Ručně vyráběné stříbrné prsteny s přírodními kameny

Varianta: Podívejte se na dalších 18 variant
Stříbrný prsten s přírodním lapis lazuli – Modrá
23 zákazníků
do konce
Nakupte nad 1 000 Kč z Autorské šperky a využijte dopravu zdarma!

V ceně varianty:

Stříbrný puncovaný prsten o ryzosti 925/1000 s přírodním lapis lazuli

  • Velikost: 57 
  • Váha: 2 g
  • Ryzost: 925/1000

Všechny šperky v akci jsou vyráběny ručně a každý kámen je přírodní a unikátní. To znamená, že pokud si například objednáte 2 kusy stejného prstenu, každý kámen bude trochu jiný. Také to znamená, že neobdržíte totožný kámen, který je na fotografii, avšak velmi podobný. 

Doručení:

Osobní odběr Zásilkovna (1530 poboček)
29 Kč (3 prac. dny)

DPD
39 Kč (3 prac. dny)

Česká pošta
69 Kč (3 prac. dny)

PPL
79 Kč (3 prac. dny)

Doručuje obchod:

Dostupné varianty:

Řada druhů kamenů je člověku na obtíž – třeba takový, o nějž zakopne na cestě, nebo ten ledvinový. Pak jsou ale kameny, které tvoří krásnou ozdobu, a navíc mohou oplývat i léčivou energií.

Takový vzácný kámen se ale nehodí nosit jen tak po kapsách, daleko lepší je mít ho stále na očích – třeba tak, že ho necháte vsadit do prstenu. Právě jako v nabídce, kterou vám přináší e-shop AutorskeSperky, kde najdete výběr ručně vyráběných prstenů z puncovaného stříbra (925/1000) s přírodním kamenem.

Každý kámen je svým vzhledem unikátní, takže žádné dva prsteny nebudou zcela stejné. Pokud v nabídce nenajdete svého favorita ve vaší velikosti, podívejte se na celou nabídku e-shopu, kde se nacházejí stovky šperků. Každý týden se zde objevují desítky nových krásných přírůstků. Jako poslední záchrana je možné si na přaní nechat vyrobit šperk dle vašich představ, včetně toho, jaký přírodní kámen ve šperku preferujete (na tyto varianty se však voucher nevztahuje).

Ručně vyrobený šperk z drahého ušlechtilého kovu, jako je stříbro, ve kterém je odborně zasazen přírodní kámen, má svoji duši a skrývá se za ním mnoho hodin precizní umělecké práce. Přírodní kameny mají vedle krásného vzhledu také léčivou energii a každý přírodní kámen je důležitý pro určité astrologické znamení

Pokud si nejste jistí, jakou velikost prstenu zvolit zde je k dispozici návod. 

Jako bonus obdržíte na váš e-mail slevový kód pro uplatnění 15% slevy na celý sortiment šperků na e-shopu AutorskeSperky při vašem příštím nákupu. Sleva platí na celou vaší příští objednávku v jakékoliv výši.

Můžete si rovnou poskládat celou sadu šperků v tomto stylu, mrkněte i na ostatní akce od Autorských šperků zde.

Fotogalerie všech prstenů

Adresa pro případné vrácení zboží:

Petr Kovanda, V Paloukách 812, 285 22 Zruč nad Sázavou

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny

Hodnocení podniku

Ivankabockova

Nádherný prstýnek i měsíční kámen-jen je trošku těsnější (prstýnek s opálem stejné velikosti je oproti němu trošku volnější).

Jmkali

Prstynek ze Zruci po Praglu frci..😁

Jana

Kamínek je úžasný…