Víkendový pobyt v královské Kadani s polopenzí i bowlingem

26 zákazníků
už jen 44 ks
Voucher bez termínu
Ideální zázemí pro pěší výlety i cykloturistiku
Ideální zázemí pro pěší výlety i cykloturistiku
Hodina bowlingu pro dva přímo v penzionu
Hodina bowlingu pro dva přímo v penzionu
Krásné historické město v podhůří Krušných hor
Krásné historické město v podhůří Krušných hor
2 osoby • 3 dny (2 noci)

Termín

V období do 1. 9. 2019 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

 • 2× ubytování pro dva ve dvoulůžkovém pokoji
 • 2× polopenze pro oba:
  • 2× snídaně pro dva (pečivo, jogurty, džem, med, paštika, míchaná vajíčka)
  • 2× večeře (výběr ze čtyř jídel) pro dva
 • 1× 60 min. bowlingu pro dva
 • Parkování a Wi-Fi zdarma 

Strava

Polopenze

Omezení

Voucher lze využít pouze na víkendový pobyt (nástupní den v pátek).
Vhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

Vhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

 • Otevřené vouchery:  Po obdržení voucheru si zarezervujte termín pobytu na e‑mailu info@movakadan.cz nebo na tel. 478 048 100. 
 • Děti do 2,9 let mají pobyt zdarma (bez nároku na lůžko a stravu).
 • Dítě 3–14,9 let na přistýlce platí 150 Kč/noc.
 • Starší osoby hradí cenu dle platného ceníku.
 • Psi: malá plemena zdarma (do 40 cm v kohoutku).
 • 3.dospělá osoba platí částku dle platného ceníku (cenu vám sdělí na recepci hotelu).

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně nejpozději 7 dní před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s recepcí.

3 899 Kč 2 490 Kč
Voucher bez termínu
3 899 Kč 2 490 Kč

Krušné hory získaly své jméno po těch, kteří jsou krušní, že se z nich na konci dovolené musí vracet domů.

Užijte si zasloužený oddych na severu Čech! Královské město Kadaň patří k nejkrásnějším severočeským městečkům a historie tu v centru dýchá z každého koutu. Navštívit zde můžete třeba 500 let starý františkánský klášter s přilehlými vinicemi nebo působivou gotickou středověkou baštu. Přijedete sem na 3 víkendové dny v termínech až do 1. září 2019!

„Nádherný pobyt v krásném královském městě. Vřele doporučujeme všem jak pobyt, tak památky a okolí města Kadaně. Byli jsme se vším zcela spokojeni. Obrovský krásný pokoj a velmi milá a vřelá obsluha. Doporučujeme všem se sem podívat a prodloužený víkend je opravdu málo, chce si to užít více dní!“ (Barbora, srpen 2018).

Kadaň je i příjemným výchozím bodem pro výlety do Krušnohoří. Za procházku jistě stojí Rašovické skály nebo Vinařský rybník s bujnou vegetací. Oblíbenou atrakcí je i 30 km dlouhá Doupovská dráha, po které se můžete starou lokálkou svézt napříč krásnou krajinou do Podbořan. Samozřejmě také nezapomeňte na kola, v okolí Kadaně najdete spoustu parádních cyklostezek. Na vyjížďku se vydáte třeba podél řeky Ohře.

Ubytování a služby

Ubytováni budete v krásném renovovaném penzionu Mova ve velkých pokojích s širokými postelemi. K dipozici vám bude televize, internet, minibar, kuchyň, vlastní toaleta a koupelna a šatník. Samozřejmostí je bezbariérový přístup.V ceně voucheru máte i výtečnou polopenzi. Pokud budete chtít, v místní restauraci můžete i poobědvat – nahlédněte směle do jídelního lístku.V penzionu najdete i bowlingová dráhy, jedna z nich bude v rámci voucheru na hodinu jenom vaše. Penzion má ideální polohu pro procházky po okolí a poznávání zdejších krás. Navíc se nachází jen 5 minut chůze od historického centra.

