Vstup do zábavního parku Toboga Fantasy: parádní herna pro malé i velké

249 Kč 129 Vybrat variantu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte:Jak uplatnitDětiPříplatky

Andrea

dobrý den do kdy tu budou vouchery k dispozici děkuji za info

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Čím dříve zakoupíte, tím lépe :) Pěkný den, Simča :)

Praha Šlajchrtová

Dobrý den, lze zakoupit i voucher na pizzu do Tobogán fantasy?

TOBOGA Fantasy

Dobrý den, akce na pizzy do Toboga Fantasy již byla ukončena Pěkný den

Iveta Vrchovecká

Dobrý den, lze ještě stornovat nezaplacený voucher? Malá už má rok a to mi došlo až po objednání voucherů. Muži jen nechat propadnout a koupit nový pro dvě děti a ten zaplatím? Děkuji už se k vám moc těšíme

Slevomat.cz

Dobrý den, Iveto, jedná se o objednávku vstupenek do zábavního parku Toboga ze 17.7.? :)

Zdenek

Když teď koupím vstupné ,jak dlouho trva její platnost? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdenku, voucher můžete uplatnit do 2.9. 2019. Pěkný den

Kadriev 007

Dobrý den mohu vstup zaplatit až na místě? Díky Bobyna

TOBOGA Fantasy

Dobrý den, na místě lze zakoupit pouze běžné vstupenky nikoli slevomatové vouchery. Krásný den Venda

Veronika

Dobrý večer, jaká je prosím zastávka? Pojedu od metra Háje. Děkuji

TOBOGA Fantasy

Dobrý den Veroniko. Musíte dojet na zastávku metra „Zličín“ a odtud autobusem 180 na zastávku „Nákupní centrum Zličín“. Nebo na zastávku metra „Stodůlky“ a odtud pěšky – směr IKEA Zličín (cca 10 min). Krásný den Venda

Miluše Kratochvílová

Dobrý den, za jak dlouho od zaplacení benefit kartou obdržím voucher? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Miluše, benefit kartou jde platit pouze na pobočce v Praze Karlíně. :) Pokud si chcete body z karty převést na slevomatí kredity, můžete tak učinit zde: https://www.slevomat.cz/benefity. Když na objednávku uplatníte kredity, voucher Vám dorazí ihned po dokončení objednávky. Krásný den, Míša :)

Miluše Kratochvílová

Dobrý den, do kolika let a kolika cm počítáte děti? Máme dceru 12 let, 158cm, máme ji koupit dětský vstup nebo už pro dospělé? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Miluše, dětský lístek je pro děti od 1 do 18 let, takže dceři zakupte tento :) Pěkný den

Jarda

Dobrý den, jsou atrakce přístupné i dospělým? V nabídce jsem se dočetl, že děti do 5 let, teenageři i rodiče. Jaká jsou omezení a limity pro dospělé?
Mám i 15 letého syna, tak by mne zajímalo, do jaké míry jsou atrakce v tomto parku využívány touto věkovou kategorií. Děkuji za odpověď.

TOBOGA Fantasy

Dobrý den, všechny aktrakce mohou využívat dospělí stejně jako děti. žádné omezení není, krom koutku pro balolata, kam je dovolen vstup puze dětewm do 5 let (samozřejmě v doprovodu rodičů). Krásný den Venda

František Trunec

Cafeteria Sodexo – dají se prosím na tuto nabídku využít body převedené z benefitního systému Cafeteria Sodexo? Děkuji předem za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Františku, ano, na tuto nabídku body z cafeterie Sodexo využít můžete. :) Stačí, když na této stránce: https://www.slevomat.cz/benefity/sodexo své body převedete na slevomatí kredity do kategorie Volný čas. Krásný den, Míša :)

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš e‑mail podpora@slevomat.cz nebo volejte +420 222 745 354.

249 Kč
129