Báječný týden na Omišské riviéře v Chorvatsku: doprava a 7 nocí v apartmánu

4,5/5 CK Dezka Apartmány Kenendy, Apartmány Leon - Chorvatsko

Přehled nabídky

119 zákazníků

Destinace

Apartmány Kenendy Apartmány Kenendy Apartmány Leon Apartmány Leon

Skvělé!! Kromě super nízké ceny: krásné klidné místo, delegát a paní domácí, kteří o nás se zájmem…

Veronika
Klidná lokalita nad centrem
Na výběr ze 2 druhů apartmánů dle vašeho přání
Vynikající hodnocení zákazníků z minulého roku
Klidná lokalita nad centrem
Na výběr ze 2 druhů apartmánů dle vašeho přání
Vynikající hodnocení zákazníků z minulého roku

Víte, že je v Chorvatsku na 300 vinařských regionů? Všechny je asi prozkoumat nestihnete, ale vůbec to nevadí. I tak bude tahle dovolená u moře prostě legendární.

Vinárny, restaurace, krásná příroda, slunce, moře. Co víc by si člověk mohl přát? Možná jen dobré ubytování a dopravu za tou krásou. A právě to vám CK Dezka zajistí. Vyberte jeden z 6 termínů od května do září, naskočte do autobusu a nechte se zavézt do Mimic – malebného letoviska na Omišské riviéře v Chorvatsku. 

Apartmány

V ceně máte autobusovou dopravu a 7 nocí v příjemném apartmánu. Vybrat si můžete z apartmánů KennedyLeon (záleží na dostupnosti). Obě budovy leží v klidném svahu nad centrem městečka a nad plážemi, ke kterým sejdete po kamenných schůdkách. Krásné pláže, kolem kterých se táhnou dlouhé borovicové háje, jsou oblázkové s drobnými kamínky. A protože se pyšní pozvolným vstupem do vody, můžete sem bez obav vzít i děti.

Příjemné ubytování

Připraven pro vás bude apartmán s vybavenou kuchyňkou: v té najdete vařič, lednici, nádobí i kuchyňské potřeby. Samozřejmostí je vlastní koupelna. Z balkónu se budete kochat parádním výhledem na moře, a protože už máte úklid i povlečení v ceně, nemusíte se vůbec o nic starat. A aby to byla ještě větší pohoda, můžete využívat také zahradu s grilem.

Wi-Fi se tu připojíte zdarma, a tak zážitky klidně sdílejte s kamarády online. Cestovní kancelář pro vás může zařídit ubytování v apartmánu pro 2–6 osob (5. a 6. osoba na přistýlce), takže je jen na vás, zda si tu užijete romantickou dovolenou, nebo pobyt s celou rodinou

A kam na výlet?

Příjemné rybářské městečko je plné kaváren, restaurací, jsou tu samozřejmě i obchody a pošta. Pravidelnou linkou se z něj dostanete jak do Omiše (12 km), tak do vyhlášeného města Makarska (20 km). A co takhle nějaký z fakultativních výletů, které pro vás cestovní kancelář nachystala?

Program zájezdu

  • 1. den: Odjezd z České republiky v odpoledních hodinách, noční transfer do Chorvatska s pravidelnými zastávkami na vybavených odpočívadlech
  • 2. den: Ráno příjezd na Omišskou riviéru, kolem poledne ubytování v apartmánech a volný program 
  • 3. až 8. den: Individuální program s možností celé řady výletů autobusem, minibusem nebo lodí, CK doporučuje zkusit rafting na řece Cetina, výlet do Splitu nebo lodní výlet s grilováním na ostrově Brač
  • 9. den: Ráno odhlášení z ubytování, v odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR
  • 10. den: V ranních hodinách příjezd do Prahy