Noc v dětenickém hotelu Rustikal: středověký program, hostina i košt piva

Večerní program: šermíři, ohňová show i tanečnice
Večerní program: šermíři, ohňová show i tanečnice
Polopenze včetně pořádné středověké večeře
Polopenze včetně pořádné středověké večeře
Prohlídka pivovaru, barokního zámku i parku
Prohlídka pivovaru, barokního zámku i parku
1 osoba • 2 dny (1 noc)

Termín

V období do 30. 12. 2019 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně balíčku

 • 1× ubytování v hotelu Rustikal na 1 noc 
 • 1× sklenka bublinek na uvítanou
 • 1× rozšířená kontinentální snídaně (pečivo, máslo, marmeláda, sýr, šunka, káva, čaj, studený nápoj)
 • 1× vstup na středověký večerní program s fakírem, ohňovou show, souboji, šermíři, tanečnicemi a živou hudbou 
 • 1× pořádná tříchodová večeře (domácí nakládaný hermelín, kuřecí stehenní jemné masíčko, pečená brambora, grilovaná kukuřice, 2 druhy omáček, malý pecen chleba, domácí zámecký koláč)
 • 1× 30minutová prohlídka dětenického pivovaru s ochutnávkou piva 
 • 1× prohlídka parku a dětenického zámku s barokními a renesančními malbami
 • parkování přímo v resortu
 • Wi-Fi připojení 

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazení pokoje 2 osobami, tj. při zakoupení 2 voucherů. Nástup na pobyt je možný pouze ve dnech pondělí, úterý, středa, čtvrtek nebo neděle. Pobyt není možný v termínech 30. 4., 7. 5., 4. 7. a 27. 10. 2019.

 • Rezervace: Termín je nutné zamluvit dostatečně předem na e‑mailu poukaz@detenice.cz (do e‑mailu napište požadovaný termín a kódy voucherů), popřípadě na telefonních kontaktech 727 819 134, 493 504 210 či 601 561 663 (v pracovních dnech od 9:00 do 17:00 hodin).
 • Vzhledem k velkému zájmu doporučujeme rezervaci vybraného termínu v co největším předstihu.
 • Dítě do 2,9 let má ubytování zdarma bez nároku na vlastní lůžko a služby. Dětskou postýlku vám po předchozí domluvě půjčí zdarma.
 • Přistýlka pro dítě starší 3 let a další dospělou osobu stojí 500 Kč / noc se snídaní.
 • Domácí zvíře můžete vzít pouze po předchozí domluvě za 200 Kč/noc.
 • Parkování v resortu je pro ubytované hosty zdarma.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně nejpozději 14 dní před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s recepcí.

1 980 Kč 1 099 Kč
Voucher bez termínu
1 980 Kč 1 099 Kč

Říká se, že ve středověku řinčely meče ostošest. Ve skutečnosti to byly příbory. Nikdo si totiž nenechal ujít poctivou hostinu.

Kejklíři pilují kejkle, tanečnice šněrují sukně, sládek koštuje pěnivé dílo, mistr kuchařského cechu posledními špetkami dolaďuje krmi a do pece sází chléb. V Dětenicích se vše chystá na váš příjezd a vy můžete vzít jed na to, že vás čeká úžasná podívaná a ještě lepší hostina.

Nocleh v rustikálním pokoji

Přeneste se na 1 noc do středověku a zažijte dobovou atmosférou i divokou středověkou zábavu. A nebojte, protože jste vzácná návštěva, nečeká vás spaní na slamníku. Ubytujete se v komfortním pokoji hotelu Rustikal. Je vybavený masivním nábytkem, TV a vlastním sociálním zařízením.

A protože ve dvou se to lépe táhne, kupte rovnou 2 voucheryplatí až do 30. 12. 2019, takže je můžete také někomu darovat. Uděláte jimi velkou radost a obdarovaní si sami vyberou termín, který se jim hodí.

„Super zážitek. Perfektně vymyšlený program na celý den. Jídlo výborné. Bufetová forma snídaní à la středověk zajímavá.“ Anežka, 4/2019

Stoly plné jídla a stylová zábava

Ve vyhlášené krčmě okusíte nefalšovanou středověkou hostinu. Stoly se budou prohýbat pod sýrovými, masovými i zeleninovými dobrotami, ke kterým dostanete pecen chleba. A čím svlažit hrdlo? Houkněte na obsluhu, ať vám na stůl šoupne žejdlík kvasnicového piva nebo džbán vína. Jste přece ve středověku!A protože ve středověku to uměli pořádně rozjet, čeká vás večerní program – divoký rej nebojácných šermířů a fakírů, na něž zůstanete hledět s otevřenými ústy, i ladných tanečnic, které se vrtí do rytmu hudby. Jen pozor, čas od času sem vtrhnou i drzí žebráci, upalují se čarodějnice a řežou jazyky!

„Naprosto úžasné prostředí. Fantastický personál. Mysleli jsme si, že jejich mluva bude drsnější, ale v pohodě. Moc jsme se nasmáli. Prohlídka zámku moc pěkná. Večerní vystoupení při vynikající večeři – další bomba. Z celého resortu jsme velmi nadšení. Klobouk dolů před majitelem a velké díky za záchranu krásného zámku,“ chválí Eva (srpen 2018).

Dobré vědět: Program skutečně imituje středověké prostředí, připravte se na poněkud drsnou staročeskou mluvu.

Historie, pivo i klidný park

V rámci zážitkového programu se podíváte také do dětenického pivovaru a ochutnáte, jaké se tu vaří pivo. Prohlédnete si dětenický zámek s barokními a renesančními malbami, loveckou sbírkou i krásnou sbírkou zbraní. A nevynechte ani procházku v místním klidném parku.

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned
Jitka

Bylo to naprosto perfektní!!! Personál opravdu dobový, včetně mluvy. Večerní program v Krčmě byl super. Tanečnice, souboj rytířů, ohnivá show, setkání s krajtou a jiné…Nejvíc nám ale zůstane v paměti to, že si nás vybrali do svého vystoupení. Prostě jsme si to opravdu moc užili a určitě se sem zase brzy vrátíme 😀

Jitka

Bylo to naprosto perfektní!!! Personál opravdu dobový, včetně mluvy. Večerní program v Krčmě byl super. Tanečnice, souboj rytířů, ohnivá show, setkání s krajtou a jiné…Nejvíc nám ale zůstane v paměti to, že si nás vybrali do svého vystoupení. Prostě jsme si to opravdu moc užili a určitě se sem zase brzy vrátíme 😀

Aneta

Velice příjemný personál, opravdu jsem si připadala jak ve středověku, všem doporučuji

Jakub

Pecka, neuvěřitelný zážitek v krásném prostředí ;) Jídlo a pivo skvělé!!!

Zámecký resort Dětenice
Dětenice 1, Dětenice, 507 24

Hotel Rustikal Dětenice

Dětenice 1, Dětenice

Zobrazit na mapě
Check in od 14:00 – Check out do 11:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 200 Kč/noc

Tipy, co dělat v okolí

Všechny tipy (45) Zobrazit tipy na mapě

Tipy, co dělat v okolí

Zobrazit tipy na mapě

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

17 Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce
Kalkulace ceny
O podniku
Zámecký resort Dětenice
Střední Čechy
Dětenice 1, Dětenice, 507 24
Více o podniku