A co navštívit dále?

Vydat se můžete na prohlídku povrchových uhelných dolů s obřími rypadly nebo navštivte rodinnou ekologickou farmu s chovem koz a výrobou kozího mléka a sýrů. A když vám to nebude stačit, zajeďte na nedaleký statek Špičák, kde se svezete na koních a vyzkoušíte si předení a tkaní z ovčí vlny. A pokud chcete vyrazit někam dál, tak co takhle navštívit Chomutov? Nebo Žatec provoněný chmelem. A pokud si potrpíte na horskou turistiku, tak vyrazte směrem na Klínovec i na jaře. Projít se to tu dá až na Boží dar a dál do Německa! Krušné hory nabízí stovky kilometrů turistických tras – mrkněte sem.

Dana

Byli jsme nadšeni, velký pokoj, bohatá polopenze, profi přístup

Dana

Byli jsme nadšeni, velký pokoj, bohatá polopenze, profi přístup

Penzion Mova
Sukova 1715, Kadaň, 432 01

Penzion Mova

Sukova 1715, Kadaň

Zobrazit na mapě
Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Domácí zvířata – pouze malá plemena do 40 cm v kohoutku.
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
Internet zdarma
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci vítáni

Nejlepší výlety v okolí

Zobrazit výlety na mapě

Kadaň

Kadaň

Město Město
420 m
Kadaň

Kadaň

Město Město   Vyzkoušeno rodiči   0 km

Bývalé královské město se stavbami, které jsou chráněny v Mětské památkové rezervaci. Za zmínku stojí historické Mírové náměstí s budovou radnice a Sloupem nejsvětější trojice nebo Svatá brána. Nad řekou Ohří se klene gotický hrad Kadaň. Kuriozitou je Katova ulička, která je nejužší ulicí v ČR – v nejužším místě měří 66,1 cm a v nejširším 131,5 cm.

  Lajk od maminky Barbory

Krátkou cestou od kláštera se dostanete na Nábřeží Maxipsa Fíka, kde už na vás bude čekat spousta interaktivních prvků jako stříkací či létající kola, korýtko pro lodičky nebo mlýnek pro Nadkřečka a samozřejmě Maxipes Fík s Ájou. Na nábřeží se nachází také akustický park s gongem, bubínky, hlásnými troubami a zvukovody.

Ždírecká ZOO

Ždírecká ZOO

Park Park
15 km
Ždírecká ZOO

Ždírecká ZOO

Park Park   Vyzkoušeno rodiči   15 km

Ždírecká ZOO je veřejně přístupný park v obci Ždírec – Myť u téměř zapomenutého lesního rybníčku v dubovém hájku. Najdete tu umělecky zpracované sochy ze dřeva a kovu a také několik herních a naučných prvků. Otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce a navíc zdarma.

  Lajk od maminky Barbory

Zdejší zvířata jsou jedinečná – jsou totiž dřevěná nebo kovová! Kromě zvířat jsou zde další aktivity a zábavné i vzdělávací prvky, které je potřeba vyzkoušet. Poznejte, jaké dělají lesní zvířata stopy, změřte svůj skok se zajícem nebo žábou, zahrajte si na dendrofon, projděte se po bosém chodníčku nebo vylovte ryby z rybníčku. Byli jsme zde již několikrát a naši dceru i nás to pokaždé moc bavilo.

Kadaňský hrad

Kadaňský hrad

Hrad / Zámek Hrad / Zámek
723 m
Kadaňský hrad

Kadaňský hrad

Hrad / Zámek Hrad / Zámek   1 km

V někdejším královském městě určitě navštivte gotický hrad, který byl založen samotným Přemyslem Otakarem II. Ve všední dny i o víkendu se ve určených hodinách můžete dostat do vybraných interiérů hradu. Mimo to zde najdete ještě i knihovnu, příjemnou kavárnu a galerii Josefa Lieslera, k poznávací návštěvě láká také muzeum věnované historii hradu.

