou – vyslechla jsem si s čím mám v těle problém – proto jsem si ale nepřišla, paní příliš mluví. Myslet si může co chce, ale jednání 0 bodů.

Vyjádření partnera
Studio Proměn Před rokem

Na Slevomatu mám ráda tu rozmanitost anonymního hodnocení, které dává v některých případech
možnost každému jedinci si načechrat svoje Ego ...hodnocením mnohdy vytrženého z kontextu....neboť´objednáním brzkého termínu rozhovor zdaleka nekončil když jste to potřebovala tak rychle ...slíbila jsem termín a bez toho, aby jste to věděla jsem si dala tu práci a přeobjednávala zákaznici objednanou v tomto termínu...(na mých web.stránkách máte jasně napsáno, že mám na 4 týdny plno)... ...tím jste získala místo a já jiný pohled na věc....že ne vždy se mi moje vsřícnost vyplatí ....

9. 11. 2018
Dorota
6. 11. 2018
Martina
5. 11. 2018
Kajapre

Pohoda a dobrá péče.

10. 4. 2018
Gembi

Příjemné prostředí i kosmetička. Děkuji

27. 3. 2018
Pavlína
23. 3. 2018