Den plný jídla: celodenní vstup na Beko Fresh Festival v Pardubicích pro 2

80 zákazníků
Zdeněk Pohlreich, Roman Vaněk i Lukáš Hejlík
Zdeněk Pohlreich, Roman Vaněk i Lukáš Hejlík
Workshopy, cooking show i zábava pro děti
Workshopy, cooking show i zábava pro děti
Restaurace, minipivovary, vinařství, pražírny kávy
Restaurace, minipivovary, vinařství, pražírny kávy
Varianty (1)

Termín

15. 6. 10:00 – 16. 6. 2019 17:00

V ceně

Pro 2 osoby

 • Jednodenní vstup na Beko Fresh Festival v Pardubicích v areálu dostihového závodiště pro 2 osoby 
 • 10% sleva na nákup spotřebičů na e‑beko.cz
 • Kdy: akce se koná 15. 6. a 16. 6. 2019, areál je otevřen od 10 hodin (vstup platí na jeden den dle vašeho výběru)
 • Kde: areál dostihového závodiště 

Omezení

Nabídku je možné uhradit pouze platební kartou online. Voucher není možné využít jako vstupenku pro 1 osobu na oba dny festivalu, platí výhradně pro 2 osoby na 1 den.

 • Voucher slouží jako vstupenka, u vstupu předložte jeho kód.
 • Psi a jiná zvířata mohou do areálu pouze na vodítku a s náhubkem. Je zakázáno jejich volné pobíhání po areálu. 
 • Děti do 140 cm mají vstup zdarma.
 • Na festivalu bude postaráno o zábavu dětí od kojenců až po školáky (všechny akce zdarma).
  • MonPeri Baby zóna pro kojence a batolata: zázemí pro kojení, krmení, přebalení a odpočinek. Zdarma budou k vyzkoušení plenky i ubrousky MonPeri. Jako zpestření je přichystaný závod batolat v lezení.
  • Pro starší děti program na Haribo Mini Workshop stage: děti se během workshopů stanou malými šéfkuchaři, naučí se připravit svačinku, užijí si hodně legrace, odnesou spoustu zážitků a spolu s tím i něco dobrého. Jednotlivé workshopy povedou profesionální kuchaři i kuchařské celebrity, několikrát za den vaše děti pobaví i kouzelník Pan Kravata.
  • Raiffeisenbank mobilní Dětský koutek: tady si můžete chvilku vydechnout a nasát tu pravou atmosféru food festivalu. Chybět nebudou oblíbené dětské atrakce, vybrané delikatesy a zázemí, které festival zpříjemní dětem i rodičům.

Voucher zakoupený na termín není možné stornovat ani refundovat.

200 Kč 159 Kč
200 Kč 159 Kč

Doporučení pro Pardubáky: 14. 6. už večer moc nejezte a 15. 6. hurá na Beko Fresh Festival!

Zakroužkujte si v diáři 15. a 16. červen a nechte si na tento termín dostatek místa v břiše. Pardubice se stanou středobodem všech gurmánů a gurmetů – na dostihovém závodišti se totiž koná Beko Fresh Festival, který se točí kolem jídla, pití a gastronomických novinek. Tak hurá za kulinářskými zážitky! Voucher platí jako vstupenka pro 2 osoby na jeden z festivalových dní

Jídlo, víno, pivo i káva

A co vše vás tu čeká? Program je opravdu pestrý. Představí se 20 restaurací z celé ČR, 15 pivovarů, 10 vinařství a 4 pražírny kávy. Ochutnejte jejich speciality – burgery, asijskou a mexickou kuchyni, trendy poke bowl a avokádové speciality, ryby z Třeboně, sladké i chilli delikatesy nebo třeba hmyz. 

Kromě toho se těšte na inspirativní cooking show a workshopy třeba se Zdeňkem Pohlreichem, Romanem Vaňkem, Lukášem Hejlíkem nebo Agátou Prachařovou, školu kávy i řízené degustace vína. 

pivní zóně se za doprovodu živé kapely prezentují minipivovary a delikatesy snoubící se s pivem, v barové zóně si uděláte pohodlí na plážovém lehátku a s drinkem v ruce si vychutnáte set chilloutového DJe, úžasná vůně vás dovede do coffee zóny a cinkot sklenek do vinařské zóny.  

Zábava pro nejmenší

A doma nenechávejte ani děti. Ty nejmenší čeká MonPeri Baby zóna a soutěž v batolezení, ty starší se mohou samy zúčastnit workshopů a zkusit připravit třeba sváču do školy nebo nazdobit cupcake. Nebudou chybět ani atrakce, hračky a relaxační zóny, kde si oddychnou i zmožení rodiče. A určitě přijde i kouzelník!

Dobré vědět: Festival se snaží maximálně omezit používání plastů, takže jídlo a pití se bude podávat v ekonádobí a k dispozici budou oplachovače sklenic. Máte svůj oblíbený příbor nebo půllitr? Klidně si ho přineste a pomozte akci udělat o něco ekologičtější. 

Beko Fresh Festival
Pražská 607, Pardubice, 530 02

Beko Fresh Festival

Pražská 607, Pardubice

Zobrazit na mapě
Dnes zavřeno
Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce
Kalkulace ceny
O podniku
Beko Fresh Festival
Pražská 607, Pardubice, 530 02
Více o podniku