Kozí farma Zásada u Kadaně

ZOO ZOO
3 km

Kozí farma Zásada u Kadaně

ZOO ZOO   3 km

Jak se žije na farmě a v čem spočívá ekologické zemědělství? To se dozvíte na kozí farmě Zásada u Kadaně. Stačí, když se s majiteli domluvíte na termínu návštěvy, a oni vám rádi ukáží, kde zvířata bydlí, jak se o ně starají a co všechno je k jejich chovu potřeba.

Klášterec nad Ohří

Klášterec nad Ohří

Hrad / Zámek Hrad / Zámek
6 km
Klášterec nad Ohří

Klášterec nad Ohří

Hrad / Zámek Hrad / Zámek   6 km

Romanticky upravený zámek stojí na ostrohu nad řekou Ohří. Je obklopen udržovaným parkem. Nedaleko se nachází kostel Nejsvětější Trojice, pod nímž byla vybudována krypta, jež je hrobkou rodu Thunů, někdejších majitelů.

Chomutov

Chomutov

Město Město
14 km
Chomutov

Chomutov

Město Město   14 km

Středem historického města je protáhlé, podloubím lemované, Náměstí 1. máje s barokním sloupem Nejsvětější Trojice. Nejcennější stavbou ve městě je raně gotický kostel sv. Kateřiny ze 13. století. K městu patří i renesanční zámek, jenž je významnou památkou celého kraje.

Žatec

Žatec

Město Město
20 km
Žatec

Žatec

Město Město   20 km

Žatec, to je město piva a chmelu. Najdete ho skoro všude. Přímo na náměstí vedle radnice roste nejmenší chmelnice na světě a o kousek dál narazíte na světově největší sklad chmelu. Mimo pivní kulturu tady najdete také druhou největší českou synagogu.

Chrám chmele a piva Žatec

Chrám chmele a piva Žatec

Muzeum Muzeum
20 km
Chrám chmele a piva Žatec

Chrám chmele a piva Žatec

Muzeum Muzeum   20 km

Multifunkční centrum s minipivovarem, restaurací, chmelovou výstavou, pivními hodinami, bludištěm z chmelových žoků a spoustou atrakcí pro děti vám zábavnou formou přiblíží tradici světoznámého chmelařského regionu na severu Čech.

Výletní železnice Doupovská dráha

Technická památka Technická památka
735 m

Výletní železnice Doupovská dráha

Technická památka Technická památka   1 km

Tato zhruba třicetikilometrová železniční trať vede z Kadaně do Podbořan s odbočkou z Vilémova do Kadaňského Rohozce. Doprava na trati je provozována příležitostně při významných dnech nebo událostech, jako je Císařský den v Kadani nebo akce na zámku v Krásném Dvoře. V červnu a o prázdninách jezdí vláček každý víkend.

Kolina

Kolina

Hora / Pohoří Hora / Pohoří
5 km
Kolina

Kolina

Hora / Pohoří Hora / Pohoří   5 km

Na vrcholu vysokém 506 m stojí tři vysoké kříže, o jejichž původu existuje řada pověstí. Z vrcholu se otevírají zajímavé pohledy po okolí – od masivu Krušných hor, hnědouhelných dolů a elektráren až po rovinaté Žatecko a členitou hornatinu Doupovského vulkánu.

Aquapark v Klášterci

Aquapark v Klášterci

Aquapark / Koupaliště Aquapark / Koupaliště
7 km
Aquapark v Klášterci

Aquapark v Klášterci

Aquapark / Koupaliště Aquapark / Koupaliště   7 km

Parádní aquapark najdete v Klášterci nad Ohří. Je zde několik bazénů, např. dětský, skokanský a plavecký bazén nebo bazén pro velké tobogány. Těšit se můžete také na proudový kanál a tři tobogány. Aquapark je otevřen od června do září.

