Pro předvánoční úklid: Nanočističe Alori pro celou domácnost Osobní odběr: OlomoucOblíbené jako dárek

Varianta: Podívejte se na dalších 9 variant
Leštěnka na nábytek
170 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Leštěnka na nábytek 250 ml

Leštěnka na nábytek Alori je vyvinuta speciálně pro údržbu dřevěných, lakovaných a syntetických povrchů. V jediném kroku čistí, obnovuje a renovuje vzhled, vytváří antistatickou ochranu proti usazování prachu a dalších nečistot. Vytvořená vrstva zabraňuje množení bakterií, plísní a vytváří hygienický povrch. Ošetřené povrchy jsou nemastné, vláčné a výrazně se prodlužuje jejich životnost. Díky antistatickému účinu výrazně usnadňuje následující údržbu.

Čistič má formu kapaliny. Pro snadnější použití a úsporu je opatřen rozprašovačem. Je balen v matné bílé lahvi z chemicky odolného plastu. Lahev má kulatý tvar, velmi dobře se drží a při použití nevyklouzává z rukou. Rozprašovač je opatřen dětskou pojistkou proti otevření. Celé balení je uzpůsobeno tak, ani prostředek nevytekl ani při položení. 

Doručení:

Česká pošta
89 Kč (4 prac. dny)

Již negarantujeme doručení do Vánoc.

Osobní odběr Zásilkovna (1405 poboček)
65 Kč (4 prac. dny)

Již negarantujeme doručení do Vánoc.

Osobní odběr na provozovně
Zdarma (2 prac. dny)

Místo osobního odběru:

Zdraví a fitness

Zámečnická 2, Olomouc, Obchod se sportovní výživou

Před osobním odběrem prosíme zavolejte na číslo 724 710 009.
Dnes otevřeno 8:00–18:00
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Bereme karty

Doručuje obchod:

Mgr. Radek Nečas
www.alori.cz
info@alori.cz
+420 724 710 009

Zvládněte letos úklid bez stresu, rychle a efektivně s Alori balíčkem pro úklid celé domácnosti.

Nano čisticí prostředky Alori obsahují produkty pro kompletní úklid vaší domácnosti. Najdete v něm nejprodávanější produkty značky Alori, které vám zrychlí a zjednodušší úklid. Zbude vám tak více času na vaše blízké, přátele a koníčky.

Jak fungují nanočističe?

Takzvané „nano“ prostředky obsahují ve svém složení nanočástice o velikosti 1–100 nm (přibližně deseti tisícina tloušťky lidského vlasu). Nanočástice jsou tak malé, že proniknou i do mikroskopických trhlin a záhybů jakéhokoliv povrchu. Svým působením rozpustí nečistoty a vytáhnou je na povrch, kde je velmi snadno setřete i bez mechanického drhnutí.

Čistoty je tak dosaženo bez použití nebezpečných látek, jako jsou karcinogeny, hormonální disruptory, neurotoxiny, chlór, parabeny a další. Tyto látky se běžně vyskytují v čističích pro domácnost.

Nano ochrany po nanesení dokonale zacelí povrch a udělají jej dokonale hladkým. Na takovém povrchu velmi těžko ulpí jakákoliv nečistota, voda, olej, prach atd. To velmi ulehčí a zrychlí následný úklid a to až o 80 %. Také materiály chrání před opotřebováním, UV zářením, vodním kamenem atd. 

Adresa pro případné vrácení zboží:

Alori Nano Distribution s.r.o., Zámečnická 2, Olomouc 77900

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny