Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Buďte elegánem: pánský střih včetně mytí a sušení v dejvickém salónu

4,8 / 5 Tout va bien Hair Studio Praha - Dejvice (mapa) 19 zákazníků 11 zbývá

Nenechte si ujít nové nabídky podniku Tout va bien Hair Studio

Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla.

Upozornit na nové nabídky

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Přehled nabídky

pani byla rychla a zaroven velmi pecliva. Lak se mi neporusil, ani kdyz jsem pracovala na zahrade.

Kateřina
Varianty (1)

Termín

Platnost do 30. 6. 2019.

V ceně

  • Mytí
  • Střih
  • Sušení
  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Termín si rezervujte alespoň 24 hodin předem na tel. 731 180 397. Při příchodu předložte kód voucheru. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na e-mailu podpora@slevomat.cz či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

309 Kč
309 Kč
Ukončeno

Čas na dokonalý vlas!

Pánové, hoďte se do gala a předveďte se s novým účesem. V salónu Tout va bien Hair Studio si vás vezmou do parády. Co totiž znamená název studia? „Vše v pořádku.“ A přesně s tímhle pocitem budete odcházet. Precizně vás tu ostříhají jak si budete přát, hlavu vám umyjí a vysuší. Vyrazit sem můžete kterýkoliv den (kromě pondělí) od 10:30 do 20:00 (v neděli do 17:00). A jak se sem dostanete? Autobusová zastávka Radnice Praha 6 je doslova pár kroků. Tak střihejte na střih!