Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Hodina zábavy na trampolínách a nafukovacích atrakcích v JumpParku Zličín

4,8 / 5 JumpPark Praha - Zličín (mapa) 363 prodejů

Přehled nabídky

Poukaz jsem dávala vnoučatům, těm se líbilo i rodiče byli spokojení, kteří také vyzkoušeli atrakce.…

Marcelafriedelova
Trampolíny, bigairbag, slackline i obří koule
Platí i na interaktivní stěnu
Neskákající doprovod má vstup zdarma
Varianty (1)

Termín

Platnost do 31. 5. 2019.

V ceně

Hodina v JumpParku Zličín pro 1 osobu (děti i dospělí)

 • platí ve všední dny
 • platí pro celý areál, tedy na trampolíny i veškeré nafukovací atrakce a interactive wall 

Omezení

Voucher je možné využít pouze ve všední dny – pondělí až pátek (neplatí o víkendu a svátcích). Skákat mohou dospělí a děti vyšší 110 cm, váhový limit je 130 kg. Děti do 15 let mohou dorazit jen v doprovodu dospělé osoby.

 • Rezervace: předem přes rezervační formulář.
 • Instrukce: Na místo se dostavte s 20minutovým předstihem, ať máte dost času na převlečení a instruktáž. Bez instruktáže nemůžete vstoupit na skákací plochu.
 • Vstup na hřiště je možný vždy v celou hodinu. 
 • Oblečení: Na sebe si vezměte pohodlné sportovní oblečení (tepláky, šortky, tričko), džíny a košile jsou zakázané. Vyhněte se ostrým předmětům, cvočkům, sponám na opascích a šperkům. Doporučujeme sundat brýle, případně použít kontaktní čočky. 
 • Skáče se naboso nebo v protiskluzových ponožkách. 
 • V aréně je možné využít šatny se skříňkami, k dispozici je i sprcha. Ručník je možné zapůjčit za poplatek na recepci, oproti záloze vám také půjčí zámek na skříňku.
 • JumpPark je 500 m od metra Zličín. Parkovat můžete přímo v areálu, případně využijte parkování v OC Metropole Zličín. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 4 let.
 • Zaskákat si mohou děti vyšší 110 cm.
 • Děti pod 110 cm mohou JumpPark navštívit každou první skákací hodinu v neděli od 10:00 do 11:00 (vyhrazeno pouze pro rodiny s dětmi do 140 cm) – na toto víkendové skákání se ale voucher nevztahuje.
 • Děti do 15 let mohou dorazit jen v doprovodu dospělého.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

259 Kč 149 Kč
259 Kč 149 Kč
Ukončeno
Trampolíny, bigairbag, slackline i obří koule
Platí i na interaktivní stěnu
Neskákající doprovod má vstup zdarma

Ze Zličína vzkazují: „Stavte se na skok!“ Ale u jednoho asi nezůstane.

Poskočte si radostí, skočte si do JumpParku na Zličíně a zpestřete si všední dny nevšední zábavou. Voucher tu vyměníte za vstupenku na hodinové divočení na trampolínách a veškerých nafukovacích atrakcích, to vše ve dvou halách s kapacitou 60 osob.

Neváhejte a nakupujte: Za tuhle skvělou cenu koupíte vouchery pouze dnes. Platí pak až do konce května, tak ať vám nabídka neuskočí!

Novinka v JumpParku v ceně voucheru! Kolem trampolín se pořád něco děje, a tak přibývají i nové atrakce. Tou nejnovější je na Zličíně interaktivní lezecká stěna, na které si zahrajete některou z 5 her. Chytejte netopýry nebo třeba zachraňte Zemi před asteroidy!

Otestováno mama blogerkou

Blogerka I Love Cake se sedmiletým synem začali svou návštěvu u lezecké stěny: „Nejprve jsme šli na již zmíněnou interaktivní lezeckou stěnu. Na té si můžete zvolit různé druhy her, trasy, po kterých lezete, chytáte netopýry, počítá se vám čas nebo se naopak vyhýbáte laseru.“

Celou recenzi a fotky z akce najdete v našem magazínu

Trampolíny jsou klasika, která vás hodí do pohody, rozesměje, ale taky vám dá pěkně do těla. Pokrytá je jimi celá jedna obrovská místnost, ale tím to zdaleka nekončí. Druhá část JumpParku je plná nafukovacích atrakcí, které možná znáte z ulítlých TV show, při kterých si vždycky říkáte, jak by to nejspíš šlo vám. No tak směle do toho!

Blogerka dodává: Bounceball, za mě jedna z nejlepších atrakcí v Aréně. Pokud jste někdy sledovali Drtivou porážku, jsou to takové ty nafouklé balony, po kterých musíte přeskákat jako po kamenech řeku. Naštěstí tady nejsou mokré a klouzavé a padáte na měkké nafouklé žíněnky. A věřte, že padáte :-D“

Zkuste i BigAirBag, který vám nasimuluje létání. Odraz vás vyhodí do vzduchu a před měkkým dopadem budete mít dost času vystřihnout nějaký akrobatický trik. Na SlackLine si zahrajte na provazolezce a pak vezměte molitanové palice a vyzvěte soka na Battle Beam na kladině, kde je těžké udržet rovnováhu i smích. Dopady jsou ve všech případech opravdu příjemné – přímo do jámy plné pěnových kousků.

Až budete potřebovat oddych, je vám k dispozici bar, ze kterého je vidět jak na trampolíny, tak na nafukovací atrakce. Své děti, které třeba ještě nebudou mít dost, budete mít pořád na očích.