Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Vlakem do Bad Schandau s turistikou nebo koupáním v termálních lázních

4,6/5 CA Futura Bad Schandau Německo (mapa) 111 zákazníků

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Přehled nabídky

Destinace

Bad Schandau
Ceny voucherů se liší podle věkových kategorií
Na výběr turistika nebo koupání v lázních
Atraktivní víkendové termíny
1 osoba • 1 den (0 nocí)

Termín

V období 22. 9. – 19. 10. 2019, vyberte si termín.

Doprava: Vlakem

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět

Nástupní místa

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Holešovice - 07:00
  • Praha - Podbaba - 07:03
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:43
  • Lovosice - 08:00
  • Ústí nad Labem - Hlavní nádraží - 08:17
  • Děčín - Hlavní nádraží - 08:41

Ostatní služby

  • lodní přívozy v Bad Schandau
  • dopravu autokarem k Lichtenhainským vodopádům
  • Bonusy navíc:
    • 4 hodiny koupání za cenu 2 hodin v lázních Toskana (tzn. 2 hodiny zdarma) – dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč)
    • 50 % sleva na dopravu historickou tramvají údolím Křinice (běžná cena je 5 €, zaplatíte pouze 2,5 €)

Průvodce / technický dozor

  • služby delegáta

Omezení

Uplatněte voucher do 20. 9. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e‑mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • S případnými dotazy se obraťte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 6 let mají výlet zdarma. 
  • Děti a mládež od 6 do 18 let, studenti s průkazem VŠ do 26 let a senioři nad 65 let mají zlevněný voucher.
  • Zvířata: Doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč – hradí se průvodci při odjezdu).
  • Zvýhodněný vstup do lázní Toskana – 4 hodiny koupání za cenu 2 hodin, platba probíhá na místě průvodci. Dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč). 
  • Jízda historickou tramvají - příplatek 2,5 € (sleva 50 % oproti ceníku)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

599 Kč 329 Kč

Termín

V období 22. 9. – 19. 10. 2019, vyberte si termín.

Doprava: Vlakem

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět

Nástupní místa

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Holešovice - 07:00
  • Praha - Podbaba - 07:03
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:43
  • Lovosice - 08:00
  • Ústí nad Labem - Hlavní nádraží - 08:17
  • Děčín - Hlavní nádraží - 08:41

Ostatní služby

  • lodní přívozy v Bad Schandau
  • dopravu autokarem k Lichtenhainským vodopádům
  • Bonusy navíc:
    • 4 hodiny koupání za cenu 2 hodin v lázních Toskana (tzn. 2 hodiny zdarma) – dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč)
    • 50 % sleva na dopravu historickou tramvají údolím Křinice (běžná cena je 5 €, zaplatíte pouze 2,5 €)

Průvodce / technický dozor

  • služby delegáta

Omezení

Uplatněte voucher do 20. 9. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e‑mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • S případnými dotazy se obraťte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 6 let mají výlet zdarma. 
  • Děti a mládež od 6 do 18 let, studenti s průkazem VŠ do 26 let a senioři nad 65 let mají zlevněný voucher.
  • Zvířata: Doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč – hradí se průvodci při odjezdu).
  • Zvýhodněný vstup do lázní Toskana – 4 hodiny koupání za cenu 2 hodin, platba probíhá na místě průvodci. Dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč). 
  • Jízda historickou tramvají - příplatek 2,5 € (sleva 50 % oproti ceníku)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

699 Kč 389 Kč
Ostatní varianty
1 osoba • 1 den (0 nocí)

Termín

Ne 1. 9. 2019

Doprava: Vlakem

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět

Nástupní místa

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Holešovice - 07:00
  • Praha - Podbaba - 07:03
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:43
  • Lovosice - 08:00
  • Ústí nad Labem - Hlavní nádraží - 08:17
  • Děčín - Hlavní nádraží - 08:41

Ostatní služby

  • lodní přívozy v Bad Schandau
  • dopravu autokarem k Lichtenhainským vodopádům
  • Bonusy navíc:
    • 4 hodiny koupání za cenu 2 hodin v lázních Toskana (tzn. 2 hodiny zdarma) – dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč)
    • 50 % sleva na dopravu historickou tramvají údolím Křinice (běžná cena je 5 €, zaplatíte pouze 2,5 €)

Průvodce / technický dozor

  • služby delegáta

Omezení

Uplatněte voucher do 30. 8. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e‑mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • S případnými dotazy se obraťte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 6 let mají výlet zdarma. 
  • Děti a mládež od 6 do 18 let, studenti s průkazem VŠ do 26 let a senioři nad 65 let mají zlevněný voucher.
  • Zvířata: Doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč – hradí se průvodci při odjezdu).
  • Zvýhodněný vstup do lázní Toskana – 4 hodiny koupání za cenu 2 hodin, platba probíhá na místě průvodci. Dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč). 
  • Jízda historickou tramvají - příplatek 2,5 € (sleva 50 % oproti ceníku)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

599 Kč 329 Kč
599 Kč 329 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 1. 9. 2019

Doprava: Vlastním způsobem

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět

Ostatní služby

  • lodní přívozy v Bad Schandau
  • dopravu autokarem k Lichtenhainským vodopádům
  • Bonusy navíc:
    • 4 hodiny koupání za cenu 2 hodin v lázních Toskana (tzn. 2 hodiny zdarma) – dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč)
    • 50 % sleva na dopravu historickou tramvají údolím Křinice (běžná cena je 5 €, zaplatíte pouze 2,5 €)

Průvodce / technický dozor

  • služby delegáta

Omezení

Uplatněte voucher do 30. 8. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e‑mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • S případnými dotazy se obraťte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 6 let mají výlet zdarma. 
  • Děti a mládež od 6 do 18 let, studenti s průkazem VŠ do 26 let a senioři nad 65 let mají zlevněný voucher.
  • Zvířata: Doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč – hradí se průvodci při odjezdu).
  • Zvýhodněný vstup do lázní Toskana – 4 hodiny koupání za cenu 2 hodin, platba probíhá na místě průvodci. Dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč). 
  • Jízda historickou tramvají - příplatek 2,5 € (sleva 50 % oproti ceníku)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

699 Kč 389 Kč
699 Kč 389 Kč
Ukončeno
Ceny voucherů se liší podle věkových kategorií
Na výběr turistika nebo koupání v lázních
Atraktivní víkendové termíny

V jakém znamení je podzim? Ve znamení výletů!

Vyrazte s CA Futura do centra Saského Švýcarska, německého Bad Schandau – česky Žandov nebo Žandava. Čeká na vás mimořádně bohatý a pestrý program, vybrat si můžete turistiku nebo koupání ve slavných lázní Toskana. V ceně výletu je doprava i služby průvodce. 

Dobré vědět: : Pro děti a mládež od 6 do 18 let, studenty do 26 let a seniory nad 65 let jsou v nabídce vouchery se sníženou cenou. Dávejte proto pozor na to, jaký voucher vkládáte do košíku.

A jak se výlet líbil zákazníkům v předchozích termínech?

„Již několikátý výlet a opět na 1****. Pan průvodce milý, organizace perfektní. Stálo to za to.„ (Kateřina, 7/2019).

„Celková organizace byla na jedničku a v lázních jsme si to moc užili.“ (Zuzana, 5/2019).

Program výletu:

    • Odjezd pohodlným vlakem z Hlavního nádraží v Praze v 6:51 do Děčína a dále do Bad Schandau, příjezd v 9:10.  Možnost nástupu po trase ve stanicích Holešovice, Podbaba, Kralupy, Roudnice, Lovosice, Ústí nad Labem
    • V 9:30 lodním přívozem do centra Bad Schandau, krátká prohlídka.
    • Koupání v lázních Toskana (ve všech termínech) od 10:30 do 14:30 hodin. Cestovní agentura dohodla zvýhodněný vstup – 4 hodiny koupání za cenu 2 hodin, platba probíhá na místě průvodci. Dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč). 
    • Ve všech termínech  je možnost si zvolit jako variantu místo koupání turistický program: v 11:30 autokarem k Lichtenheinským vodopádům  Pěší turistika, nenáročný výstup cca 45 minut na Kuhstall (mohutné skalní okno s vyhlídkou a pozůstatky středověkého hradu). Návrat do údolí a odjezd zpět do Bad Schandau v 14:40 historickou tramvají (příplatek 2,5 €) nebo v 14:35 autokarem (v ceně). Krátké volno na občerstvení.
    • V 16:25 lodním přívozem na nádraží v Bad Schandau.
    • V 16:50 odjezd vlakem do Děčína, přestup na rychlík do Prahy, příjezd na Hlavní nádraží v 19:10
    • Možnost výstupu po trase ve stanicích Ústí, Lovosice, Roudnice, Kralupy, Podbaba, Holešovice.

Koupání v termálních lázních Toskana

V čase od 10:30 do 14:30 můžete navštívit termální lázně Toskana. V lázních naleznete sladkou i slanou vodu, vnitřní a venkovní bazény, vířivku, vyhřívaný bazén, proudící bazén,  tekoucí zvuk (Liquid Sound® - nezapomenutelná koupel v souznění barvy a světla), ale také bylinkovou a finskou saunu, restauraci, bar a odpočívárnu s nádherným výhledem na Labe a Saské Švýcarsko.