Nabídku Řidičský průkaz skupiny B – rezervace kurzu mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Tato nabídka již byla vyprodána.

Rezervace autoškoly – získejte řidičský průkaz za 3 měsíce

4,4/5 Autoškola Seidl (kontakt) Praha - Vinohrady (mapa) 15 zákazníků

Hodnocení podniku Autoškola Seidl

4,4/5 (26 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
David

Dobrá a rychlá komunikace. Pán je velmi příjemný. Děkuji Sarvar

Vůbec nic, vše OK.

29. 8. 2019
Anonym

Z počátku nízká cena, která se ovšem v důsledku neustálého opakování zkoušek zvýší.

Z mé zkušenosti tuto autoškolu nemohu doporučit. Výcvik se táhl skoro 9 měsíců a bylo pravidlem předčasné ukončení jízdy (o 10–15 minut). Jízdy byly často zmatené a chaotické. Nepřišlo mi, že jsem byl na zkoušky dostatečně připraven. To se také promítlo v dělání zkoušek na několik pokusů (každý další stojí 900). Co jsem se bavil s ostatními z tohoto kurzu, tak nekvalitní výcvik a neustálé opakování zkoušek je zde spíše pravidlem. Proto si doporučuji porozhlédnout se někde jinde. Změnil jsem autoškolu a přístup je nesrovnatelný.

Vyjádření partnera
Autoškola Seidl Před 7 měsíci

Je fajn, že se zde můžeme s panem Anonymem - Fabianem Blažkem podělit o jeho zkušenosti z mé autoškoly. Na popáté se mu to povedlo udělat už mimo Prahu a jsem rád, že jsem ho mohl vyřadit ze seznamu tzv. „Hvězdné pěchoty“. Devět měsíců, to opravdu byl krásný porod. Gratuluji a přeji hodně šťastných kilometrů! 😊 Seidl

17. 6. 2019
Karlík

Skvělý přístup instruktora, individuální domluva. Jsem rád, že jsem si vybral tuto autoškolu. Za sebe mohu doporučit. 👍

22. 4. 2019
Vrba

Co bych dodal, bezvadný přístup instruktora. Na všem se dá bez problému dohodnout. Autoškolu jsem udělal na první pokus a jsem maximálně spokojený. Vrba V.

21. 1. 2019
Michael

Nejlepší autoškola, na jakou jsem mohl natrefit. S panem Seidlem se dá na všem domluvit, snaží se vyjít vstříc s termíny jízd a jezdí i o víkendu když je třeba. Zároveň má smysl pro humor, takže jízdy nejsou nuda. K tomu mě dokázal krotit v mém trochu agresivním stylu, a tím mě i hodně naučil jak správně a klidně jezdit.
Mohu jen doporučit.

20. 1. 2019
Cabrov

Absolutní spokojenost, p. Seidl – trpělivý, milý učitel. Doporučuji. Anna K.

13. 1. 2019
Votik

Pan Seidl má svatou trpělivost, vše vysvětluje jednoduše a pochopitelně. Věci učí z praxe a ne pouze teorii. Mohu jen doporučit!

13. 1. 2019
Jan Ďalog, Praha

S autoškolou p. Seidla máme už dlouhodobější zkušenosti. Po prvotní dobré zkušenosti v minulosti jsme u něj absolvovali i další dva kurzy na ŘP v rodině. Jak moje sestra i bratr i já jsme byli s touto autoškolou velice spokojení. Jak po profesionální stránce, tak i celkovým odborným a zejména vlídným lidským přístupem. Na víc pan Seidl byl vždy po celý čas ochoten organizačně vyjít maximálně vstříc, jako pedagog uměl vždy všechno srozumitelně vysvětlit a teoreticky i prakticky nás spolehlivě připravit ke zkouškám. Zkoušky jsme udělali bez problémů a i do budoucna nám rady p. Seidela budou oporou při bezpečném řízení. Co víme i z okruhu dalších žáků z naší skupiny, všichni udělali rovněž zkoušku na ŘP na poprvé. Což také svědčí o kvalitě a profesionalitě autoškoly p. Seidla.
Na začátku jsme dlouho váhali, kterou autoškolu zvolit. Dnes můžeme kterémukoli zájemci autoškolu p. Seidla plně a 100% doporučit a popřát jemu i jeho budoucím žákům jen bezpečné a spokojené ježdění.
Jan Ďalog, Praha.

Není nic, co by se nám nelíbilo.

13. 1. 2019
Ondřej Tauš

Řidičák jsem s panem Seidlem úspěšně zvládnul! Nejvíce mi vyhovovala ochota a časy, kdy jsem mohl jezdit, Domluva s panem Seidlem byla vždy bezproblémová a rychlá, určitě tuto autoškolu doporučuji.

11. 1. 2019
Petr

Oceňuji na ATOŠKOLE SEIDL jejich vstřícný a osobní přístup.
Mám v autoskole své dva kluky a jdou velmi spokojeni.
Teď už jen doufam ze je autoskola řádně na vše připravila, čekají je totiž znalostní a praktické zkoušky z jízdy.
Děkuji tímto především panu SEIDLOVI za osobní nasazení.

Vše Ok

1. 12. 2018
Lucie

Pán je milý a vstřícný pouze během prvních pár hodin, postupem času se stává velmi arogantní a nepříjemný. Na studenty při jízdě značně zvyšuje hlas a stresuje je. Hodiny zkracuje a nemá přehled o tom, co s kým již cvičil. To, že 7 z 10 studentů neudělá jízdy na první pokus je snad všeříkající.

31. 8. 2018
Petra
5. 4. 2018
Barbora

Naprosto skvělý přístup pana Seidla, je to hodný a trpělivý člověk, který pomůže překonat veškeré obavy z řízení. Jízdy je třeba plánovat více dopředu, ale vše se dá bez problémů zvládnout. Rozhodně můžu doporučit, zkoušky jsem k mému překvapení udělala na první pokus. :)

21. 2. 2018
Magda

Velmi výhodná cena za absolvování autoškoly. Příjemný pan majitel, vše jasné a srozumitelné, na všem jsme se jednoduše dohodli.
Rozhodně doporučuji.

Není nic, co bych vytkla.

19. 9. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.