Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Vlakem do Drážďan: nákupy v Primarku i centrum města s průvodcem

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Přehled nabídky

Destinace

Drážďany
Ceny voucherů se liší dle věkových kategorií
Atraktivní víkendové termíny
Individuální program na nákupy či prohlídku města
1 osoba • 1 den (0 nocí)

Termín

V období 21. 9. – 28. 9. 2019, vyberte si termín.

Doprava: Vlakem

  • doprava vlakem z Prahy do Drážďan a zpět

Nástupní místa

  • Praha - hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Holešovice - 07:00
  • Praha - Podbaba - 07:03
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:43
  • Lovosice - 08:00
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 08:16
  • Děčín - hlavní nádraží - 08:41

Ostatní služby

  • doprava tramvají do historického centra Drážďan
  • prohlídka města
  • Průvodce / technický dozor

Omezení

Uplatněte voucher do 20. 9. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e‑mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, jména účastníků a u zlevněných voucherů věk, nástupní místo, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů. 
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy směřujte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 5,99 let zdarma.
  • Děti a mládež do 18 let a studenti do 26 let mají zlevněný voucher.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč – hradí se průvodci při odjezdu)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

599 Kč 329 Kč

Termín

V období 21. 9. – 28. 9. 2019, vyberte si termín.

Doprava: Vlakem

  • doprava vlakem z Prahy do Drážďan a zpět

Nástupní místa

  • Praha - hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Holešovice - 07:00
  • Praha - Podbaba - 07:03
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:43
  • Lovosice - 08:00
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 08:16
  • Děčín - hlavní nádraží - 08:41

Ostatní služby

  • doprava tramvají do historického centra Drážďan
  • prohlídka města
  • Průvodce / technický dozor

Omezení

Uplatněte voucher do 20. 9. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e‑mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, jména účastníků a u zlevněných voucherů věk, nástupní místo, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů. 
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy směřujte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 5,99 let zdarma.
  • Děti a mládež do 18 let a studenti do 26 let mají zlevněný voucher.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč – hradí se průvodci při odjezdu)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

699 Kč 389 Kč
Ostatní varianty
1 osoba • 1 den (0 nocí)

Termín

V období 3. 8. – 14. 9. 2019, vyberte si termín.

Doprava: Vlakem

  • doprava vlakem z Prahy do Drážďan a zpět

Nástupní místa

  • Praha - hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Holešovice - 07:00
  • Praha - Podbaba - 07:03
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:43
  • Lovosice - 08:00
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 08:16
  • Děčín - hlavní nádraží - 08:41

Ostatní služby

  • doprava tramvají do historického centra Drážďan
  • prohlídka města
  • Průvodce / technický dozor

Omezení

Uplatněte voucher do 2. 8. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e‑mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, jména účastníků a u zlevněných voucherů věk, nástupní místo, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů. 
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy směřujte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 5,99 let zdarma.
  • Děti a mládež do 18 let a studenti do 26 let mají zlevněný voucher.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč – hradí se průvodci při odjezdu)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

599 Kč 329 Kč

Termín

V období 3. 8. – 14. 9. 2019, vyberte si termín.

Doprava: Vlakem

  • doprava vlakem z Prahy do Drážďan a zpět

Nástupní místa

  • Praha - hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Holešovice - 07:00
  • Praha - Podbaba - 07:03
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:43
  • Lovosice - 08:00
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 08:16
  • Děčín - hlavní nádraží - 08:41

Ostatní služby

  • doprava tramvají do historického centra Drážďan
  • prohlídka města
  • Průvodce / technický dozor

Omezení

Uplatněte voucher do 2. 8. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e‑mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, jména účastníků a u zlevněných voucherů věk, nástupní místo, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů. 
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy směřujte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 5,99 let zdarma.
  • Děti a mládež do 18 let a studenti do 26 let mají zlevněný voucher.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč – hradí se průvodci při odjezdu)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

699 Kč 389 Kč
Ceny voucherů se liší dle věkových kategorií
Atraktivní víkendové termíny
Individuální program na nákupy či prohlídku města

Nákupy, nebo výlet? A co takhle obojí!

Vyrazte si s CA Futura vlakem do Drážďan – postarají se nejen o dopravu tam a zpět, ale také  o zajímavou prohlídku historického centra. Parádní nákupy v barokních kulisách saské metropole.

Drážďany mají přezdívku Labská Florencie a ne náhodou jsou čtvrtým nejnavštěvovanějším městem v Německu. Nenechte si ujít barokní historické centrum Zwinger či Semperovu operu, spoustu obchodních galerií i muzeí, množství parků i romantických zákoutí. 

Dobré vědět: Pro děti a mládež od 6 do 18 let, studenty do 26 let a seniory nad 65 let jsou v nabídce vouchery se sníženou cenou.

Program výletu

  • Odjezd vlakem z Prahy ze stanice Hlavní nádraží v 6:51.
  • Možnost nástupu po trase (Praha, Kralupy, Roudnice, Lovosice, Ústí, Děčín).
  • V 8:32 příjezd do Děčína. V 8:41 odjezd vlakem do Bad Schandau.. Přestup na vlak do Drážďan.  Překrásný průjezd Českosaským Švýcarskem podél Labe 
  • V 9:58 příjezd do Drážďan.
  • Tramvají do historického centra a pěší prohlídka vedená průvodcem do cca 12 hodin – Theaterplatz se Semperovou operou, barokní komplex Zwinger, Hofkirche, Brühlova terasa, Frauenkirche.
  • Volno na oběd, nákupy.
  • Odjezd z Drážďan HBF v 17:59, návazné přestupy v Děčíně a v Bad Schandau. Příjezd do Prahy na blavní nádraží v 21:10. Možnost výstupu po trase.