Podpořte ohrožené děti z center Klokánek: dámská a pánská trička i termoska

Varianta: Podívejte se na dalších 5 variant
Dámské triko s krátkým rukávem – Bílá
14 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Dámské triko s krátkým rukávem

  • Materiál: 100% bavlna ring-spun, 150g/m2
  • Doporučená údržba: Triko perte v pračce na jemný program na 40 °C, potištěný textil je před prvním nošením dobré vyprat. V případě digitálního tisku vzniká v důsledku předtiskové přípravy na potištěné straně tvrdší vrstva, která však po prvním vyprání zmizí. Nedoporučujeme sušit v sušičce. Potištěný textil žehlit pouze po rubu!
  • Velikost si ověřte v přiložené velikostní tabulce.

Doručení:

Osobní odběr Zásilkovna (1553 poboček)
70 Kč (10 prac. dní)

Geis
100 Kč (10 prac. dní)

Doručuje obchod:

prodej@fod.cz
www.klokart.cz
prodej@fod.cz
+420 733 574 470

Dostupné varianty:

Velikosti od XS až po XL
Velikosti od XS až po XL
Stylový potisk navržený Rudolfem Havlíkem
Stylový potisk navržený Rudolfem Havlíkem
Trička ze 100% bavlny
Trička ze 100% bavlny

Dvojnásobná radost? Pořídit si krásné tričko a přitom pomáhat dětem.

Koupí dámského či pánského bavlněného trička nebo termosky s motivy navrženými Rudolfem Havlíkem přispějete na centrum Klokánek a pomůžete tak dětem, které neměly v životě štěstí.

Dětská centra, která spravuje Fond ohrožených dětí, můžete podpořit i koupí designových věcí od sester Geislerových nebo deštníku či batůžku od KlokArtPřispět ale můžete i „jen tak“ z dobrého srdce.

Kolibříci od Rudolfa Havlíka

Spisovatel, scénárista, režisér a vášnivý cestovatel Rudolf Havlík navrhl nový motiv pro projekt KlokArt, aby pomohl sehnat peníze pro ohrožené děti. Dobrý den, kolibříci, zpěv, pohoda… to vše najdete v motivu od Rudolfa Havlíka. „Motiv kolibříků se mi zalíbil již dávno a tím, že přišlo léto a každé ráno mě budí jakýsi ťuhýk, který mě dovádí k šílenství až vstanu z postele, dojde mi, že je to moc kouzelné a poslouchám jeho zpívání u snídaně. A dobrý den je prostě dobrý den. Může být dobrý, protože je krásný, protože někoho potkáte, nebo také někomu dobrý den jen tak uděláte,“ prozradil o motivu Rudolf Havlík.

Klokánek: projekt, který dětem vrací světlo do života

Cílem projektu Klokánek je na­bídnout dětem přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena náhradní rodinná péče. V České republice je v provozu 15 klokaních zařízení s 322 místy. Pro­jekt je částečně financován státem, 30 % rozpočtu je však třeba zajistit svépomocí. A právě proto je tu projekt KlokArt.

Přečtěte si o veřejné sbírce víc

Adresa pro případné vrácení zboží:

Fond ohrožených dětí (KLOKART), Na Poříčí 1038/6, 100 00 Praha 1

Obchodní podmínky prodejce

Další informace

Upozornění

Není vhodné pro děti do 3 let.