Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Vyvolání fotografií v rozměru, který si vyberete

4,4/5 Foto Morava Kopřivnice (mapa) 1736 zákazníků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte: Jak objednat zboží Příplatky Storno podmínky

Tereza Simbartlová

Dobrý den,

máte prosím provozovnu k vyzvednutí v Brně? A je možné si k fotografiím objednat album z e-shopu?

Děkuji Tereza Simbartlová

Foto Morava

Dobrý den, vlastní sběrnu momentálně v Brně nemáme. Doporučuji využít sítě Zásilkovna.cz, cenový rozdíl je při platbě na internetu minimální. K fotografiím si samozřejmě můžete objednat i album, e-shop nabízí možnost sloučit dodávku s objednávkou­ fotek.

Kamila

Dobrý den, a fotografie v rozměru 9 × 13 cm neni mozno na tento voucher vytisknout?

Foto Morava

Dobrý den, to v podstatě není problém. Pokud v zakázce objednáte místo formátu 10×15, 9×13, tak Vám je zhotovíme. Pouze doporučuji napsat tuto skutečnost do poznámky, ať je zřejmé, že se nejedná o omyl.

Sandra Sýkorová

Dobrý den, ráda bych využila pro doručení vyzvednutí ve sběrně FotoMorava za částku 39 Kč. Máte tuto sběrnu v Olomouci? Nikde na Vašich stránkách jsem tuto informaci nenašla. Předem moc děkuji.

Foto Morava

Dobrý den, vlastní sběrnu momentálně v Olomouci nemáme. Doporučuji využít sítě Zásilkovna.cz, cenový rozdíl je při platbě na internetu minimální.

Martina Hána

Dobrý den, lze vytisknout fotky i s bílým rámečkem? Děkuji

Foto Morava

Lze vytisknout i fotografie s bílým rámečkem. Vzhledem k tomu, že se nejedná o standartní službu, uveďte tento požadavek do poznámky.

Jana Kloudová

Dobrý den. Je možné v jedné objednávce uplatnit dva voucher, i když byly zde zakoupeny pod jiným emailem (ale stejne jméno? Jde mi o poštovné ;-) dekuji

Foto Morava

Dobrý den, neměl by to být problém.

Aleš Holiš

Děláte také matné černobílé fotografie ve formátu A3 a A2 ? Tuto informaci jsem nikde na vašich stránkách nenašel. Předem děkuji za odpověď.

Foto Morava

Dobrý den, nerozlišujeme mezi barevnou a černobílou fotografií. pokud zadáte soubor jako černobílý zpracujeme jej samozřejmě, černobíle. Dodáte li nám černobílý film, zpracujeme Vám z něj černobílé fotografie.

Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.