Zásuvka CubeSocket PowerCube se čtyřmi zdířkami a USB

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Ukončeno
359 Kč
306 zákazníků

V ceně:

CubeSocket USB Powercube

  • Barva: Bílá
  • Hmotnost: 0.483 kg
  • Rozměry balení: 7.7 × 7.7 × 22.3 cm
  • Vstupní napětí: 110 – 250V; 16A
  • Počet zdířek: 4
  • 2 x USB 5V, (2,1A)
  • Kabel: 1,5 m
  • Uzemnění: Ano
  • Dětská pojistka: Ano 

Doručení:

PPL
Zdarma (4 prac. dny)

Doručuje obchod:

www.powercube.cz
info@allocacoc.cz
+420 733 712 734

Plná zásuvka spotřebičů a ani jedna volná zdířka na USB nabíječku? Žádný problém!

Dodejte svému domovu či kanceláři elegantní a funkční rozbočovač CubeSocket USB včetně 2 USB portů. CubeSocket je jednoduché řešení nepřehledných prodlužovacích kabelů. Atraktivní design a moderní křivky se stanou ozdobou vašeho domova či kanceláře. Moderní barevné sladění se hodí do každého interiéru.

CubeSocket USB nabízí 4 zásuvky (250V~, 16A, 3680 W), 2 USB porty (2.1A, 2× 5 V) a prodlužovací kabel o délce 1,5 metru, dětskou pojistku a uzemnění. Zásuvky se vzájemně neblokují a nepřekážejí. Jednoduchá možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi.

USB nabíjení pomocí dvou portů

V ložnici, kde si rádi čtete elektronické knihy, pracujete na tabletu nebo si hrajete se smartphonem, potřebujete dostatek energie pro vaše elektronické miláčky. Většina USB kabelů, ale není, tak dlouhá  aby dosáhla až do vaší postele. Zapojením USBSocket vedle své postele, můžete nabíjet zařízení prostřednictvím dvou výkonných USB portů (2.1A), které umožňují nabíjení dvou zařízení najednou. Doba nabíjení bude kratší než při nabíjení přes USB port na vašem notebooku. Teď už se nemusíte starat o slabou baterii. Nabíjení máte vždy po ruce.

Dostupnost zásuvek

Pokud by všechny elektrické zařízení, která používáme měli úzké zástrčky bylo by jednoduché zapojit všechna zařízení aniž by se mezi sebou blokovali. Všichni se ale setkáváme s objemnými adaptéry,  které nám blokují další zásuvky. Unikátní design zajišťuje, že se zástrčky navzájem neblokují.

Rozšíření

Vytvářejte vlastní sestavy. USBsocket je modulární systém. Spojením více PowerCube získáte potřebnou kombinaci elektrických zásuvek a USB portů. 

Adresa pro případné vrácení zboží:

Allocacoc s.r.o., Kulkova 8, 615 00 Brno-Židenice

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny