Vlakem do Bad Schandau s turistikou nebo koupáním v termálních lázních

599 Kč od 329 Vybrat variantu

Přehled nabídky

Destinace

Bad Schandau
Ceny voucherů se liší podle věkových kategorií
Na výběr turistika nebo koupání v lázních
Atraktivní víkendové termíny
1 osoba • 1 den (0 nocí)

Termín

V období 22. 9. – 19. 10. 2019, vyberte si termín.

Doprava: Vlakem

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět

Nástupní místa

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Holešovice - 07:00
  • Praha - Podbaba - 07:03
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:43
  • Lovosice - 08:00
  • Ústí nad Labem - Hlavní nádraží - 08:17
  • Děčín - Hlavní nádraží - 08:41

Ostatní služby

  • lodní přívozy v Bad Schandau
  • dopravu autokarem k Lichtenhainským vodopádům
  • Bonusy navíc:
    • 4 hodiny koupání za cenu 2 hodin v lázních Toskana (tzn. 2 hodiny zdarma) – dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč)
    • 50 % sleva na dopravu historickou tramvají údolím Křinice (běžná cena je 5 €, zaplatíte pouze 2,5 €)

Průvodce / technický dozor

  • služby delegáta

Omezení

Uplatněte voucher do 20. 9. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e‑mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • S případnými dotazy se obraťte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 6 let mají výlet zdarma. 
  • Děti a mládež od 6 do 18 let, studenti s průkazem VŠ do 26 let a senioři nad 65 let mají zlevněný voucher.
  • Zvířata: Doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč – hradí se průvodci při odjezdu).
  • Zvýhodněný vstup do lázní Toskana – 4 hodiny koupání za cenu 2 hodin, platba probíhá na místě průvodci. Dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč). 
  • Jízda historickou tramvají - příplatek 2,5 € (sleva 50 % oproti ceníku)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

Vyberte ze 3 termínů
Můžete zakoupit max. 6 voucherů na osobu.
599 Kč 329 Kč

Termín

V období 22. 9. – 19. 10. 2019, vyberte si termín.

Doprava: Vlakem

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět

Nástupní místa

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Holešovice - 07:00
  • Praha - Podbaba - 07:03
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:43
  • Lovosice - 08:00
  • Ústí nad Labem - Hlavní nádraží - 08:17
  • Děčín - Hlavní nádraží - 08:41

Ostatní služby

  • lodní přívozy v Bad Schandau
  • dopravu autokarem k Lichtenhainským vodopádům
  • Bonusy navíc:
    • 4 hodiny koupání za cenu 2 hodin v lázních Toskana (tzn. 2 hodiny zdarma) – dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč)
    • 50 % sleva na dopravu historickou tramvají údolím Křinice (běžná cena je 5 €, zaplatíte pouze 2,5 €)

Průvodce / technický dozor

  • služby delegáta

Omezení

Uplatněte voucher do 20. 9. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e‑mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • S případnými dotazy se obraťte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 6 let mají výlet zdarma. 
  • Děti a mládež od 6 do 18 let, studenti s průkazem VŠ do 26 let a senioři nad 65 let mají zlevněný voucher.
  • Zvířata: Doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč – hradí se průvodci při odjezdu).
  • Zvýhodněný vstup do lázní Toskana – 4 hodiny koupání za cenu 2 hodin, platba probíhá na místě průvodci. Dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč). 
  • Jízda historickou tramvají - příplatek 2,5 € (sleva 50 % oproti ceníku)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

Vyberte ze 3 termínů
Můžete zakoupit max. 6 voucherů na osobu.
699 Kč 389 Kč
Ceny voucherů se liší podle věkových kategorií
Na výběr turistika nebo koupání v lázních
Atraktivní víkendové termíny

V jakém znamení je podzim? Ve znamení výletů!

Vyrazte s CA Futura do centra Saského Švýcarska, německého Bad Schandau – česky Žandov nebo Žandava. Čeká na vás mimořádně bohatý a pestrý program, vybrat si můžete turistiku nebo koupání ve slavných lázní Toskana. V ceně výletu je doprava i služby průvodce. 

Dobré vědět: : Pro děti a mládež od 6 do 18 let, studenty do 26 let a seniory nad 65 let jsou v nabídce vouchery se sníženou cenou. Dávejte proto pozor na to, jaký voucher vkládáte do košíku.

A jak se výlet líbil zákazníkům v předchozích termínech?

„Již několikátý výlet a opět na 1****. Pan průvodce milý, organizace perfektní. Stálo to za to.„ (Kateřina, 7/2019).

„Celková organizace byla na jedničku a v lázních jsme si to moc užili.“ (Zuzana, 5/2019).

Program výletu:

    • Odjezd pohodlným vlakem z Hlavního nádraží v Praze v 6:51 do Děčína a dále do Bad Schandau, příjezd v 9:10.  Možnost nástupu po trase ve stanicích Holešovice, Podbaba, Kralupy, Roudnice, Lovosice, Ústí nad Labem
    • V 9:30 lodním přívozem do centra Bad Schandau, krátká prohlídka.
    • Koupání v lázních Toskana (ve všech termínech) od 10:30 do 14:30 hodin. Cestovní agentura dohodla zvýhodněný vstup – 4 hodiny koupání za cenu 2 hodin, platba probíhá na místě průvodci. Dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč). 
    • Ve všech termínech  je možnost si zvolit jako variantu místo koupání turistický program: v 11:30 autokarem k Lichtenheinským vodopádům  Pěší turistika, nenáročný výstup cca 45 minut na Kuhstall (mohutné skalní okno s vyhlídkou a pozůstatky středověkého hradu). Návrat do údolí a odjezd zpět do Bad Schandau v 14:40 historickou tramvají (příplatek 2,5 €) nebo v 14:35 autokarem (v ceně). Krátké volno na občerstvení.
    • V 16:25 lodním přívozem na nádraží v Bad Schandau.
    • V 16:50 odjezd vlakem do Děčína, přestup na rychlík do Prahy, příjezd na Hlavní nádraží v 19:10
    • Možnost výstupu po trase ve stanicích Ústí, Lovosice, Roudnice, Kralupy, Podbaba, Holešovice.

Koupání v termálních lázních Toskana

V čase od 10:30 do 14:30 můžete navštívit termální lázně Toskana. V lázních naleznete sladkou i slanou vodu, vnitřní a venkovní bazény, vířivku, vyhřívaný bazén, proudící bazén,  tekoucí zvuk (Liquid Sound® - nezapomenutelná koupel v souznění barvy a světla), ale také bylinkovou a finskou saunu, restauraci, bar a odpočívárnu s nádherným výhledem na Labe a Saské Švýcarsko.

599 Kč
od 329