Hasištejn

Hasištejn

Zřícenina Zřícenina
8 km
Hasištejn

Hasištejn

Zřícenina Zřícenina   8 km

Malebná zřícenina gotického hradu stojí na skalnatém ostrohu nad údolím Prunéřovského potoka nedaleko obce Místo. Dominantou hradu s oválným půdorysem je mohutná válcová věž bergfrit, která dnes slouží jako rozhledna.

Vodní nádrž Nechranice

Vodní nádrž Nechranice

Vodní plocha Vodní plocha
10 km
Vodní nádrž Nechranice

Vodní nádrž Nechranice

Vodní plocha Vodní plocha   10 km

Toto dílo je největší nádrží na řece Ohři. Jedná se o skvělou lokalitu na provozování vodních sportů, koupání a dalších forem relaxace.

Klášter sv. Anežky České

Klášter sv. Anežky České

Církevní stavba Církevní stavba
11 km
Klášter sv. Anežky České

Klášter sv. Anežky České

Církevní stavba Církevní stavba   11 km

Anežský klášter založila Anežka, sestra krále Václava I., zřejmě roku 1231 jako první klášter klarisek severně od Alp. Je považován za první gotickou stavbu v Praze a v Čechách obecně. Prohlédněte si expozici Středověké umění v Čechách a střední Evropě 1200–1550.

Zoo Chomutov

Zoo Chomutov

ZOO ZOO
14 km
Zoo Chomutov

Zoo Chomutov

ZOO ZOO   Vyzkoušeno rodiči   14 km

Chomutovský zoopark je svojí rozlohou největším v republice. K vidění jsou zde místní i exotičtější zvířata. Součástí zooparku je skanzen Stará Ves, kde lze navštívit hrázděný statek s dobovým zařízením a výstavou starých zemědělských strojů a techniky, staroslovanskou a starogermánskou chýši aj.

  Lajk od maminky Kláry

Na Zoo doporučuji rezervovat si opravdu celý den. Kromě zvířátek se v parku nachází také spousta skluzavek a dětských hřišť a děti se zde rády „zapomínají“. U vstupu dostanete plánek ZOO s časy krmení. Podle těch se většinou orientujeme. Naše holky si zkusily nakrmit už i medvědy a to je pak zážitek. Nemyslete si ale, že jim házely nějakou flákotu. Krmily je jen granulemi, ale i tak to pro ně bylo něco nezapomenutelného. Pokud s sebou máte malé děti, doporučuji využít vláček nebo Safari Expres.

Krásný Dvůr

Krásný Dvůr

Hrad / Zámek Hrad / Zámek
15 km
Krásný Dvůr

Krásný Dvůr

Hrad / Zámek Hrad / Zámek   15 km

Zámek, který za okupace využívaly nacistické úřady a chvíli sloužil také k rekreačním účelům Joachima von Ribbentropa, dnes nabízí 18 místností k prohlédnutí. Krásnou procházku nabízí park s několika pavilony i rozhlednou. Otevřeno duben až říjen.

Horní hrad (Hauenštejn)

Hrad / Zámek Hrad / Zámek
19 km

Horní hrad (Hauenštejn)

Hrad / Zámek Hrad / Zámek   19 km

Romantický středověký hrad v blízkosti Ostrova získává díky partě sympatických nadšenců postupně svou původní tvář. Hrad je obklopen rozsáhlými zahradami s arboretem a na nádvoří najdete i hřiště pro děti. Je otevřen celoročně a nabízí bohatý kulturní program.

Červený Hrádek

Červený Hrádek

Hrad / Zámek Hrad / Zámek
19 km
Červený Hrádek

Červený Hrádek

Hrad / Zámek Hrad / Zámek   19 km

Raně barokní zámek s pěkným parkem stojí nedaleko Jirkova. V rámci komentované prohlídky můžete navštívit zrcadlový sál, lovecký salónek i nejzajímavější prostory zámecké kaple a rytířského sálu, a dozvědět se, že právě tady mj. probíhala jednání předcházející neslavné Mnichovské dohodě.

