Nožky jako ze škatulky: mokrá pedikúra v centru Brna

62 zákazníků
Online rezervace
Varianty (1)

V ceně

 • Koupel nohou
 • Odstranění otlaků a zrohovatělé kůže
 • Úprava nehtů a ošetření okolí
 • Vmasírování krému

Doba ošetření: cca 90 min. (dle stavu nohou) 

Omezení

Pedikúra se provádí pouze na zdravých chodidlech bez onemocnění kůže, otevřených ran, bradavic, plísní a zánětlivých procesů.

 • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
 • Otevřené vouchery: Termín si domluvte předem na tel. 720 532 740 a nahlaste kód voucheru. 

V salonu vám rádi provedou i lakování nehtů nebo další služby (viz ceník). Objednejte si je při rezervaci.

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na e-mailu podpora@slevomat.cz či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

 • Otevřené rány
 • Bradavice
 • Plíseň
 • Zánětlivé procesy
 • PEDIKÚRA SE PROVÁDÍ POUZE NA ZDRAVÝCH CHODIDLECH (v salonu nebude brán zřetel na onemocnění a nohy s nemocí kůže nebudou ošetřeny, bez nároky na nový termín)
450 Kč 299 Kč
Můžete zakoupit max. 2 vouchery na osobu.
Online rezervace
450 Kč 299 Kč

Piští vaše papuče strachy, když si je chcete obout? Možná to znamená, že jste trochu zapomněli na pravidelnou pedikúru.

Chodidlům často nevěnujeme velkou pozornost, i když jsou denní chůzí, často navíc v nevhodné obuvi, velmi namáhaná. Mokrá pedikúra v salonu Galapa, který najdete v centru Brna naproti klubu Caribic, vašim nohám prospěje tak, že jim hned bude zase do skoku.

Martina vám nožky naloží do vodní lázně,  ošetří vám nehty a nehtové kůžičky a odstraní ztvrdlou kůži z pat i chodidel. To bude pohoda! 

Janka

Asi najlepšia pani pedikérka, akú som v Brne zažila. Stará sa nielen o kožu, ale aj o nechty na nohách. Strávila som u nej skutočne 90 minút, počas ktorých celý čas pracovala.

Janka

Asi najlepšia pani pedikérka, akú som v Brne zažila. Stará sa nielen o kožu, ale aj o nechty na nohách. Strávila som u nej skutočne 90 minút, počas ktorých celý čas pracovala.

Salon Galapa
Běhounská 22, Brno - Střed, 602 00, Pasáž TYPOS

Salon Galapa

Běhounská 22, Brno - Střed, Pasáž TYPOS

Zobrazit na mapě
Dnes zavřeno
Vybavení a služby
Internet zdarma
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!
Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

1 Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce
Kalkulace ceny
O podniku
Salon Galapa
Běhounská 22, Brno - Střed, 602 00, Pasáž TYPOS
Více o podniku