Vlakem na orchideje v Drážďanech, prohlídka města nebo kamélie v Pillnitzu

75 zákazníků
Vouchery pro děti i dospělé
Vouchery pro děti i dospělé
Uvidíte výstavu orchidejí i velikonoční trhy
Uvidíte výstavu orchidejí i velikonoční trhy
Prohlídka Drážďan nebo kamélie na zámku Pillnitz
Prohlídka Drážďan nebo kamélie na zámku Pillnitz
1 osoba • 1 den (0 nocí)

Termín

V období 28. 3. – 30. 3. 2019, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • doprava vlakem z Prahy do Drážďan a zpět
  • doprava tramvají v Drážďanech dle programu
  • prohlídka města
  • průvodcovské služby 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Holešovice - 07:00
  • Praha - Podbaba - 07:03
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:43
  • Lovosice - 08:00
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 08:17
  • Děčín - hlavní nádraží - 08:41

Omezení

Uplatněte voucher do 27. 3. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e‑mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, jména účastníků a u zlevněných voucherů věk, nástupní místo, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy směřujte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 6 let zdarma
  • Děti a mládež do 18 let a studenti do 26 let mají zlevněný voucher
  • Vstupné na výstavu orchidejí (vybírá průvodce v hotovosti):
    • 200 Kč / dospělá osoba
    • 180 Kč / student do 18 let, držitel VŠ průkazů a důchodce nad 65 let
    • 80 Kč / dítě do 14 let
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč – hradí se průvodci při odjezdu)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.
Vyberte ze 3 termínů
Můžete zakoupit max. 6 voucherů na osobu.
649 Kč 329 Kč

Termín

V období 28. 3. – 29. 3. 2019, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • doprava vlakem z Prahy do Pirny a z Drážďan do Prahy
  • doprava místním autobusem z Pirny do Pillnitz
  • lodní přívoz v Pillnitz
  • jízdné tramvají z Kleinzschachwitz do Drážďan, Výstaviště
  • jízdné tramvají z Výstaviště do centra města
  • průvodcovské služby 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Holešovice - 07:00
  • Praha - Podbaba - 07:03
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:43
  • Lovosice - 08:00
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 08:17
  • Děčín - hlavní nádraží - 08:41

Omezení

Uplatněte voucher do 27. 3. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e‑mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, jména účastníků a u zlevněných voucherů věk, nástupní místo, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy směřujte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 6 let zdarma
  • Děti a mládež do 18 let a studenti do 26 let mají zlevněný voucher
  • Vstupné na výstavu orchidejí (vybírá průvodce v hotovosti):
    • 200 Kč / dospělá osoba
    • 180 Kč / student do 18 let, držitel VŠ průkazů a důchodce nad 65 let
    • 80 Kč / dítě do 14 let
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč – hradí se průvodci při odjezdu)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.
Vyberte ze 2 termínů
Můžete zakoupit max. 6 voucherů na osobu.
699 Kč 349 Kč

Termín

V období 28. 3. – 30. 3. 2019, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • doprava vlakem z Prahy do Drážďan a zpět
  • doprava tramvají v Drážďanech dle programu
  • prohlídka města
  • průvodcovské služby 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Holešovice - 07:00
  • Praha - Podbaba - 07:03
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:43
  • Lovosice - 08:00
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 08:17
  • Děčín - hlavní nádraží - 08:41

Omezení

Uplatněte voucher do 27. 3. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e‑mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, jména účastníků a u zlevněných voucherů věk, nástupní místo, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy směřujte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 6 let zdarma
  • Děti a mládež do 18 let a studenti do 26 let mají zlevněný voucher
  • Vstupné na výstavu orchidejí (vybírá průvodce v hotovosti):
    • 200 Kč / dospělá osoba
    • 180 Kč / student do 18 let, držitel VŠ průkazů a důchodce nad 65 let
    • 80 Kč / dítě do 14 let
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč – hradí se průvodci při odjezdu)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.
Vyberte ze 3 termínů
Můžete zakoupit max. 6 voucherů na osobu.
699 Kč 389 Kč

Termín

V období 28. 3. – 29. 3. 2019, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • doprava vlakem z Prahy do Pirny a z Drážďan do Prahy
  • doprava místním autobusem z Pirny do Pillnitz
  • lodní přívoz v Pillnitz
  • jízdné tramvají z Kleinzschachwitz do Drážďan, Výstaviště
  • jízdné tramvají z Výstaviště do centra města
  • průvodcovské služby 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Holešovice - 07:00
  • Praha - Podbaba - 07:03
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:43
  • Lovosice - 08:00
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 08:17
  • Děčín - hlavní nádraží - 08:41

