Víkend ve Švýcarsku: Rýnské vodopády, Curych i „skanzen“ Stein am Rhein

4,4/5 CK Akord (kontakt) Rýnské vodopády, Curych Švýcarsko 30 zákazníků

Přehled nabídky

Destinace

Rýnské vodopády Rýnské vodopády Curych Curych

Výlet byl naprosto parádní, nejen že jsme chytili skvělé počasí, ale veškerá organizace byla…

Klára
Vesnička vystřižená z pohádek H. Ch. Andersena
Nejmohutnější evropské vodopády
Možnost projížďky po curyšském jezeře

Destinace

Rýnské vodopády Rýnské vodopády Curych Curych
Vesnička vystřižená z pohádek H. Ch. Andersena
Nejmohutnější evropské vodopády
Možnost projížďky po curyšském jezeře

Kolo, kolo mlýnské, za čtyři rýnské… Výlet k Rýnským vodopádům bude vodou na mlýn vašeho nadšení.

Vidět zblízka nejmohutnější vodopády Evropy, navštívit jedno z nejbohatších měst světa a ještě se třeba projet loďkou po jezeru v podhůří velehor. Zdá se vám to jako plán na jednu sobotu velikášské? V CK Akord jsou jiného názoru a zvou vás na báječné švýcarské dobrodružství!

„Vše nám vyšlo podle očekávání i díky panu průvodci a nádhernému počasí. Bylo to super 👍“ (Marcela, 7/2019)

„Skvěle zorganizované, průvodce znal Švýcarsko velice dobře, tudíž jeho výklad byl poutavý. Vyšlo skvělé počasí.“ (Lucinka, 7/2019)

„Vlastně vše. Stát, města, vodopády, plavba vyhlídkovou lodí, místí obyvatelé, přístup k přírodě a životnímu prostředí jako celku, pan průvodce, páni řidiči.“ (Kateřina, 7/2019)

Program zájezdu:

1. den:

  • Odjezd z Prahy z ulice Na Florenci v cca 22.00 hod.

2. den:

  • V ranních hodinách příjezd do půvabného městečka Stein am Rhein ležícího v kantonu Schaffhausen nedaleko německých hranic. Je považováno za architektonickou perlu a vyniká zachovalým komplexem středověkých malovaných měšťanských domů. Stein am Rhein je právem považován za nejkrásnější „skanzen“ ve Švýcarsku. Nejvíce domků najdete na ústředním Radničním náměstí, které je lemováno domy vyzdobenými freskami pojmenovanými podle toho, co je na jejich fasádách zobrazeno, např. dům „Slunce“, „Jelen“ nebo „Červený vůl“. Celé historické centrum je vymezeno dvěma kamennými městskými branami. Stein am Rhein – je vesnička jako vystřižená z pohádek H. Ch. Andersena.

  • Přejezd k Rýnským vodopádům, které jsou nejmohutnějšími evropskými vodopády a poskytují krásnou podívanou na proud vody, který se  řítí z výšky až 23 m. Přes zámek Schloss Laufen je možné se dostat až do těsné blízkosti vodopádů.
  • Odjezd do Curychu - největšího města Švýcarska a hlavního města stejnojmenného kantonu. Leží v předhůří Alp u severního konce Curyšského jezera na obou březích řeky Limmat, která zde z jezera vytéká. Curych je bankovní středisko světového významu a jedno z nejbohatších měst na světě. Je to dopravní uzel celoevropského významu v letecké, železniční i dálniční dopravě. Možnost projížďky po krásném  jezeře.

3. den: 

  • Příjezd do Prahy v ranních hodinách. 

Vyměňte své benefity za dovolenou

Začít