Dotekem k úlevě a usměvavé tváři: Výběr z masáží v centru Avasa

2 zákazníci
už jen 48 ks
Online rezervace
Varianty (1)

V ceně

  • Masážní rituál horkými mušlemi
  • Délka masáže: 120 minut 
  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Termín masáže si objednejte alespoň 24 hod. předem na tel. 734 384 673 nebo na info@avasa.cz a při rezervaci nahlaste kód voucheru. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na e-mailu podpora@slevomat.cz či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

2 100 Kč 1 399 Kč
Online rezervace
2 100 Kč 1 399 Kč

„Och… Ách… Uuuu, ještě!“ Co že to je za citoslovce? Vášnivou noc za nimi nečekejte, i kvalitní masáž z vás vymámí zvuky plné blaha.

Že lidský dotek má kouzelnou moc, to ví snad každá pohádková postava – kde jen by bez polibku byly Sněhurka s Růženkou! V Centru Avasa vás sice polibky nečekají, ale nebojte – díky vybrané hodinové masáži nebo rituálním balíčkům si zde i vy vychutnáte svoji soukromou pohádku.

Avasa je centrum s alternativním přístupem ke zdraví člověka. Přináší nový, rozšířený pohled na problematiku zdraví a komplexní péči. Základem kvality služeb centra je spolupráce s terapeuty, kteří se svému oboru věnují již řadu let a jejichž terapie se navzájem doplňují a podporují.

A protože každý člověk je originál, individuální potřeby klienta jsou zde na prvním místě. Procedury a terapie jsou zaměřeny na odstranění příčiny obtíží, nejenom příznaků.

Vyberte si svou cestu k úsměvu

  • Antistresová ayurvédská masáž hlavy

  • Masážní rituál s esenciálními oleji a minerálními kameny

  • Regenerační balíček Blíž sám k sobě

  • Masážní rituál horkými mušlemi

Terezas87

Příjemná procedura, dokázala bych tam sedět ještědalsi 2 hodiny minimálně

Terezas87

Příjemná procedura, dokázala bych tam sedět ještědalsi 2 hodiny minimálně

Anonym

Parádní relax

Ivahruba

všechno

Centrum AVASA
Křižíkova 19, Praha - Karlín, 186 00, Kousek od metra Florenc

Centrum AVASA

Křižíkova 19, Praha - Karlín, Kousek od metra Florenc

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 9:00–12:00 13:00–19:00
Vybavení a služby
Internet zdarma
Bereme karty
Jak uplatnit
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce
Kalkulace ceny
O podniku
Centrum AVASA
Křižíkova 19, Praha - Karlín, 186 00, Kousek od metra Florenc
Více o podniku