Celodenní rodinný vstup do Farmaparku Soběhrdy 1 + 1 zdarma

240 zákazníků
Video: mama blogerka představuje

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Rozloha areálu 250 000 m2, vnitřní vytápěné hřiště
Rozloha areálu 250 000 m2, vnitřní vytápěné hřiště
Krmení zvířat s ošetřovatelem
Krmení zvířat s ošetřovatelem
Zvířata z farem z celého světa
Zvířata z farem z celého světa
Varianty (1)

V ceně

 • 2× celodenní rodinná vstupenka pro 2 dospělé a až 3 děti do 14,9 let
 • Parkování zdarma

Vstupenky lze uplatit od března 2019 do října 2019. Může je využít buď jedna rodina dvakrát (během dvou návštěv), nebo je věnovat jako dárek. 

 • Jak dostat elektronické vstupenky: po zakoupení voucheru pošlete na e-mail rezervace@farmapark.eu kód voucheru. Obratem vám zdarma přijdou dvě jednotlivé rodinné vstupenky v elektronické podobě.

 • Jak dostat vytištěné vstupenky (ideální jako dárek): po zakoupení voucheru pošlete na e-mail rezervace@farmapark.eu kód voucheru a adresu. Tištěný voucher je za příplatek 100 Kč/ks a pošlou vám ho/je na vámi udanou adresu. Vzhledem k vánoční sezóně doporučujeme tištěné vouchery objednávat nejpozději do 15. 12., abyste měli jistotu, že je obdržíte ještě do Štědrého dne.

 • Rezervace není nutná. Při vstupu do Farmaparku předložte u pokladny vytištěný voucher.
 • Upozornění ke krmení: Aktuální informace dostanete na pokladně.
 • Otevírací dobu najdete na webu (březen a říjen - otevírací doba pouze o víkendech,  duben – září – otevřeno každý den). 
Nabídku doporučujeme pro děti od 2 do 8 let.
 • Děti do výšky 90 cm mají vstup zdarma.
 • Osoby se ZTP mají vstup zdarma (bez nároku na služby).
 • Celý areál projedete bez problémů kočárkem.
 • Farma vláček: 40 Kč
 • Krmení zvířat: 50 Kč
 • Tubing: 40 Kč/1 jízda
 • Jízda na poníkovi: 80 Kč/osoba

Zakoupením voucheru zákazník souhlasí s VOP provozovatele služby FARMAPARK, s.r.o.

1 980 Kč 990 Kč
1 980 Kč 990 Kč
Ukončeno

Ptali jsme se dětí ve Farmaparku, jak se tu baví, co se jim líbí nejvíce a co už vyzkoušely. Zakřičely „Supééééér!“ a utíkaly zase dál.

Vezměte děti za báječným dobrodružstvím do Farmaparku Soběhrdy, obřího areálu, který se navíc neustále rozrůstá. Čeká tu na vás spousta zábavy jak venku a u zvířat, tak ve velikánské vnitřní herně plné atrakcí.

V areálu si děti zařádí na tubingové dráze, nafukovacích trampolínách, projedou se farma vláčkem a pro horolezce tu mají třeba lanové houpačky a další atrakce! Ve Farmaparku Soběhrdy si můžete pod dohledem ošetřovatele nakrmit zvířátko nebo se třeba projet na poníkovi. Skvěle se tu bavila i blogerka Andrea s Rikim (5 let).

Voucher zahrnuje dvě celodenní rodinné vstupenky, které platí po celou sezónu 2019, tedy od března do října. Vždy je potřeba se řídit otevírací dobou, která je uvedena na webových stránkách Farmaparku Soběhrdy.

Darujte druhou vstupenku své rodině, přátelům či známým a prožijte nezapomenutelný den plný zážitků. Samozřejmě ale obě vstupenky může využít i jedna rodina a udělat si do Farmaparku Soběhrdy dva výlety.

Tip: Vstupenka platí na kterýkoli den, ale nejvíce si tu užijete v týdnu.

Ve Farmaparku platí zákaz krmení zvířat bez ošetřovatele a zákaz vstupu na travnaté plochy před výběhy (nebezpečí úrazu – elektrické ohradníky), s výjimkou určených travnatých zón. Nesmí sem domácí mazlíčci (z veterinárních důvodů) a nesmí se tu jezdit na kolečkových bruslích a jízdních kolech.

Otestováno mama blogerkou

Mama blogerka Andrea Tengler s Rikim, hvězdy videa, si krmení zvířátek užili (maminka o trochu méně :-D): „Hned u vchodu dostanete mapu celého prostoru, na které je také vyznačeno, v kolik probíhá krmení u jednotlivých zvířat. Dostanete na ruku speciální náramek, podle kterého vás chovatelé hravě poznají. Díky němu se dostanete do ohrady a můžete být v bezprostřední blízkosti všech zvířat.“

A Andrea se synem tu rozhodně nebyli naposledy: „Ve Farmaparku najdete přes 60 druhů zvířat z celého světa, nespočet venkovních prostorů na hraní, ale třeba i vytápěnou vnitřní hernu (za tu jsme po velkém slejváku byli moc vděční). Ve vnitřní herně se Rikimu nejvíc líbily dřevěné hranoly, které jsou podobné jeho oblíbené hře Kapla.“

Více fotek a celou recenzi najdete v našem magazínu

Je vám už tedy nejspíš jasné, že nuda tu prostě ani na okamžik nehrozí. Areál má rozlohu 250 000 m2 a je obklopený nádhernou přírodou. A ať je venku krásně, nebo třeba přijde nějaký mrak, vždy se zabavíte.  

K rozpustilým hrám a dovádění zve lanový park, vodní atrakce, prolézačky, skluzavky, trampolíny a tubing (ten měl u malého Rikiho obzvlášť úspěch), děti se mohou povozit na poníkovi, svézt se vláčkem i traktůrkem. A až bude potřeba dobít baterky, stačí rozložit deku a uspořádat piknik, natáhnout se do houpací sítě, zajít do restaurace nebo sednout k ohni a opéct buřty. 

Farmapark Soběhrdy
Soběhrdy, Soběhrdy, 25601

Farmapark Soběhrdy

Soběhrdy, Soběhrdy

Zobrazit na mapě
Otevřeno od března do října. Vždy je potřeba se řídit otevírací dobou, která je uvedena na webových stránkách Farmaparku Soběhrdy http://www.farmapark.eu​
Dnes zavřeno
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

11 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku
Farmapark Soběhrdy
Soběhrdy, Soběhrdy, 25601
Více o podniku