Stolová hora Úhošť

Stolová hora Úhošť

Hora / Pohoří Hora / Pohoří
3 km
Stolová hora Úhošť

Stolová hora Úhošť

Hora / Pohoří Hora / Pohoří   3 km

Krajinná dominanta se strmými svahy nedaleko Kadaně. Národní přírodní rezervace. Na náhorní plošině o velikosti 80 hektarů bývalo kdysi hradiště z doby bronzové a osídlení Kelty. Je významným archeologickým nalezištěm.

Rašovické skály

Rašovické skály

Přírodní zajímavost Přírodní zajímavost
5 km
Rašovické skály

Rašovické skály

Přírodní zajímavost Přírodní zajímavost   5 km

Rašovické skály jsou součástí rozsáhlého čedičového hřebene Nedíl (637 m n. m.). Svahy a travnaté plochy jsou porostlé telomilnou vegetací, nachází se zde řada chráněných druhů rostlin.

Egrberk

Egrberk

Zřícenina Zřícenina
6 km
Egrberk

Egrberk

Zřícenina Zřícenina   6 km

Zřícenina stojí na zalesněném vrchu nedaleko Klášterce nad Ohří. Z hradu se dochovaly zříceniny obdélného vstupního paláce s průjezdem v části přízemí a drobnou arkýřovou kaplí ve 2. patře. Jsou volně přístupné.

Sfingy

Sfingy

Přírodní zajímavost Přírodní zajímavost
12 km
Sfingy

Sfingy

Přírodní zajímavost Přírodní zajímavost   12 km

Vzácný skalní útvar Sfingy leží nedaleko obce Měděnec. Sfingy vznikly procesem mrazového zvětrávání ruly a jsou přírodní chráněnou památkou. Je z nich krásný výhled na Krušné a Doupovské hory. Můžete zde navštívit podzemí a seznámit se s geologickou stavbou Krušných hor.

Bezručovo údolí

Bezručovo údolí

Údolí Údolí
15 km
Bezručovo údolí

Bezručovo údolí

Údolí Údolí   15 km

Jedno z nejkrásnějších údolí Krušných hor se táhne se kolem říčky Chomutovky nad severním okrajem města Chomutov a patří mezi vyhledávaná místa vycházek pro pěší i cykloturisty.

Historická zvonice v Neprobylicích

Historická zvonice v Neprobylicích

Drobná památka Drobná památka
17 km
Historická zvonice v Neprobylicích

Historická zvonice v Neprobylicích

Drobná památka Drobná památka   17 km

Věrná replika dřevěné zvonice, která zde stávala v 15. století, s trojicí původních zvonů Václav, Jindřich a Marie, byla postavena v r. 1896. V podezdívce zvonice jsou dva renesanční náhrobníky někdejších majitelů vsi.

Kněžská brána

Kněžská brána

Hrad / Zámek Hrad / Zámek
19 km
Kněžská brána

Kněžská brána

Hrad / Zámek Hrad / Zámek   19 km

Město Žatec bylo od poloviny 15. století opevněno mohutnými hradbami se čtyřmi předsunutými obranými věžemi. Ze čtyř městských bran se dochovaly pouze dvě – Kněžská brána a Libočanská branka.

Regionální muzeum K. A. Polánka v Žatci

Regionální muzeum K. A. Polánka v Žatci

Muzeum Muzeum
20 km
Regionální muzeum K. A. Polánka v Žatci

Regionální muzeum K. A. Polánka v Žatci

Muzeum Muzeum   20 km

Uvidíte novou interaktivní expozici Žatecký stroj času, která přiblíží historii i zajímavosti města. Vaše ratolesti zaujme úvod expozice v podobě hry v tabletu.

Zobrazit více výletů ()

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
O podniku
Penzion Mova
Krušné hory, Západní Čechy
Sukova 1715, Kadaň, 432 01
Více o podniku