Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.
Poznejte adventní Krakov a solné doly Wieliczka: trhy i památky s průvodcem
Nenechte si ujít nové nabídky podniku CA Expressbus
Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla.
Upozornit na nové nabídkyNenechte si ujít nové nabídky podniku CA Expressbus
Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla.
Upozornit na nové nabídkyPřihlášením k odběru vyjadřujete souhlas s podmínkami užití Slevomat.cz. Přečtěte si také informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje.
Upozornění nastaveno
Přehled nabídky
zajezd se mi moc líbil, dobrá organizace, skvělé průvodkyně, vyšlo i počasí, tak super zážitek.
Zobrazit všechna hodnocení
Období adventu nemusíte trávit jen doma. Můžete se podívat, jak prožívají předvánoční svátky naši sousedé.
Vychutnejte si s CA Expressbus Coufalík předvánoční výlet ve stále oblíbenější a druhé největší polské metropoli – Krakově! Během tohoto adventního výletu se podíváte i k solný dolům Wieliczka, které jsou zapsané na seznamu UNESCO. Také budete mít čas na ochutnávání specialit a případné dokoupení chybějících vánočních dárků pro blízké.
V ceně voucheru není zahrnuté vstupné do solných dolů a také pokud máte zájem o prohlídku historického centra, tak je nutné využít služeb certifikovaného místního průvodce s překladem.
Program zájezdu
- Z České republiky budete odjíždět v brzkých ranních hodinách.
- S rozbřeskem přijedete do Wieliczky, nejstaršího solného dolu, který je stále v provozu. Je také zapsán na seznamu UNESCO. Těšit se tak můžete na prohlídku dolu, jeho chodeb, kaplí a sálů vytesaných v soli.
- Poté přejedete autobusem do Krakova, kde následuje prohlídka historického centra města.
- Uvidíte nejen královský hrad Wawel, ale i hlavní náměstí, kde si užijete krásně nazdobené adventní trhy.
- Bude čas na ochutnávání specialit a případné dokoupení chybějících vánočních dárků pro blízké.
- V pozdních večerních hodinách se vydáte zpátky na cestu domů.
Nástupní místa a orientační časy odjezdů:
-
30. 11. 7. 12., 14. 12. a 21. 12. 2019
- Trasa č.: 1 - Modřice, Nádražní 674 (01:30); Brno, Janáčkovo divadlo (02:00); Vyškov, vlakové nádraží (02:30); Prostějov, před budovou vlakového nádraží (02:50); Olomouc, u bývalého letadla, vedle Slovanského domu (03:15); Nový Jičín, autobusové nádraží (03:45); Frýdek Místek, autobusové nádraží (04:05), Ostrava – Dům kultury, ulice 28. října (04:30).