Omezení

Uplatněte voucher do 27. 3. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e‑mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, jména účastníků a u zlevněných voucherů věk, nástupní místo, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy směřujte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 6 let zdarma
  • Děti a mládež do 18 let a studenti do 26 let mají zlevněný voucher
  • Vstupné na výstavu orchidejí (vybírá průvodce v hotovosti):
    • 200 Kč / dospělá osoba
    • 180 Kč / student do 18 let, držitel VŠ průkazů a důchodce nad 65 let
    • 80 Kč / dítě do 14 let
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč – hradí se průvodci při odjezdu)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.
Vyberte ze 2 termínů
Můžete zakoupit max. 6 voucherů na osobu.
749 Kč 429 Kč

Víte, jakou větu uslyšíte na výstavě orchidejí nejčastěji? „To je nádhera!“

Milujete květiny? Pak se rozhodně vypravte do Drážďan na výstavu Svět orchidejí, kde jich budou tisíce. Cestu vlakem z Prahy i služby průvodce zařídí prověřená cestovní agentura Futura, která od našich zákazníků získala skvělé hodnocení – 4,5 hvězdiček z 5 (7606 hodnocení celkem).

„Vše od cestovky fungovalo perfektně, pan průvodce mluvil jasně a srozumitelně, počasí vyšlo, orchideje nádherné :-),“ pochvaluje si Eva, březen 2018. 

Vstup na výstavu orchidejí není v ceně výletu (200 Kč / dospělá osoba, 180 Kč / student do 18 let, držitel VŠ průkazů a důchodce nad 65 let, 80 Kč / dítě do 14 let).

Výstava a město nebo výstava a Pillnitz

Na výběr máte dva druhy výletu. Buď pojedete na výstavu orchidejí a vydáte se s průvodcem na prohlídku města (trasa A), nebo si vyberete druhou variantu, vynecháte prohlídku Drážďan a podíváte se k zámku Pillnitz (trasa B), kde kvete 230 let stará kamélie s karmínově rudými květy.

V nabídce najdete vouchery pro dospělé, děti, studenty i seniory nad 65 let. Cena se liší podle věkových kategorií. Až budete vouchery vkládat do košíku, dejte pozor, abyste vybrali ty správné.

Program trasy A – Drážďany a orchideje

Termín: 28. 3., 29. 3. a 30. 3. 2019

Odjezd vlakem z Prahy ze stanice Hlavní nádraží v 6:51. Možnost nástupu po trase (Praha, Kralupy, Roudnice, Lovosice, Ústí a Děčín). Přestupy v Děčíně a v Bad Schandau. V 9:58 příjezd do Drážďan. Prohlídka města místní dopravou do historického centra a pěší prohlídka vedená průvodcem – Theaterplatz se Semperovou operou, barokní komplex Zwinger, Hofkirche, Brühlova terasa, Frauenkirche. Po prohlídce pojedete tramvají na Výstaviště. Od 13 hodin návštěva výstavy Svět orchidejí a drážďanských velikonočních trhů. V 17:00 tramvají zpět na nádraží. Odjezd z Drážďan HBF v 17:59, příjezd do Prahy na Hlavní nádraží v 21:10.

„Naprosto perfektní komentovaná prohlídka Drážďan. Opět vše skvěle zorganizované. Výstava také stojí za vidění,“ tak hodnotí výlet Lucie, březen 2018 

Program trasy B – kamélie a orchideje

Termín: 28. nebo 29. 3. 2019

Odjezd vlakem z Prahy ze stanice Hlavní nádraží v 6:51. Možnost nástupu po trase (Praha, Kralupy, Roudnice, Lovosice, Ústí a Děčín). Přestupy v Děčíně a v Bad Schandau. V 9:35 příjezd do Pirny. V 9:51 odjezd autokarem cca 20 minut k zámku Pillnitz, prohlídka zámeckých zahrad vč. světoznámé 8,6 metrů vysoké kamélie s průměrem 11 metrů, vstup zdarma. Po prohlídce pojedete lodním přívozem a tramvají na Výstaviště. Od 13 hodin návštěva výstavy Svět orchidejí a drážďanských velikonočních trhů. V 17:00 tramvají zpět na nádraží. Odjezd z Drážďan HBF v 17:59, příjezd do Prahy na Hlavní nádraží v 21:10.

„Moc hezký výlet vlakem, perfektní cestovní kancelář s výborným průvodcem. Výstava orchidejí a kamélie v Pillnitz neměly chybu. Doporučuji,“ píše Vladimíra, březen 2017. 

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned

Destinace:

Zámek Pillnitz

Zobrazit na mapě

Drážďany, Výstaviště

Zobrazit na mapě
Mapa destinací

Pořádá:

CA Futura
Na Výspě 7, Ostrava - Jih

CA Futura

Na Výspě 7, Ostrava - Jih

Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

2 Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce
Kalkulace ceny
Destinace
Zámek Pillnitz
Zobrazit na mapě
Drážďany, Výstaviště
Pořádá
Pořádá:
CA Futura
Na Výspě 7, Ostrava - Jih
Více o cestovní kanceláři