Užijte si jednodenní lyžování v rakouském středisku Skicircus -Saalbach

990 Kč 849 Vybrat variantu
4,2 / 5 CK Vega Tour (kontakt) Saalbach - Rakousko (mapa) 271 zákazníků

Hodnocení podniku CK Vega Tour

4,2/5 (8 466 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Michaela

Výlet byl super, milá průvodkyně :)

Včera
Petr

byli jsme již podruhé a zase to bylo super

23. 2. 2020
Romana

Nejsme bohužel milovníci velkých davů, ale chtěli jsme to vidět a i když bylo vše v absolutním pořádku, jednou stačilo

21. 2. 2020
Eva
20. 2. 2020
Nikol

Autobus byl pohodlný, CK vyhověla naší žádosti o sedadla s větším prostorem na nohy. Páni řidiči cestu zvládli skvěle, jen jsme na ně při odjezdu museli čekat. Volný čas v Bruggách byl příjemný

Hodně málo času na Brusel. Klidně bychom zvládli od průvodkyně více informací

20. 2. 2020
Petra

Hezky zorganizovane

Vše v pořádku, jen bych uvítala pro priste přesnější itinerar.

19. 2. 2020
Iveta

Průvodce a řídiči. Město úžasné.

Mohli jsme odjíždět později z Bruggy.

18. 2. 2020
Kanki

Lyžařské středisko Saalbach jsme znali již před zájezdem, víme, že je výborné svou pestrou nabídkou sjezdovek. Služby cestovní kanceláře byly také v pořádku.

18. 2. 2020
Olga

Bezproblémová cesta, ochotný delegát. Nádherné počasí :-).

18. 2. 2020
Tomáš

Vše v naprostém pořádku

17. 2. 2020
Nikita
17. 2. 2020
Valerie

zájezd byl naprosto dokonalý !!!!!
nebylo co vytknout

17. 2. 2020
Olena
14. 2. 2020
Olena
14. 2. 2020
Miloslava

bezproblémová cesta, město Salzburg

služby průvodce, téměř nulové

12. 2. 2020
Denisa

Komfortni autobus, skveli ridici, vyborny pruvodce pan Zbysek, vyborne nacasovani prijezdu na svah a naskok pred normalnimi smrtelniky, planivani cesty tak, aby bylo mozno chytit posledni metro v Praze, obcerstveni. Urcite pojedu znovu, bylo to maximalne na pohodu!!

Mozna by se hodilo udelat intro k arealu, jake typy sjezdovek, moznost vyhlidky a prohlidkove trasy na Kitzsteinhornu.

11. 2. 2020
Libor

Doprava byla organizována dobře, počasí nádherné a svařáček na tržišti byl vynikající. Jen času se nedostávalo.

Nikdo mi nepřipomněl, že musím dát do foťáku paměťovou kartu. Ještě že jsem nezapomněl mobil.

10. 2. 2020
Patrik

Krásná adventní Vídeň
Samozřejmě trhy
Památky

Počasí (pršelo) ale to nikdo neovlivní
Paní průvodkyně – zvláštní osoba vzhledem i výkladem, který mimochodem nebyl téměř slyšet
Agresivní řidič – mě osobně nevadil (jsem zvyklý z MHD), u běžných smrtelníků, ale nevylučuji vznik žaludečních vředů behem cesty

5. 2. 2020
David

vsechno

5. 2. 2020
Erika

Lyžování super, oblast Saalbachu je úžasná, velký výběr sjezdovek a vleků. Krásné počasí, takže opravdu perfektní. Cena permanentky pro juniory, jen 10€.

Velký problém byl u organizace zájezdu. Konkrétně průvodce Zbyňka ? který nedostatečně informoval účastníky. Při předávání hromadně zakoupených permanentek jaksi zapomněl říct, že si ji každý musí vrátit sám (málem nám zavřeli pokladnu). Na jiných zájezdech to bylo v režii průvodce. Další velké pochybení z jeho strany bylo, že neodhadl ( domluva s řidičem je jeho práce, že by mu řidič neřekl, kdy pojede odpočívat a zaparkuje autobus?) čas, kdy má přijet autobus a vyzvednout nás u sjezdovky. Informace zněla sraz je v 17,00 na parkovišti. Autobus přijel v 18,15 !! Prý musel mít 9 hodinovou přestávku, což chápu, ale když jsme ráno přijeli v 7,15 a v 8,00 už byli u vleku, tak stále nevím, kde se pan řidič zasekl, že i kdyby odjel z parkoviště v 9,00 a zůstal stát někde za městem a 9 hodin odpočíval, tak to furt vychází na 17,00 hodinu. Prostě nám nikdo nic neřekl, stáli jsme u silnice všichni promrzlí, mokří a hladoví. Že by nás třeba pan průvodce obešel a řekl nějakou informaci ke vzniklé situaci, ani nápad, nezvedal telefon, až po 3 zavolání a odpověděl, že on tam taky čeká a že holt až autobus přijede, tak tam bude!!! Každopádně panu průvodci chyběla jakákoliv empatie a to jsem mu i osobně řekla. Téma, které zvolili s panem řidičem k hovoru na cestě zpět a které minimálně 15 lidí v okolí slyšelo, nebylo opravdu vhodné!! Takže když to shrnu, CK Vega Tour dobrý, ale pan Zbyněk? už nikdy. Díky.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 19 dny

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Pokud jde o organizaci zájezdu, pak nikde není psáno, že by skipasy vracel průvodce. Jsou na to automaty, takže si je každý zvládne vrátit sám bez problémů :) Jezdíme takto 4 roky a nikdy nebyl problém. S panem průvodcem jsme se bavili a z jeho strany víme, že informoval o tom, že po odjetí autobusu bude 9 pauza, tedy odjezd za 9h od vyložení. Na parkovišti u sjezdovky autobus stát nemůže, takže jel naprosto správně zaparkovat jinam. Jelikož po příjezdu ještě 1,15h autobus stál a dával možnost se připravit na lyže a převléknout se, tak odjezd od sjezdovky byl 08:15-30 + doba přejezdu. Pokud jste měli během zájezdu jakýkoli problém, musíte se obrátit na CK. Pan průvodce nám hned v pondělí ráno přišel nahlásit, co a jak se dělo :) Je nám líto, že jste byli prokřehlí a hladoví, ale na místě je několik restaurací a barů, takže se dá na autobus počkat i v teplíčku :)

Hezký den přeje Vega Tour

5. 2. 2020
990 Kč
849